Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalomhiányom van. Változta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiányom van. Változtatni szeretnék ezen. De hogyan?

Figyelt kérdés

Ha meglátok egy szép lányt az utcán, akkor nem merek odamenni hozzá. Nem merek kezdeményezni. Szinte mindenhol és minden helyzetben ilyen vagyok. Sok kérdést olvastam itt, amiben a velem hasonló cipőben járó kérdezők csak rinyáltak. Ezért szeretnék változtatni rajta. Csak az a baj, hogy magányos vagyok. A haverjaimmal csak zenélni, inni és focizni tudok. A csajozás csak mérsékelten érdekli őket. Ráadásul 22 éves vagyok. Minél idősebb leszek, annál nagyobb gáz lesz az egész.

Nem tudom, hogyan kezdjek hozzá. Ha lehet, akkor hülye válaszokat ne adjatok. Előre is kösz.


2011. aug. 2. 13:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy az önbizalomhiányod valami torz önképből fakad vagy kicsit csúnyácska vagy. (Hozzáteszem, hogy a csúnyácskák is meg szokták találni a párjukat.) Talán jelentkezz fel egy társkereső oldalra. Ilyeneken lányok is simán kezdeményeznek. Ha eljutsz egy-két személyes találkozóig, szerintem ráérzel, hogy nem kell feszengened és később más élethelyzetben is kezdeményezőbb leszel. Sose a csalódástól tarts! Ha valakinek nem jössz be, nem azt jelenti, hogy másnak sem fogsz!
2011. aug. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
Első, annyiban kijavítanálak, h a csúnya fiúk sose találnak párt. A többi igaz.
2011. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: Kedves Második! Akkor úgy mondom, hogy nagyon sok számomra nem vonzó férfit látok, aki boldog párkapcsolatban él! Mindenkinek megvan a maga párja, csak ki hamarabb-ki később találja meg. Sőt lehet, hogy az igazit sose. De keresni kell! ;)
2011. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
Apám! Megkedveltelek xD Zenélni, inni és focizni is tudsz, tehát FÉRFI vagy! Ha pedig férfi vagy, lesz nőd. Csak bízz magadban! Próbálj ismerkedni, nem baj, ha beégsz, idővel oldódik a görcs, egyre jobb leszel.
2011. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 A kérdező kommentje:

Regiztem egy társkereső oldalra. Nem oszt, nem szoroz. Egyrészt kis településen élek (kb. 60 ezer), de úgy, hogy nagy része idősekből áll. Emiatt nem tudom lazán venni. Így könnyen el tudom érni azt, hogy mindenki kikosarazzon. Ez nemcsak a társkereső igaz. Másrészt ott bejövök 22 csajnak, de mindegyik több km-rel arrébb lakik.

Nem vagyok csúnya (bár ez attól függ, hogy kinek, mi csúnya.), hanem átlagos srác vagyok.


Volt olyan eset, hogy csak annyin múlott nekem az egész, hogy odamenjek a lányhoz, de hónapokig próbáltam összeszedni magam, de nem jött össze, mert így sem volt elég bátorságom és addigra már már nem érdekeltem a lányt.


Tudok inni, zenélni és focizni. És? Mire megyek vele? Mit érek vele? Attól még nincs hozzá bátorságom.

2011. aug. 2. 22:02
 6/86 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Megértem, amiket írsz. Én egy 3000res kistelepülésen laktam. Az a helyzet, hogy itt óriási nagy tanácsokat nem fogsz kapni, mert ez az alaptermészetedből fakad, hogy félénk vagy. Talán egy kezdeményezés előtt annyit kérdezz meg magadtól: Mi a vesztenivalóm, ha kikosaraz??? Válasz: semmi! Semmi? Király, akkor meg? :) Tudom, hogy leírni ezt könnyű. De lásd elmesélem a történetem: (bár lány vagyok gondolom a lényegen mit sem változtat) Még tini kiscsaj voltam, amikor beleszerettem egy iskolatársamba. Évekig tartott az érzelem, a lángolás. Én meg csak vártam, hogy lépjen... De a fiú nem lépett. Aztán másfelé sodotr az élet, jött új érzelem. Mire megtudtam, hogy én is tetszettem a fiúnak, csak nem mert kezdeményezni. Ez volt az a pont, amikor elhatároztam, hogy saját kézbe veszem az irányítást. Ezután, ha egy fiúhoz vonzódtam, bátran odamentem -és ugyan kockáztattam, hogy kinevet/kellemetlen helyzetbe kerülök- ezen felülemelkedtem. Hisz minek vergődjek feleslegesen, ha viszont vonzalom is lehet. Egy esetleges kellemetlen pár perc kontra egy esetleges boldog párkapcsolat. Gondold végig, az esély 50-50%!

31/n

2011. aug. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 Szása Petrosevics ***** válasza:
ÉS ha messzebb lakik?:D Akkor sincs semmi.Én 3 évig jártam egy lánnyal aki tőlem 130 kmre lakott, és 17 éves koromtól.Imádtuk egymást, és szerintem is mindenki megtalálja a párját.
2011. aug. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 volcac válasza:

Sziasztok nekem is ugyanez a problémám mint a kérdezőnek csak annyi különbséggel,hogy 17 éves fiú vagyok de 2 éve nincs senkim.

Pedig már nagyon szükségem lenne egy társra aki mindig ott van mellettem.

2011. aug. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 A kérdező kommentje:

31 éves nő!


"(bár lány vagyok gondolom a lényegen mit sem változtat)"


Pont ezért más a helyzeted. A legtöbb lánynál sorban állnak az udvarlók és neki csak válogatnia kéne. Ez alól kivételek a teltkarcsúak és azok, akik a fiúk többsége szerint nem szép (bár mostanában őket is elcsábítják előlem).

Viszont srácként lenni egy ilyen településben (60 ezres kisvárosban élek) még neccesebb. Az is benne van a pakliban, hogy ha egy lány kikosarazott onnan, akkor az összes is, mert szájról-szájra fog menni a híre annak, hogy milyen gyökér vagyok. Ha egyet elrontok, akkor mindet elszúrom.


Félek attól, hogy ki leszek nevetve és a kellemetlen helyzetektől is félek. De nagyon. Egész életemben sosem kezdeményeztem. A kezembe kéne vennem az irányítást. Régen azt hallottam, hogy a harcművészet, a küzdősport önbizalmat ad. 5 évvel ezelőtt elkezdtem karatézni. 3 és fél évig nyomtam. Sárga öves voltam. Tény, hogy akkor volt önbizalmam, de a csajozásban semmi hasznát nem vettem. Mert oda más jellegű önbizalom kell. Akkor nekem olyan volt, hogy karatézok, na, akkor most bármikor szét tudom verni a támadom fejét. Kb. ilyen önbizalmat adott nekem. Csajozásban meg semmilyent.

2011. aug. 4. 19:48
 10/86 anonim ***** válasza:
csá gyerek! gondolom a rinyálást az én kérdésemmel kapcsolatban vetted be a kérdésed szövegébe?
2011. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!