Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalomhiányom van. Változta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiányom van. Változtatni szeretnék ezen. De hogyan?

Figyelt kérdés

Ha meglátok egy szép lányt az utcán, akkor nem merek odamenni hozzá. Nem merek kezdeményezni. Szinte mindenhol és minden helyzetben ilyen vagyok. Sok kérdést olvastam itt, amiben a velem hasonló cipőben járó kérdezők csak rinyáltak. Ezért szeretnék változtatni rajta. Csak az a baj, hogy magányos vagyok. A haverjaimmal csak zenélni, inni és focizni tudok. A csajozás csak mérsékelten érdekli őket. Ráadásul 22 éves vagyok. Minél idősebb leszek, annál nagyobb gáz lesz az egész.

Nem tudom, hogyan kezdjek hozzá. Ha lehet, akkor hülye válaszokat ne adjatok. Előre is kösz.


2011. aug. 2. 13:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mit tanácsoljak. Én is önbizalom hiányos vagyok a csajok terén, ebbe egyszer már nagyon belebuktam: volt egy csaj a haveri társaságban ahova jártam, aki nagyon bejött nekem, önbizalom hiány miatt meg sem fordúlt a fejemben, hogy talán ez oda vissza megvan, szóval nem kezdeményeztem amit azóta ha nem is minden nap de sűrűn eszembe jut és amikor eszembe jut akkor nagyon megbánok.

Azóta tisztán látom a dolgot, egy lány barátomnak(akit neten ismertem meg és azóta sem találkoztam vele élőben) is elmeséltem aki kiszűrte a jeleket, mert szegény csaj szórta a jeleket rendesen csak én voltam balga.

Nem tudom mennyire vagy beszélgetős típus, de ha gondolod msn -en dumálhatunk néha tapasztalatainkról vagy mittttom én :) (nem vagyok homár még véletlen sem csak szeretnék segíteni ha tudok és így talán magamon is segíthetnék egyben)


egy 18F


U.I.: helyesírási hibákért előre bocs

2011. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 A kérdező kommentje:

19:52!


Te húzzál a pi.csába! De ku.rva gyorsan. Az lehet, hogy egyformán szerencsétlenek vagyunk, de van egy nagyon nagyon fontos különbség köztünk. Nekem van erőm arra, hogy változtassak, van akaratom. Te pedig csak egy talicska, langyos fos vagy, aki csak egy helyben rinyál. Úgy, hogy ne magadból induljál ki rinyagép. Ez nem rinyálás. Csak

2011. aug. 4. 19:57
 13/86 Szása Petrosevics ***** válasza:
ne így fogd fel h akkor ha az egyiknél elrontod, a többinél is...Nagyon rá vagy parázva a helyzetre, ezt megérzik a csajok.Lazíts.Fontos h nyugodtnak nézz ki és legyél is az.
2011. aug. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 A kérdező kommentje:
Bocs elírtam. Amit írni akartam: Csak TÖREKVÉS arra, hogy jó irányba tereljem az erőt és tudjak változtatni a helyzeten. Mert én akarok. Csak nem tudom, hogy hogyan. Ezért van a kérdés.
2011. aug. 4. 20:00
 15/86 anonim ***** válasza:

majd rájössz...


még 19 éves voltam, elmentem egy szilveszteri buliba, voltunk vagy 20an, tetszett egy lány nagyon, az este felénél odamentem hozzá, megkérdeztem a nevét, beszélgettem vele. Régen még le mertem szolitani lányokat, aztán az évek során lett ez egyre nehezebb nekem és pont amiatt mert azon gondolkodtam, hogy lehetne tuljutni a bajaimon. menj le siofokra egy hétre, mindennap menj el bulizni, elöször menj oda és kezdd el tapizni a magárol nem tudo, tökrészeg lányokat, akik nagyon védtelenek.etc etc.

2011. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 A kérdező kommentje:

Szása!


Kis településen Könnyen el lehet ezt érni, ha egy kikosarazott, akkor az összes is. És tudom, hogy megérzik a csajok. Ezért van, ha meglátok egy jó csajt, akkor inkább nem is csinálok semmit, csak bámulok és nézem, ahogy elmegy előlem a lehetőség.

2011. aug. 4. 20:03
 17/86 anonim ***** válasza:

Sejtem mi a bajod, ha kikosaraz valaki sz*r pasinak tartod magad?Mert én igen nekem ez azért nem megy.

Talán könnyebb lenne ha először szereznél 1-2 lány barátot, aztán szoknád a társaságukat, bemutatnának a barátnőiknek, és talán akadna olyan akinek tetszel és majd ő kezdeményezne, csak legyél sokat csajok társaságában, tuti lépni fog valamelyik, vagy egyszerűen menj oda egy csajhoz az utcán és kérdezd meg mennyi az idő, majd utána meg fogja neked modnani, megköszönöd és továbbmész, és akkor látod, hogy a csaj is meg van illetődve és nem harap:D aztán így fokozatosan lehet haladni, beszélgetni velük, aztán számcsere stb, csak fokozatosan kell, először csak az idő és mindig kicsit több.

21f

2011. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 anonim válasza:

Jobb katt->opciók->önbizalom

itt tudsz változtatni

2011. aug. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 anonim ***** válasza:
*win*
2011. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:

A "31 éves nő" vagyok :)

Most néztem újra ide... Nehogy azt hidd, hogy ez máshogy lenne lányoknál! Pont ezen az oldalon láttam pár hónapja egy kérdést, ahol a srác pont azt boncolgatta, hogy miért tetszik annyira a lányoknak, ha egy srác mer kezdeményezni. A csajok nem győzték írni, hogy "fűűűűű, ez a mai világban milyen nagy dolog!" Tehát, ha normális felfogású csajnál sikerül bepróbálkozz, akkor már ezt az első lépésedet is értékelni fogja. Néhány válasszal ezelőtt írta valaki, hogy vedd magad körül lányokkal és hátha...Nagyon igaza volt! Egy próbát megér! Alapvetően is zavarban vagy lánytársaságban? vagy csak, ha többről lenne szó?

Tudom amúgy, hogy milyen az amikor szájára vesz egy kis közösség...De elég nagy a világ! Nem kell csak a közvetlen lakókörnyezetedben keresgélni!

2011. aug. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!