Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalomhiányom van. Változta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiányom van. Változtatni szeretnék ezen. De hogyan?

Figyelt kérdés

Ha meglátok egy szép lányt az utcán, akkor nem merek odamenni hozzá. Nem merek kezdeményezni. Szinte mindenhol és minden helyzetben ilyen vagyok. Sok kérdést olvastam itt, amiben a velem hasonló cipőben járó kérdezők csak rinyáltak. Ezért szeretnék változtatni rajta. Csak az a baj, hogy magányos vagyok. A haverjaimmal csak zenélni, inni és focizni tudok. A csajozás csak mérsékelten érdekli őket. Ráadásul 22 éves vagyok. Minél idősebb leszek, annál nagyobb gáz lesz az egész.

Nem tudom, hogyan kezdjek hozzá. Ha lehet, akkor hülye válaszokat ne adjatok. Előre is kösz.


2011. aug. 2. 13:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
100%

A visszautasításra nem tudok mást írni, csak azt, hogy benne van a pakliban. De a válasz esélye általában 50-50%. Gondold végig mi lenne a jobb: Tudni egy biztos nemet, vagy rágódni a bizonytalan talán miatt?

Másik téma a híre megy: WTFC? Kit érdekel? Aki megszólna vagy pletykálna, ki ő neked? Tudod mit mondanak? A vélemény olyan, mint a segglyuk- mindenkinek van, mégsem kell hogy a másé érdekeljen...

2011. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 A kérdező kommentje:

Azta :D:D:D:D:D Ez találó volt.

Mondjuk talán csak azért érdekel ez, mert nem akarom az összes csajnál elvágni magam.

50-50 %....az ilyen esetekben nem szoktam szerencsés lenni. A kártyajátékokból kiindulva ez nekem nem kedvező.

2011. aug. 31. 11:10
 73/86 anonim ***** válasza:
100%
Ide nem kell szerencse! Ha kéne, akkor lottón is szerezhetnél nőt magadnak! Amúgy meg a szerencsétlenség a kártyában szerencse a szerelemben! ;) Milyen jegyben születtél?
2011. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 A kérdező kommentje:
Bak jegyben.
2011. aug. 31. 11:32
 75/86 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerek bakokat, de találtam egy leírást: [link] :D Ebben az áll, hogy a bak férfi kezét kell megkérni... Lehet ez a félénkség születésednél így rendeltetett!
2011. aug. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem jó. :s Nem szabadna így maradnom. El kell hagynom ezt a tulajdonságot.
2011. aug. 31. 11:40
 77/86 anonim ***** válasza:
100%
Good luck! Próbálkozz! Tényleg nincs veszítenivalód! Hidd el!
2011. aug. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 A kérdező kommentje:
Kösz! Rájöttem egy másik hibára: az eddigi barátnők nem az én településemből valók. Így nehéz lesz megcáfolni azt, hogy milyen se ggfej vagyok, hogy ha mégis rossz hírem menne egy sikertelen próba miatt.
2011. aug. 31. 11:49
 79/86 anonim ***** válasza:
100%
Ragaszkodsz hozzá, hogy ezúttal a te településedről legyen a lány?
2011. aug. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 A kérdező kommentje:
Igen. Mert úgy sokkal jobb lenne, ha közelebb lennénk egymáshoz.
2011. aug. 31. 12:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!