Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az hogy egy okos és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy egy okos és csinos, egy valóban jó nő előtt minden ajtó kinyílik?

Figyelt kérdés
Tehát ha van egy fiatalos, csinos, jó alakú, szép arcú nő aki iskolázott, vág az esze, akkor bármilyen férfit megkaphat? Választania, válogatnia kell és a legmagasabb szintekről is sorban állnak érte? Határ a csillagos ég?

2023. júl. 20. 12:57
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/185 anonim ***** válasza:
100%
Meg -e látjuk!
2023. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/185 anonim ***** válasza:
100%
Nem sajnos, nem nyílik ki minden ajtó, sőt, tudod te mi az hogy konkurenciaharc? Netuddmeg. Többi nő, de férfiak is beszállnak.
2023. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/185 anonim ***** válasza:
59%

Ez teljesen más, megnyilvánulás szerint...

Ha gondolja, sürgesse meg, mert jók a pogramok, csak...

Csak ha az a "csak" ott ne lenne volna!

Szociális készség, össznépi víg-a-dalom, ha ŐsTEN is engedi!

Segíts MAG-A-DON, az ŐsTEN is megsegít!

Fények sziporkázása, hangok durranása, kenyértörés, hol sosem volt békétlenség!

Hallelujah! 🎆🙏🎆


[link]

2023. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/185 anonim ***** válasza:
100%

"A megfelelő szociális képességek megléte mellett a gyermekek könnyebben lesznek képesek a problémamegoldásra, a konstruktív konfliktuskezelésre és a páros/csoportos projekt jellegű feladatok elvégzésére az iskolában, mely a felnőttkori eredményes team-munka és együttműködő készség alapja. Meglepő lehet, hogy amit az óvodai évek alatt mutatunk a gyermekeinknek, azok hatással lesznek a felnőttkori munkahelyi beválásukra és egyéb társas helyzetben lévő viselkedésükre. Fontos tudnunk, hogy a kognitív (értelmi) és az érzelmi képességeink együttesen, közösen fejlődve határozzák meg a szociális képességeinket, ezektől függ, hogy milyen eredményes lesz a későbbiekben a társas viselkedésünk."


⭐⭐⭐


"Az együttműködési készség emberi érték, mely révén az egyén társaival összhangban cselekedve sokkal hatékonyabb vagy kiterjedtebb munkavégzésre, csapatmunkára képes. A csoport, család és társadalom színterein az egyén, család és közösség sikerességének egyik kulcsa."

2023. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/185 A kérdező kommentje:
Inkább az a kérdés hogy ki milyennek látja magát. Vannak akik túlértékelik magukat a semmire, vannak akik meg alulértékelik önmagukat, holott sokkal többre lennének képesek.
2023. aug. 19. 08:49
 66/185 anonim ***** válasza:
63%
Ne zavarjanak ilyen logikai bukfencek, hogy a kerdesed pont az ellenkezojerol szolt. Tenyleg szurni kene a kerdest kiirokat intelligencia tesztekkel. Legalabb leszoknanak arrol, hogy eppen milyen hulyeseg jutott az eszukbe, amit megfuttatnanak, mert unatkoznak.
2023. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/185 A kérdező kommentje:

66. Köszönöm hogy itt vagy te zseni! Van egy kérdés, amire érkeznek válaszok. A kérdező is átgondolja, mérlegel.


A lényeg hogy vannak hozzád hasonló, "Mi vagyunk a világ közepe, a rögtönítélő bíróság, majd mi szankcionálunk" típusú, " az igazság csak a miénk" hozzáállású megmondóemberek.


Azért kérdés és kérdés, válasz és válasz között is óriási különbségek vannak. Abban egyetértek, hogy elnézve az utolsó 10 év globális mentális, morális és szellemi leépülést az embereknek, én még csak fel sem kapom a fejem. Viszont van internet, így mindenki extrém okosnak és értékesnek hiheti magát.


A bizonyítványba meg az élet írja az érdemjegyeket, köszi az aggódást, de úgy néz ki elég jók a jegyeim.


