Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pozitívan vagy negatívan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pozitívan vagy negatívan értékelnél egy ilyen mondatot?

Figyelt kérdés

Nemrég a párom az alábbi mondatot mondta nekem, amit tudom, hogy pozitívan értett, de mégis van egy kis negatív áthallása:


- Nagyon csinos vagy; nagyon szeretem benned azt is, hogy az alkatodnak megfelelően öltözködsz és nem akarsz nevetségessé válni, mint egyes nők, akik nincsenek tisztában azzal, hogy túlsúlyosak.


(A párom egyébként mindig a teltebb nőket szerette, engem is így ismert meg.)



aug. 28. 12:02
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
19%

49.

Érdekes példa, nőként az alacsonyság (úgy nagy általánosságban) szerintem egyáltalán nem említhető egy lapon a kövérséggel.. mármint, ahogy a társadalom megítéli a kettőt..

aug. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
33%

Én meg nagyon nagyon szeretem, hogy a párom önkritikus és alázatos, és képes kérdezni, ha nem tud valamit, és nem olyan, mint a többi hozzá hasonlóan BUTA nő, aki meg van győződve róla, hogy okos, és csinálja a sok hülyeséget.

Semmi gond nincs a beszólásommal, hiszen én a buta nőket szeretem, és tudtam, hogy buta, amikor összejöttünk. :)

Az, hogy kiemelem, hogy önkritikus, alázatos, TÖK POZITÍV dolog, BÓK!

Imádom, hogy tisztában van azzal, hogy értelmi deficites, és nagyon aranyos, hogy ilyen kis alázatos és nem kell annyit röhögni rajta, mint a többi otromba, buta nőn (akiket állításom szerint amúgy imádok) pfejjjj.

aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
58%

Rakjátok ki midnenegyes párotokat aki kimeri mondani a véleményét mint ti is azt csináljátok vele szemben pedig ugyanúgy nem ismeritek őt mint ő sem azokat a nőket. VISZONT hogyha valakinek nem tetszik valaki BÁRMILYEN okból kifolyólag lehet róla véleménye. És ha már a párjának se mondhatja el mert megsértődik TELJESEN IDEGEN nők miatt (a nagy feminizmus miatt) akkor szakítson, hallgasson rátok!


"Érdekes", hogy itt napi szinten le vannak mondva a férfiak ha csórók, ha nem jártak egyetemre, ha sikertelenek ( nem az incelekre gondolok), sőt még ha kiírnak kérdést azt is ellene fordítják, de az egyáltalán nem probléma. Meg természetesen most is a férfi lett elhordva lelki bántalmazónak, nőket nem tisztelő egyénnek.


Úgy tűnik, hogy a nők bármit mondhatnak, bárkiről lehrt lehet negatív véleményük és elvárásaik alapján állhatnak le férfiakkal.


DE a szóban forgó férfi NEM hiszen ő nem nézheti meg hogyan öltözködik egy nő sem. Nem lehet negatív értékelése mert akkor hímsovi, nőgyűlölő állat aki leveri még a máját is a kérdezőnek! XD


Mindenki megnézi, hogy kivel teszi magát és azzal jön össze aki tetszik neki és ha a férfinak nem tetszik bizonyos öltözködési stílus az az ő ízlése és meg van hozzá a joga mint bárki másnak, sőt még hangoztathatja is a párjának, barátainak, családjának simán!


Aki ebből ügyet csinál és még rákérdezni se mer az tele van önbizalomhiánnyal. Pedig a férfi kifejezetten szereti a duci nőket, de attól még nem kell, hogy tetszen neki az összes AKÁRMILYEN oknál fogva.

Ha valaki ebből azt hozza ki, hogy ilyen-olyan az nincs magával kibékülve szintén, vagy hibás a fejére ha még a lelki bántalmazást is bele meri keverni! XD

aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
40%

"DE a szóban forgó férfi NEM hiszen ő nem nézheti meg hogyan öltözködik egy nő sem. Nem lehet negatív értékelése mert akkor hímsovi, nőgyűlölő állat aki leveri még a máját is a kérdezőnek! XD"


Tévedsz, de igen, megnézheti. Viszont a véleményét akkor mondja el, ha kérdezi a párja.

aug. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
50%

De csak kérdezte, vagy már magában is beszél a férfi? XD


Nagyon csinos vagy... Eléggé hihetetlen, hogy semmiből semmi elkezdte ezt mondani. Inkább a kérdező érdeklődött. Na de legyen úgy, hogy nem kérdezte csak mondta a magáét. Még most sem értem, hogy hol a probléma. Nem az összes létező nőt hordta el kinézetet nem beleértve hanem összehasonlítást tett. Ha az embernek már még azt sem lehet mert a kérdező is duci akkor mégis mit mondhatna? A kérdező 100%, mint én vagy te ugyanúgy vélekedik negatívan akiről akar. Nem értem a képmutatást. Nyugodtan szakítson ha őt ez annyira megsértette, mint lejegyeztem hallgasson rátok akik szerint bűncselekményt követett el mert ki merte nyitni a száját és hasonlatot mert felhozni.

aug. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
58%

Pl.ha most én palesztin vagyok aki itt született, itt nevelkedett, de nem követi a vallást, de a párom szóba hozza, hogy de jó, hogy te nem vagy olyan mint akik terroristák, valláskárosultak és hasonlók akkor kapjam érte fel a vizet? Dehogy kapom hiszen igaza van mert léteznek olyanok akik olyasmikre képesek. Tudja, hogy én nem vagyok olyan. Attól még lehet negatív véleménye. Nekem is lehet vele kapcsolatban összehasonlítási alapon.

Pl. az exem is kék szemű mint te, de te sokkal jobb vagy, mert ő ezt-azt megcsinálta ellenem. Most azért haragudjon meg? Elképesztően sértődékenyek. Szakítson , különösen ha itt érdeklődik a párját meg nem meri megkérdezni.

aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
53%

pozitívan

A tények meg más kérdés, de értékelendő, hogy mer erről is úgy beszélni, hogy abból is a jót látja ki.

Attól pedig, hogy valaki nem mondja ki a kövér párjának, hogy kövér, még ne gondolja, hogy nem az és nem így látja a párja.

aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
57%

Nekem ez pozitiv.

Megdicsert h szuperul tudok oltozkodni az alkatomhoz kepest. Nekem ez tetszik. 🥰❤️

aug. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
34%

"Nagyon csinos vagy... Eléggé hihetetlen, hogy semmiből semmi elkezdte ezt mondani. "


Szerintem életszerűbb, hogy "a semmiből" kezdte ezt el mondani. Miért, nálatok hogy mondják? Nálunk a férjem igen, "a semmiből" mondja nekem.

Miért, szerinted a kérdező felöltözött, indulásra készen voltak, és megkérdezte, a párját, hogy "ugye, csinos vagyok"?

Sokkal életszerűtlenebb így.


SENKI nem írta amúgy, hogy a pasi magában beszél.

Megdicsérte a nőt, de mert közlési kényszere van, ezért hozzá kellett tennie, amit hozzátett.

aug. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
100%
A kövérség valóban nem pozitívum. De neki még ennek ellenéri is tetszel. Ez inkább pozitívum.
aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!