Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pozitívan vagy negatívan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pozitívan vagy negatívan értékelnél egy ilyen mondatot?

Figyelt kérdés

Nemrég a párom az alábbi mondatot mondta nekem, amit tudom, hogy pozitívan értett, de mégis van egy kis negatív áthallása:


- Nagyon csinos vagy; nagyon szeretem benned azt is, hogy az alkatodnak megfelelően öltözködsz és nem akarsz nevetségessé válni, mint egyes nők, akik nincsenek tisztában azzal, hogy túlsúlyosak.


(A párom egyébként mindig a teltebb nőket szerette, engem is így ismert meg.)



aug. 28. 12:02
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
38%

Jaj a sok sértődékeny és lehet duci nő lepontozott. Pedig abban nincs semmi, hogy szóba hozta mint hasonlat, hogy különbséget tegyen az ízléses öltözék és kevésbé/egyáltalán nem ízléses öltözék között. Úgy csinálnak itt a válaszolok mintha ki tudja milyen sértő hangzott volna el. Pedig igaza van mert sok duci nő és férfi sem megfelelően öltözik. Azért kulonbseg, hogy látni minden egyes porcikád ruhán keresztül mert olyan szűk ruhát hordasz vagy olyant amiben szép vagy, ami illik hozzád és amiben hagyod lélegezni a tested! Ebben csak ennyi volt. Ha valaki ebben manipulációt lát, lelki bántalmazást az nem komplett. A lelki bántalmazás nem erről szól. Az oda vágja, hogy inkább le kéne fogyni mert sokkal szebb lennél és hasonlók. De én tőlem haragudj rá és szakíts is elvégre "bántalmaz" téged. XD


Egyébként őt kéne megkerdezni, hogy hogyan is értette egészen pontosan, de te inkább itt beszéled ki, hagyod, hogy lehordjak pedig nem ismerik, sok a rosszakaratu és aki trollkodik. Te tudod, én biztos nem hallgatnék a sok bántalmazó kommentre, erősen túlzás, egyenesen ijesztő milyen butaságokat hordták össze!

aug. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
56%

Nem erteném kire gondol kihez hasonlítgat, amit ilyen burkoltan általánosan fogalmazva mond el.


Ez tiszta olyan mintha ismerkedett randizott volna mással de az offolta, aztan bosszubol "szidja" hogy amugyis ronda igenytelen nő volt. Es a párja ugye csak a jéghegy csúcsát kapja hogy te legalább tudsz öltözködni.

aug. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
46%

Akik szerint ez kedves, én nem tudom tényleg milyen világot élünk..

Hagyjuk, hogy ki husis, ki nem...

Én vékony, laposabb alkat vagyok, akármilyen hihetetlen sok pasinak tetszik..

Ha a párom úgy bókolna, hogy de csinos vagyok és de jó, hogy igényesen takarom a lapos mellem.... Hát volna mit megbeszélni.

Attól még lehetett ez csak egy rosszul elsütött dolog, de ezt azért nem kéne...

aug. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
55%

Nem állítottam, hogy kedves teljes egészében amit mondott, de igazság van benne. Mindenki kivétel nélkül megnézi egymást, hogy milyen ruhában van és megvan a véleménye róla. Ki is beszéli baráttal, osztálytárssal. Még a média is azt csinálja a sztárokkal. Akkor miért olyan gáz, hogy összehasonlítást tett? Miért kell azt írni több kommentben, hogy lelkileg bántalmazza a kérdezőt? Miért kell ilyen szélsőséges nézeteket vallani? Én meg ezt nem értem!


Mindenki száját elhagyja sértő/dicserő vélemény, a kérdező párja attól nem bántalmazó, se nem rossz ember.


Úgy van leadva hozzászólások alapján mintha megölt volna 100 duci csajt, vagy meg fog. Az első komment már arra utalt.

Túlzás hiába nem tetszik, hiába pontoztok le ezerszer is.