Ha meg megnézed, van amikor hetekig fel se nézek. Eláruljam miért? Mert akkor elfoglalt vagyok, most meg jobb híjján felnéztem egy kicsit, de elismerem ez egy rossz fétis vagy aberráció. Azon se izgulj hogy megárt, mert nem veszem komolyan, a net 90% ma már csak egy pöcegödör, ide tartozik a gyk-is. Szóval helyén kezelem a témát, de hát le kell húzni 13 órát, így belefér 10-15 perc ittlét is. Főállás, másodállás, vállalkozás... nem szoktam unatkozni, a magánéletem is rendben van.


Hát igen, megkérdezhettem volna azt is, hogy magukat zseniálisan okosnak képzelő emberek miért esznek élelmiszeripari hulladékokat, vagy egészségesnek kikiáltott, ámde haszontalan sőt káros méregdrága táplálék kiegészítőket? Felesleges mert előre tudom a válaszokat, és gyakorlatilag meg nem érdekel ki mivel pusztítja magát. Óóó, nem akadok én ki semmin! :)

2023. aug. 19. 16:30
 68/185 anonim ***** válasza:
Magas lesz neked az a lo, ahonnan szovegelsz. Eloszor is a tudatlansag general kerdeseket az emberben. Mert amit tudsz, azt nem kerdezed meg kiveve, ha idiota vagy. A bemondott elethelyzet, amiben fenyezed magad, meg a kisgyerekek sajatja. Neked ugy latszik nem tanitottak meg, hogy budos. Pontosabban ezt sem tanitottak meg. A valaszaid alapjan te sokkal inkabb egy sikertelen balfasz vagy, aki nem erti a vilag mukodeset, mint egy sikeres vallalkozo. Mondjuk el birom kepzelni a sikereid, ha foallas mellett masodallasra es meg egy vallalkozasra is szukseged van. Adjak ra erdemjegyet? Gyerek vagy meg, tanulatlan, csolatasu, tapasztalatlan. Ez egy allapot, amin tudsz valtoztatni idovel. Ha akarsz. Nem is ertem, hogy nyeretlen 2 eveskent, honnan veszed a batorsagot, hogy moralis es mentalis leepulest vizionalj. Kisoreg, te meg a zacskot zorgetted, amikor a mostani vilag formaloi letregoztak az internetet, a mobilos tavkozlest, a semmibol kinott az informatika es meg sorolhatnam. Az a mentalisan leepult, aki szerint a mostani vilag rosszabb, mint a korabbi.
2023. aug. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/185 anonim ***** válasza:
100%

Fel kell készülni hogy lőni fognak, ha színes azzal még nincs is baj, 21:00-kor kezdődik!


[link]

2023. aug. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/185 A kérdező kommentje:

68. Igazából 2 mondatod után abba is hagytam az irományod olvasását. Nézz szét magad körül, biztos ott van valami szeretted, nekik add elő magad. A pöcsméregetés a te múfajod, ebben én biztosan leszerepelnék. A személyeskedést sem én kezdtem, az hogy te minek minősítesz engem az meg nem több mint a te csillárokat verő egód és a butaságod keveréke. Teljesen mindegy mit hiszel vagy mit gondolsz, te pontosan a 21. század terméke vagy, a google okos és a google művelt, a szabó péter által a filléres optimista lőzungokkal telepumpált világ, sőt a Galaxis közepe. Az a baj ezzel hogy nem egyedi vagy egyéniség vagy, hanem pontosan ilyenek jönnek szembe az utcán tucatjával. Aztán azon kívül hogy szótakozás, jólét, az energiaforrások teljes felélése, mit tettél hozzá a mikro vagy a társadalom érdekében pozitívat? Elhiszem hogy a szoba mélyéről extrém képzettnek, tájékozottnak hiszed magad, csak az a baj, hogy ez sehol sem látszik meg. Ja itt a gyk-n a személyeskedésben és az ész osztásában. Nulla vagy nekem, egy karakterhalmaz. Most vegyelek komolyan? Ne röhögtess már ki.


Nem kell válaszolnod, ígérem bele sem fogok olvasni, te egy más műfaj vagy, pont olyan akiket messziről elkerülök!

2023. aug. 20. 12:13
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!