Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó feministának lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó feministának lenni?

Figyelt kérdés
Az összes hírben és videóban a feminista az egyfajta antinő. Vagy végtelenül elhízott és csúnya, vagy vékony és nőietlen, és emellett még csúnya is. Folyton frusztráltak és idegesek, minden ok nélkül szidják a férfiakat, az igazi férfi számukra a megtestesült gonosz. Semmi báj és semmi nőiesség nincs bennük. Durvák, magányosak és megkeseredettek, bukott nőként dobálják befelé az antidepresszánsokat. Sokan közülük alkoholisták is meg zugivók, mert másképp nem bírnák elviselni a saját életüket sem. Szidják és alázzák a többi nőt is, ha azok normális, tradicionális nők módjára mernek viselkedni, a saját nemüknek megfelelően. Szóval én csak azt nem értem, hogy miért állnak be egyesek önként az ilyen trampli antinők közé? Hogy mostantól ők is feministák lesznek. Mikor fog már végre lecsengeni ez a buta divathullám?

szept. 16. 21:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/109 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. A nők nagyrésze elmegy szavazni, dolgozik, tanult valamit...tehát feministák, hisz élnek a jogaikkal, amiket a feminizmus hozott magával. Nem hiszem, hogy kb az összes nő, akit ismersz, ilyen lenne, mint amit leírtál. Ez már egy szélsőséges kisebbség, a hímsovinizmus női megfelelője.
szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/109 anonim ***** válasza:
100%
Ja és mielőtt nagyon kiborulna a moslék, a nők jó része valóban feminista, amivel nincs is gond, legyenek. Viszont akikről(típus) a kérdes szól, azok nem hiszem, hogy feministák.
szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/109 A kérdező kommentje:

"Tradicionális nőként pedig ne dolgozz, hanem keress egy olyan pasit, aki jó szinvonalon eltart. Ha dolgozol, már nem vagy tradicionális nő."


Na helyben vagyunk. Ezt ugyan nem írtam bele a kérdésbe, de ez a másik jellemzője a feministáknak, hogy mindig úgy próbálják elferdíteni a valóságot, hogy nekik legyen igazuk. Szóval a feminizmus lezajlott már rég, az összes nő egyenjogú volt, szavazhatott, dolgozhatott, nem kellett otthon maradnia mondjuk a szocializmus alatt sem. Mert ezt jelenti a feminizmus. Szóval ugyanúgy tradicionális nők voltak, és még dolgoztak is mellette. Nem is tehették volna meg hogy nem dolgoznak, hiszen akkor KMK-nak minősültek volna. Feltételezem az tudod mit jelent. Szóval nem értem miért kell összemosni egy jóval régebbi korszakot a jelenkorral. A feminizmus már lezajlott sok sok évtizede, és elérte a célját. Akikről most a kérdésben írok, azok olyan 10 éve mászhattak elő a csatornából, és lesznek egyre többen. Csak azt nem értem értelmes ember, értelmes nő miért azonosul velük. Hiszen trampli antinők, és még csak nem is őszinték. Bármit kiforgatnak, hogy megalapozzák a férfigyűlöletüket.

szept. 16. 21:31
 14/109 anonim ***** válasza:
100%

"Az átlag feminista az, aki az egyenlőségből kiválogatja azokat az elemeket, amelyek számára kedvezőek, majd az ezzel együtt járó, gyakran igen komoly kötelezettségeket kikéri magának." Írta ezt a 3-as hozzászóló. Majd te kérdező leírtad, hogy az az igazi nő, aki otthon is gürcöl, meg dolgozni is jár, mindezt megüdvözült mosollyal az arcán teszi. Nehogy már otthon maradjon, addig azért nem kell visszamenni az időben. Hát, ha valaki szemezget a jóból, az éppen az a pasi, aki elvárja, hogy a nő nevelje a gyereket, főzzön, mosson, takarítson és hozzon haza pénzt is, hogy neki, mint családfőnek munka után csak enni, meg aludni kelljen otthon. Ezek szerint kérdező te átlag feminista vagy.

