Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó feministának lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó feministának lenni?

Figyelt kérdés
Az összes hírben és videóban a feminista az egyfajta antinő. Vagy végtelenül elhízott és csúnya, vagy vékony és nőietlen, és emellett még csúnya is. Folyton frusztráltak és idegesek, minden ok nélkül szidják a férfiakat, az igazi férfi számukra a megtestesült gonosz. Semmi báj és semmi nőiesség nincs bennük. Durvák, magányosak és megkeseredettek, bukott nőként dobálják befelé az antidepresszánsokat. Sokan közülük alkoholisták is meg zugivók, mert másképp nem bírnák elviselni a saját életüket sem. Szidják és alázzák a többi nőt is, ha azok normális, tradicionális nők módjára mernek viselkedni, a saját nemüknek megfelelően. Szóval én csak azt nem értem, hogy miért állnak be egyesek önként az ilyen trampli antinők közé? Hogy mostantól ők is feministák lesznek. Mikor fog már végre lecsengeni ez a buta divathullám?

szept. 16. 21:01
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/109 anonim ***** válasza:
100%
Amikor azért is a nő a hibás hogy a férje hogyan öltözködik, mennyire ápolt, vasaltak a ruhái, mennyire ad magára. Sokszor hallottam ez is a nőt minősíti. Ezzel se értek egyet, ne kezeljük már a férfiakat felnőtt testbe bújt gyerekekként, és ne toljunk minden felelősséget át a feleségek nyakába. Bőven elég a munka, gyerek, háztartás szentháromság. A férj legyen már felnőtt önálló emberként számbavéve.
tegnap 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/109 anonim ***** válasza:
100%

Én bedobnék még a közösbe egy vezetni nem tudást...


Az kétségtelen, hogy a nagy átlagot tekintve a nők térlátása és reakcióideje valamivel gyengébb, ezért több olyan "balesetet" okoznak, amelyben meghúzzák a kocsit, nekimennek valaminek a parkolásnál, felhajtanak a padkára vagy koccannak egyet.


Az ittas vezetés, a száguldozás, a büntetőfékezés és társai meg kifejezetten férfi műfaj. Így fordulhat elő, hogy a férfiak háromszor több halálos kimenetelű közlekedési balesetet okoznak, mint a nők. Aztán valahogy mégis a nők vannak megbélyegezve, ha vezetésről van szó.

tegnap 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/109 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a vezetést (#102) kiegészítem azzal, hogy jellemzően minden férfiismerősöm 16x annyi időt szán a vezetésre, mint a nők. Nyilván ritunosabbak lesznek, ha kb 13 éves koruk óta erre készülnek, állandóan rágják a szüleik fülét, megszerzik a jogsit meg kocsit vesznek, amint tudnak. Mert ez hozzátartozik sokak férfiasságához. A nők meg kb. megcsinálják a minimumot (jogsi, hétvégi autózás, bevásárlás), és azzal vannak egy szinten a férfiakkal.
tegnap 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/109 anonim ***** válasza:
100%

"ahol pasik pl. a 80/20 szabályról értekeznek úgy, ahogy azt ma az incelek értelmezik."


Pont ez az. Régebben is voltak magányos férfiak, csak nem sírták tele a netet és nem gyártottak idióta elméleteket egymás között, hanem otthon ültek vagy a kocsmában.

