Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pozitívan vagy negatívan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pozitívan vagy negatívan értékelnél egy ilyen mondatot?

Figyelt kérdés

Nemrég a párom az alábbi mondatot mondta nekem, amit tudom, hogy pozitívan értett, de mégis van egy kis negatív áthallása:


- Nagyon csinos vagy; nagyon szeretem benned azt is, hogy az alkatodnak megfelelően öltözködsz és nem akarsz nevetségessé válni, mint egyes nők, akik nincsenek tisztában azzal, hogy túlsúlyosak.


(A párom egyébként mindig a teltebb nőket szerette, engem is így ismert meg.)



aug. 28. 12:02
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
44%
a kérdező is tudja hogy ez nagyon is sértő volt, azért is tette ki ide a kérdést! ez egy jó bunkó megnyilvánulása volt a párodnak
aug. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
39%

Nem is tudom minek válaszolok, úgyis jönnek a lepontozások. Mindegy.


Amennyiben én VALÓBAN túlsúlyos vagyok és ezt tudom is magamról, nem értékelném ezt a megjegyzést negatívan.

Ha valaki ebben az esetben mégis megsértődik az egy dolgot jelez. Nagyon nincs kibékülve azzal ahogy kinéz---> le kellene fogyni.


Ha én nem tartanám magam túlsúlyosnak és így kapnám ezt a mondatot, úgy rosszul esne és egyértelműen a negatív részét látnám a megjegyzésnek.

aug. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
29%

#9

Tessék, felpontozlak, hogy ne búslakodj az ünnepek alatt.

BUÉK!

aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
44%

Ez inkább bók volt.


Nőknek mondom: Kérdező és a párja is tisztában van azzal, h a kérdezőnek milyen alkata van. A kérdező párjának ez tetszik.... enimór kweszcsönsz? Ugye nem..

aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
72%
Én csak azt nem értem, hogy ha a teltebb nők tetszenek neki akkor miért tartja nevetségesnek azokat a telt nőket, akik olyan ruhákat vesznek fel, ami kiadja az alakjukat.
aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
43%

Csak pár éve túlsúlyos nőként én se értem mi ezzel olyan nagy baj. Jó, talán tényleg nem kellett volna a magyarázkodás, de ezt ő dícseretnek szánta. Én nem sértődnék meg.

Sokkal jobb mintha azt mondaná, csupán csak viccnek szánva, hogy "rajtad már semmi nem segít"

aug. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
72%
Kábé azt mondta ezzel, hogy ahhoz képest nagyon csinos vagy, hogy telt vagy, mert ügyesen el tudod takarni az alakodat. Nem mondanám, hogy bók volt.
aug. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
56%
Burkolt bunkóság...
aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
56%

Nekem is nagyon ellenszenves.

"Nagyon csinos vagy. Szeretem, hogy ízlésesen öltözködsz".

Ennyi elég lett volna. Nem kell mindent kimondani és elemezni. Miattam a pasi mehetne a susnyásba.

aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
69%

Aki nem látja ezzel a problémát és elkezdi még a nyávogást is, hogy macerás az udvarlás, annak szerintem valami deficitje lehet fejben, és ezt most nem bántásból mondom.

Milyen érdekes, én is férfi vagyok és soha eszem ágában nem lenne ilyet mondani, és az udvarlást sem éreztem soha macerásnak, egyetlen egy alkalommal se sikerült olyat összehoznom, hogy a bókom sértse valamilyen formában a másikat.

Ez intelligencia (IQ és EQ) kérdése, ez a nagy helyzet.

Az egyik probléma ezzel az egésszel az, hogy ez egy tipikus "backhanded compliment", tehát úgy bókol a másiknak, hogy közben sértés is.

Kezdő bántalmazók gyakorlata.

Ha valóban kedvelné a ducibb nőket, akkor nem hiszem, hogy kijönne a száján ilyesmi. Inkább az a gyanús, hogy a teltebb nők nem fizikailag vonzóbbak neki, nem a szemének vagy répájának kedvesebbek, hanem valami más okból preferálja őket. Az ötleteimet nem írom le inkább, de egyik se pozitív, de inkább erről most ne fantáziáljunk.

A másik fontos pont pedig az, hogy szerintem nem utal normális lélekre, hogy a "bókhoz" egyből hozzácsatolja más nők alázását, leszólását. Erre az égvilágon semmi szükség nincs, sőt, inkább visszataszító.

aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!