Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pozitívan vagy negatívan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pozitívan vagy negatívan értékelnél egy ilyen mondatot?

Figyelt kérdés

Nemrég a párom az alábbi mondatot mondta nekem, amit tudom, hogy pozitívan értett, de mégis van egy kis negatív áthallása:


- Nagyon csinos vagy; nagyon szeretem benned azt is, hogy az alkatodnak megfelelően öltözködsz és nem akarsz nevetségessé válni, mint egyes nők, akik nincsenek tisztában azzal, hogy túlsúlyosak.


(A párom egyébként mindig a teltebb nőket szerette, engem is így ismert meg.)



aug. 28. 12:02
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
41%

Negatívan. Nem értem, miért kell más nőket emlegetni és lehúzni.


Az ilyen emberben a felszín alatt valami bugyborékol.

aug. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
71%

Most ebben az a baj, hogy kimondta, hogy túlsúlyos vagy?


Amit te is tudsz magadról és számára ez vonzó.

aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
46%
Olyan negatívan, hogy csípőből dobnám is kifele. Nagyon örülök, hogy nekem normális párom van.
aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
50%

ne haragudj de ebben semmi pozitívum nincsen, ez sokkal inkább sértő és bántó


28F

aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
57%
Tipikus példája annak, hogy mitől macerás az udvarlás. Most hiába írná bárki, hogy ne komplikáld túl, te úgyis túl fogod. 😅
aug. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
82%
5, miért macerás? "Nagyon csinos vagy." Ennyi kellett volna. Az utána lévő manipulálást lehagyhatta volna. Annak macerás, aki nem kedves alapból, és nem bírja ki, hogy ne okoskodjon.
aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ez semleges.

Elmondta a véleményét.

Nem mondatja azt, hogy "nádszálvékony vagy babám", ha te magad is tudod,hogy van rajtad felesleg. Dícsérte az öltözködésed és abban igaza van, hogy ez a fene nagy body positivity átesett a ló túlsó oldalára. Lehet valaki teltkarcsúan baromi dögös és szexi és lehet alpári is. Csak azért mert Marika a 160 kilójával szépnek érzi magát a forrónaciban vagy a strandon tangában még nem jelenti azt, hogy szép és ízléses is. (ahogy egy vékonyabb nő is lehet vulgáris vagy ódivatú)

aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 gergelice16 ***** válasza:
56%

Miért lenne sértő, hogy kimondja azt, amit mindketten tudtok? Ha te nem fogadtad volna el, hogy túlsúlyos vagy, akkor lehet finomabban kellett volna fogalmaznia, de így hogy te ezt tudod magadról, ez szimpla ténymegállapítás volt, amit egyébként pozitívan fejezett be. Ha folyamatosan mondogatná, hogy túlsúlyos vagy, akkor megérteném, hogy rosszul esik neked az, hogy úgy tűnik ez őt zavarja. De így, hogy azt fejtette ki, hogy ezt te milyen jól kezeled, nincs okod arra, hogy rosszul érezd magad, sőt. Pont hogy azt állítja, ő olyannak fogad el téged, amilyen vagy. Örülj ennek.

Illetve jószándékkal mondott egy dícséretet. Szerintem ez az ami igazán számít, tehát még ha meg is sértett, akkor se haragudj rá.

aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
64%
Bármit írok, úgyis lepontozzátok, szóval csak ennyit mondok: boldog karácsonyt.
aug. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
14%

#6 „miért macerás? "Nagyon csinos vagy." Ennyi kellett volna. Az utána lévő manipulálást lehagyhatta volna.”

Már bocs, de ebben mi a manipulálás? Hogy van véleménye? Szóval már az is tilos…

A „Nagyon csinos vagy.” brummogás meg önmagában jó, csak mivel ezt születésük óta kapják a nők, így semmi egyediség, kreativitás nincs benne. Kb. az a szint, amikor a felsült beszélgetést azzal próbálod feldobni, hogy „Szép időnk van.”

„Annak macerás, aki nem kedves alapból, és nem bírja ki, hogy ne okoskodjon.”

Akkor te mi okból nem bírod ki? Amúgy pont erről beszéltem amikor fentebb felhoztam a felesleges túlkomplikálást. 😂

aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!