tegnap 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/109 anonim ***** válasza:
0%
#101. Nem kell ehhez gyerekkártyát adni a férfinek. Úgy is "téged minősít" a férjed tróger kinézete, hogy ennek ellenére a felesége vagy...mintha neked ez tetszene.
tegnap 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/109 A kérdező kommentje:
Jó példákat írtok, a legtöbb valóban méltányolható. Persze ennek az érmének megvan a másik oldala is, csak fordított szemszögből. Legyen mondjuk a vezetés. Láttam itt az oldalon is már kérdést, ami sok nő általános vélekedését tartalmazta. Tehát hogyha egy férfi nem rendelkezik autóval, vagy nem vezet, akkor jobb esetben csak komolytalan ember, rosszabb esetben viszont már nem is férfi. Én ezt így láttam leírva nőktől, és emlékeim szerint zöld válaszok voltak, nem pirosak. És élőben is hallottam már hasonló gúnyos, lenéző vélekedéseket nőktől, ha valaki nem autóval jár még a sarki kisboltba is. Persze kicsit szofisztikáltabb volt, nem nyíltan kimondva hogy nem tekinti férfinak, de érződött hogy nagyon erősen lenézi a másik felet, pusztán csak ezért. Kicsit tovább viszem a dolgot, maradva az oldalnál. Lehetséges hogy ebből születnek a hülye kérdések, hogy x y szintű nőhöz milyen fajta kocsi kell, nem igaz? És akkor ott a legtöbb válasz le lesz pontozva, hogy a nők nem ennyire anyagiasak és ne tárgyiasítsd őket, holott egy részük ezek szerint pont hogy mégis? És ennek ellenére is a férfiakon van ott is leverve hogy lenézik a nőket, az igazi nő nem ez alapján válogat stb. Pedig mint a példa is mutatja, sok nő talán mégis. Hiába írják le többen a tapasztalataikat hogy de igen, van aki tényleg, az is sokszor le van pontozva, hazugságnak, rosszabb esetben nőgyűlöletnek kikiáltva. És akkor ez most csak egyetlen példa volt, a vezetés kapcsán. Sok más példát is lehetne sorolni, csak nem akarok jobban belemenni. Tehát nem elég a hasonló szexista kettős mérce jó pár dologban mint ami titeket is sújt csak más témák kapcsán, de még sokszor ha ki van mondva a probléma, akkor néhányan itt bele is kötnek, meghazudtolják, kiforgatják és lepontozzák. Szóval ez is egy érdekes hozzáállás, hogy az egyik nem panaszait tolerálni sőt megoldani kellene, a másik nem panaszai meg cserébe néha ilyen szinten vannak kezelve. Persze most a jogos panaszokra gondolok, nem a századik "miért nem jut nekem nő" szintű agybajra vagy trollkodásra. Ja és szoktam látni azért korrekt női választ is ami elfogulatlan, szóval tisztelet a kivételnek ilyen téren is. Bár van amikor a férfiak mellett kiálló nőt is teljesen lepontozzák. Vagy akár bele is köt néhány másik nő. Szóval ezeket sem árt észrevenni, ha a teljes képet szeretnétek látni.
tegnap 19:15
 107/109 anonim ***** válasza:

Bármikor aláírom, hogy sok sztereotípia érinti a férfiakat negatívan és azt is, hogy az oldal pontozása sima tetszik/nem tetszik alapon megy. De... "Hiába írják le többen a tapasztalataikat hogy de igen, van aki tényleg, az is sokszor le van pontozva, hazugságnak, rosszabb esetben nőgyűlöletnek kikiáltva. "

Biztos vagy benne, hogy az volt írva, hogy van aki tényleg és nem "a nők" mantra? Mert, én igen ritkán látok olyan kommentet, ami azt írja, hogy ismerek x ilyen embert, létezik ilyen IS és támadva meg nőgyüllölőzve van. Azt gyakrabban látom, hogy ne mondjad már hogy nem igaz mert a Vajna Timi is, meg a nők, meg az instán... Ezek nem a van olyan ismerősöm, meg a vannak ilyenek is kategória.

Nagyon nem mindegy, hogyan is van az a kommemt megfogalmazva, amire a támadás érkezik.

Emellett az, hogy valaki szeretne olyan párt, aki vezet, ne adj isten saját autója is van, nem csak anyagilag fontos. Engem pl nem azért érdekel és leszarom milyen autója van, amíg üzembiztos és nincs lerúgva kívülről se. Azért érdekel, mert a jövőben nagyon nem mindegy, hogy két autó és két sofőr van a háztartásban, vagy az futkos mindig, mindenhova, akinek kocsija van. Hogy, ha az egyik bedöglik, még van B terv, hogy mindkét fél tud vezetni hosszabb úton, vagy, ha valamelyikkel valami történik. Ezek egyike se a Pistának vajon mennyi a bejövője kategória.

tegnap 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/109 anonim ***** válasza:
100%

Ez a vezetés nálam is kicsapja a biztosítékot. Nagyon ritkán ül mellettem a férjem a kocsiban, pedig napi szinten vezetek. Ha véletlen beül mellém, kiidegel, hogy"miért ilyen ívben kanyarodsz?! Válts már/ miért most váltasz? Miért fékezel, átfértünk volna még?! Úristen, tanulj már meg vezetni! Ja persze, nő vagy"

Tények:

12 év alatt a fővárosban egy koccanásom sem volt, nem vagyok egy Schumacher, de biztonságosan vezetek

Férjem a 12 év alatt 4x balesetezett, 3x volt ő a hibás, egyszer totálkár lett a kocsi...de ő nyomja a nem ülök be melléd dumát.

tegnap 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/109 anonim ***** válasza:
"Dudes who troll feminists are classic submissives who want women to be mean to them for free. Don't take the bait."
ma 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!