A nők (talán mostanra a többség) elvárja az egyenlő bánásmódot otthon is, nem csak a munkaerő piacon. És ez nagyon helyes. Azért csatlakoznak ehhez egyre többen, mert nem célja senkinek, hogy egy herét pátyolgasson, mikor teljesértékű társa is lehetne a férfi.

szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/109 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi. Nem is tudom mikor voltam olyan ideges valakire hogy fél oldalnyi negatív jelzőt összeszedjek rá, plusz kitaláljak mindenféle sztorikat arról hogy milyen rossz lehet az élete. Valszeg soha. Te pedig ennyire felnyomod magad random nőkön akiket max a neten látsz.


Ha ennyi düh van benned, azt fordíthatnád produktívabb dolgokra is, pl a rossz sorsú emberek segítésére.

szept. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/109 A kérdező kommentje:
Dehát régen se volt semmi herét pátyolgatás. Az ha te esetleg valami herét pátyolgattál a korábbi kapcsolatodban, ahhoz nekünk semmi közünk :) Ti mellesleg átaludtátok a 80-as, 90-es és 2000-es éveket, vagy esetleg még nem is éltetek akkoriban? Férfi és nő közös erővel alapozta meg a saját életét, gyakran a semmiből és nulláról, de közösen együtt építve fel mindent. Együtt küzdöttek, mindkettő kivette a részét ugyanúgy. És mindezt nagyrészt közös egyetértésben, így tudtak haladni előre. Mosógép már akkoriban is volt, ahogy melegvíz is, sőt porszívó. Szóval a házimunka se volt akkora nagy feladat, mint ahogy páran hiszitek. Sokszor a férfi is csinálta ugyanúgy. De ő tipikusan többet volt távol, fusizott másodállásban. Kicsit fura hogy egyesek miket hisznek itt a korábbi életről. Ez a fajta feminista jelenség pedig amiről a kérdésben írok, csak az utóbbi 10 évben ütötte fel a fejét. De kifejezetten romboló, és rossz hatással van az emberekre és a társadalomra is. A párkapcsolatokról nem is beszélve, hiszen szándékosan megpróbálnak éket verni férfi és nő közé. Mitől lenne jó egy olyan trend, ami folyamatosan feszültséget kelt, és a képviselői sértődöttek és idegesek, és mindenért a másik felet hibáztatják? Szerintem kifejezetten kártékony az ilyen.
szept. 16. 22:02
 17/109 anonim ***** válasza:
Mert tartozhatsz egy kozoseghez ahol kiadhatod a fusztraciodat es mindenkibe bele taposhatsz..
szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/109 anonim ***** válasza:
100%

Majd amikor a nők egyenlő jogokat kapnak mint a férfiak. Amikor majd nem kell rettegnem az utcán sötétben hazafelé és tudom, hogy a lányomnak sem kell majd. Amikor nem kell egy casual munkahelyi interakcióban kényszeredetten vigyorogni a nálam nemi alapon jobban kereső férfiak casual szexista megnyilvánulásain. Amikor nem kell olyan mikroagresszusoknak eleget tenni, hogy fogadd el az italt, ne legyél ilyen unalmas, és utána dugjál velem, mert fizettem neked az italod, tartozol. Esetleg amikor nem kell értelmiségi embereknek elmagyarázni, hogy igen több diplomás, több nyelven beszélő nőként napi szinten oktatnak ki férfiak, vagyis hogy a patriarchátus nekem minden napi tapasztalat.


És hát nem, nem vagyunk mind antinők, csak a minket gyűlölő férfiak így festenek le minket. Mert a legnagyobb megaláztatás egy nőnek nyilvánvalóan az, ha csúnya, mert nem fog kelleni senkinek.

szept. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/109 anonim ***** válasza:
100%
Te is átaludhattad a 80-00-s éveket, ha szerinted egyenlő volt a munkamegosztás. A nők hülyére dolgozták magukat, míg a férfiak munka után a seggüket meresztették.
szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/109 anonim ***** válasza:
0%
18. Jozsi vagyok szoba festo , tisztelem a jogaidat , ismerkedjunk! Tudom a valaszt ami nem. Es miert? Mert nem beszelek tobb nyelven es nincs meno munkahelyem meg 2 diplomam.
szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!