Tessék a párját megkérdezni ahelyett, hogy itt hallgat a sok nem komplett emberekre.

aug. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
56%

A kérdező azt írja rendes vele a párja, évek óta boldogok.

Akkor meg lehet beszélni, miért fogalmazott így, miért kövérezte le diszkréten a kérdezőt...

Én, ha valaki bókkal egybekötve emeli ki a hibaim, abból köszönöm nem kérek.

aug. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
43%

Nem vagyok nem komplett ember de cuki a személyeskedés. :) Nekem legalább valóban van egy normális és tartósan normális kapcsolatom. Nem volt mindig felhőtlen, de soha az életben nem kaptam ilyen "bókot" a páromtól. Soha nem kaptam olyat sem, hogy más nők rovására bókolt volna nekem. Ha bókolt nekem, akkor kivétel mindig jól éreztem magam tőle, mindig szeretetet éreztem benne, nem ambivalenciát. Ellenben volt réges régen bunkó és bántalmazó társam is. Jól ismerem a párkapcsolatok pszichológiáját.

De természetesen nem kell rám hallgatni. Csak ugye ott van a bibi, hogy valamiért mégis megszületett ez a kérdés, tehát valami nincs rendben, valami nem esett jól.

aug. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 gergelice16 ***** válasza:
48%

Kérdező, ne vedd komolyan, amit a többiek írnak, valószínűleg te is tudod, de sajnos az átlag emberek érzelmi intelligenciája a béka segge alatt van, főleg igaz ez erre a honlapra. Jó látni, hogy ti elsősorban a belső értéketekért szeretitek egymást, nem a külsőtökért. Okkal vagy te egy hosszú boldog párkapcsolatban, míg a kommentelők nagy része csak a lélektelen szexet látja, ami miatt nem is tapasztalhatják meg a párkapcsolatok igazi boldogságát.

Kívánok nektek további boldog közös életet :)

aug. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
56%

Lol, de nem disznózta le. Tudtok ti értelmezni mondatokat? Mert nem úgy tűnik csak szólok.


Azt mondta, hogy NAGYON CSINOS, tetszik neki ahogyan öltözködik!


Majd hozzátette HASONLÍTÁSI alapon, hogy miért: mert sok duci nő nem úgy öltözik ami illik nekik. Ez mióta sértő a kérdezőre nézve? Őt tekintve POZITÍV!


Másokról meg lehet véleménye ha pozitív, ha negatív, ha semleges mint bárki másnak!


Ha én azt mondom, hogy nem tetszik az emóstílus akkor én már rossz, lelki bántalmazó vagyok? Ne már!


Ha a páromnak azt mondom, hogy azért is tetszik nekem mert zakóban, ingben járkál és nem tetszenek azok akik hiphoposan - bő gatya és egyebek- öltözik akkor én már lelkileg bántom? Nem.


Csak összehasonlítást tettem mint mindenki, az ember ilyen és aki megjátssza magát, hogy soha nem volt negatív véleménye másokkal szemben az egy igazi képmutató alak.

Aki meg hozzáteszi, hogy bántalmazza a kérdezőt, vagy fogja az meg hibás! Pont!

aug. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
45%
Én kifejezetten alacsony vagyok (152 cm), de nem sértődnék meg, ha a férjem hasonló mondatot mondott volna, csak az alacsonyságomat említve. Ennek ellenére nem mondja, mert intelligens ember, aki tudja, hogy annak az alakjára, aki egyébként tetszik neki, nem tesz ilyen típusú (bóknak álcázott) megjegyzést sem.
aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
28%
Nem azt értékelném negatívan, hogy engem teltnek tart, hanem hogy ezen rugózik, hogy más nők hogy öltöznek. Senki nem azért öltözik úgy ahogy, hogy a férfiak fsza boldog legyen. Ha ilyen mentalitást fedeznék fel a páromban, hogy azt gondolja, a nők dolga neki tetszeni, kiraknám.
aug. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!