Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó feministának lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó feministának lenni?

Figyelt kérdés
Az összes hírben és videóban a feminista az egyfajta antinő. Vagy végtelenül elhízott és csúnya, vagy vékony és nőietlen, és emellett még csúnya is. Folyton frusztráltak és idegesek, minden ok nélkül szidják a férfiakat, az igazi férfi számukra a megtestesült gonosz. Semmi báj és semmi nőiesség nincs bennük. Durvák, magányosak és megkeseredettek, bukott nőként dobálják befelé az antidepresszánsokat. Sokan közülük alkoholisták is meg zugivók, mert másképp nem bírnák elviselni a saját életüket sem. Szidják és alázzák a többi nőt is, ha azok normális, tradicionális nők módjára mernek viselkedni, a saját nemüknek megfelelően. Szóval én csak azt nem értem, hogy miért állnak be egyesek önként az ilyen trampli antinők közé? Hogy mostantól ők is feministák lesznek. Mikor fog már végre lecsengeni ez a buta divathullám?

szept. 16. 21:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/109 anonim ***** válasza:
Azt már megtettem korábban. Csak pár kommenthez szántam adaléknak. Nem mese volt, hanem az életem és sok más ember élete.
tegnapelőtt 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/109 anonim ***** válasza:
100%

"A feminizmus már lezajlott sok sok évtizede, és elérte a célját. "


Nem zajlott és nem érte el minden célját. Ugyanabban a munkakörben is kevesebbet keresnek a nők, jóval több házi munkát végeznek, továbbra is szexulizaljak a női testet, nézd meg a filmeket pl,

És fejekben még mindig ott vannak a régi beidegződesek.

tegnapelőtt 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/109 anonim ***** válasza:

31

Aminek az égvilágon semmi köze a kérdéshez.

tegnapelőtt 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/109 A kérdező kommentje:

"továbbra is szexulizaljak a női testet"


Na ez kifejezetten érdekel, de jó hogy szóba hoztad! Szóval szerinted erre mi lenne a megoldás? Ugye nem az iszlám féle csador és burka amire gondolsz? Mellesleg az nem lehet, hogy erre semmi de semmi szükség? Kinek árt ez az egész, ha megmarad a szépséges női test szexualizálható tényezőnek? Nem lehet hogy a kérdésemben szereplő ronda és rosszindulatú, megkeseredett férfigyűlölő nők próbálnak ezzel is csak felesleges károkat okozni a világ normálisabb felének?

tegnapelőtt 00:55
 35/109 anonim ***** válasza:
100%

34

Jaja, baromi jó érzés, amikor nyáron nem mersz elsétálni egy csapat (bizony típusú) férfi mellett, mert tudod, hogy nagy valószínűséggel utánad szólnak valamit vagy lehet, hogy hozzád is nyúlnak. Én kérek elnézést, hogy ezt gyűlölöm.


Ja és nyilván csakis 120 kilós rondaság lehet, aki nem ért egyet veled. Hogyne, remek logika.

tegnapelőtt 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/109 A kérdező kommentje:
Akkor neked valójában nem is a szexualizált női testtel van a bajod, hanem a cat callingal és szexuális zaklatással. Ez érthető, csak két teljesen külön dolog.
tegnapelőtt 01:16
 37/109 A kérdező kommentje:
Mert pl a kérdésben szereplő szörnyetegeknek is mintha ez lenne a célja, ha ők nem lehetnek valódi és kívánatos, igazi nők, akkor mások se lehessenek azok. Büntessük a férfiakat amiért vágynak a valódi nőkre, és próbáljuk rávenni a nőket hogy mondjanak le a saját ösztöneikről és vágyaikról is. Hogy a női testre tekintsenek úgy, mintha az nem egy természetesen és kívánatos, csábító ajándék lenne a természettől, hanem egy szexualizált tárgy. Ez ebben a formában nagyon torz, és nem normális. Arról nem is szólva, hogy a lelki oldal felől is megpróbálják teljesen kiölni belőlük a nőies vonásokat. Érzelmek, empátia, odaadás, törődés, kedvesség, manapság sok - a kérdésben szereplő nő - ezeket szitokszóként használja, és lenézi, megveti. Holott ez is az eredendő nőiesség része. Ez mindig is így volt mióta világ a világ, leszámítva az elmúlt 10 évet, ahol egyesek elkezdték felforgatni a nemek közötti viszonyt, egyre erőszakosabb módszerekkel.
tegnapelőtt 01:24
 38/109 anonim ***** válasza:
86%

36

Ugyanaz az eredője - szexuális tárgykémt tekintenek a nőkre.

tegnapelőtt 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/109 anonim ***** válasza:
74%

#33. Írtam, hogy reakció volt, nem válasz. Egy másik nézőpont.


Amúgy az megvan, hogy férfiként sem lehet csak úgy mindenhol mászkálni minden nemű következmény nélkül ugye? Minket is összeverhetnek, elvághatják a nyakunkat 20 forintért az egyeshatoson vagy akárhol éjszaka. Nekünk sem tanácsos önkívületi állapotban bolyongani éjszaka, mert bármi megtörténhet. Nekünk is mit mondanak mikor már megtörtént a baj? Sok mindent nem lehet erre. Örülj neki, hogy csak az orrod vagy a tárcád bánta, legközelebb meg ne kockáztass ennyit. Jó öreg áldozathibáztatás.

tegnapelőtt 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/109 A kérdező kommentje:

"Ugyanaz az eredője - szexuális tárgykémt tekintenek a nőkre."


Annak meg akkor mi az eredője, csak nem a létezés? Akkor tehát a létezés is rossz, szüntessük meg? Dehogy. A helyzet sokkal inkább az, amiről a 37-es válaszomban is írtam. A női test okkal volt és van is úgy kezelve ahogy már az emberiség kezdete óta, ez ellen nem lehet és nem is szabad tenni. Minden módszer szélsőséges és főleg csak károkat okoz, mert nem természetes megoldás. A te problémádra inkább az lenne a megoldás, hogy ítéljék el a cat callingolókat és szexuális zaklatókat. Nem a vágy és annak normális keretek között megélése a probléma, aki ebbe akar belekavarni az ártó szándékú és rosszindulatú. Hanem maga az erőszakos és kéretlen cselekedet a probléma. Az ellen kell fellépni, a női testet pedig meg kell hagyni annak, ami valójában is. Lásd a 37-es válaszom.

tegnapelőtt 01:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!