Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó feministának lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó feministának lenni?

Figyelt kérdés
Az összes hírben és videóban a feminista az egyfajta antinő. Vagy végtelenül elhízott és csúnya, vagy vékony és nőietlen, és emellett még csúnya is. Folyton frusztráltak és idegesek, minden ok nélkül szidják a férfiakat, az igazi férfi számukra a megtestesült gonosz. Semmi báj és semmi nőiesség nincs bennük. Durvák, magányosak és megkeseredettek, bukott nőként dobálják befelé az antidepresszánsokat. Sokan közülük alkoholisták is meg zugivók, mert másképp nem bírnák elviselni a saját életüket sem. Szidják és alázzák a többi nőt is, ha azok normális, tradicionális nők módjára mernek viselkedni, a saját nemüknek megfelelően. Szóval én csak azt nem értem, hogy miért állnak be egyesek önként az ilyen trampli antinők közé? Hogy mostantól ők is feministák lesznek. Mikor fog már végre lecsengeni ez a buta divathullám?

szept. 16. 21:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/109 anonim ***** válasza:
86%
Hát én nem ilyen vagyok, mint amit leírtál, kb minden pont ellenkezője igaz rám, a médiában meg csak a szélsőjobbosok ábrázolják így a feminista nőt, most csak így random mondok egy nevet, de pl Emma Watson egy hús-vér feminista, nem valami képzeletbeli mumus, és hát nem gondolom, hogy ő például egy depressziós, trampli antinő lenne.
szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/109 anonim ***** válasza:
79%

Én meg objektíve egész kellemes külsővel bírok, sportolok, van egy vonzó párom, akit imádok, mindketten jól keresünk és rengeteg szép élményt élünk meg együtt.


Emellett pedig feminista vagyok, nem hiszek a nemi szerepekben és ellenzem a konzervativizmust.


Na erre varrjál gombot. :)))

szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/109 anonim ***** válasza:
17%
Az átlag feminista az, aki az egyenlőségből kiválogatja azokat az elemeket, amelyek számára kedvezőek, majd az ezzel együtt járó, gyakran igen komoly kötelezettségeket kikéri magának.
szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/109 anonim ***** válasza:
85%

Ezt a sztereotípiát az ungabunga konzervatív barátaidtól hallottad? Nagyon nyomi...


Arra emlékeztet, mint amikor egy anyaországi ismerősöm azt hitte, hogy Erdélyben mindenki népviseletben jár és lovaskocsin utazik. 😂

szept. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/109 anonim ***** válasza:
90%

3

Ezt nem azok a férfiak csinálják, akik elvárják, hogy a nő ugyanúgy pénzt keressen, de azért megcsinálja az összes házimunkát és persze a gyerekeket is kb egyedül nevelje? Valahonnan ez ismerős.

szept. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/109 anonim ***** válasza:
70%

A nők 70-80%-a amúgy feminista, csak úgy mondom nőként. Én és a barátnőim is mind azok vagyunk és egyikőnk se megkeseredett, sőt párjaink vannak.


Amit leírtál az pont a feministák 10%-a lehet akikre kisarkítják hogy mind olyan, sikertelen macskás férfigyűlölő nők..

szept. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/109 anonim ***** válasza:
76%

Én szerintem átlagos vagyok. Egyáltalán nem zavar, ha valaki önként lesz htb, csak ne sírjon, mikor elhagyják, egyedül marad és bajban lesz. Ne várjon empátiát.

Az, amit írtál, hogy nőként, egyszerűen mert más nemiszervvel születtem nekem "nők módjára" kéne viselkedni, a saját nememnek megfelelően, mindig felhúz. Én el tudom fogadni, ha valaki a háztartásbeli szerepre vágyik, bár nekem szörnyen megalázó lenne, de akkor legyen elfogadva, hogy a nők nem egy homogén massza és más meg másra vágyik.

Semmivel nem szélsőségesebb az általad leírt feminista, mint az, amit te képviselsz.

szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/109 anonim ***** válasza:
10%

#1. Miért az egy kivételt próbálják csűrni csavarni mindig, hogy az szabálynak tűnjön? Dehát a bilyonszí meg a bredpitt....egyik se vagy more...

Azért Emma Watsonból is csak egy van, aki nagyon jól elvan ismerten, gazdagon és sikeresen, de ha valami lakókocsiparkban élne a redneck hapijával meg az 5 porontyával a részmunkaidős wallmartos fizujából, valami gettó határában, már kevésbé lenne Emma Watson.

Azért valljuk be a feministák többsége nem Emma Watson....a Pap Réka Kinga sem az, az Antoni Rita se, meg a "big red" se. Tudod, ahogy az összes férfi se Dicaprio vagy Bredpitt.

szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/109 anonim ***** válasza:
94%
Nem vallom magam annak és ha úgy érzem, hogy igaza van a férfinak bármikor egyetértek vele. Egyenrangúan kezelem mindkettő neműt.
szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/109 anonim ***** válasza:
91%

A feminizmus nem a külsőről szól, hanem arról, hogy a nő sem ér kevesebbet, mint egy férfi. Mindenki feminista, aki nem érzi magát másodrangúnak egy férfi mellett.

AMit itt csinálsz, az csak hülye hiszti, olyan baromságokra kihegyezve, aminek semmi köze a valósághoz.


Tradicionális nőként pedig ne dolgozz, hanem keress egy olyan pasit, aki jó szinvonalon eltart. Ha dolgozol, már nem vagy tradicionális nő.

szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!