Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az hogy egy okos és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy egy okos és csinos, egy valóban jó nő előtt minden ajtó kinyílik?

Figyelt kérdés
Tehát ha van egy fiatalos, csinos, jó alakú, szép arcú nő aki iskolázott, vág az esze, akkor bármilyen férfit megkaphat? Választania, válogatnia kell és a legmagasabb szintekről is sorban állnak érte? Határ a csillagos ég?

2023. júl. 20. 12:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/185 A kérdező kommentje:
Nem pasi hanem FÉRFI. Nem, nem azért írtam a kérdést. Értem én azt, vagyis látom szinte az összes kérdésnél hogy átmegy az egész személyeskedésbe, beszólogatásba, de ez nem az én bajom. Azt gondolsz amit akarsz, semmi közöm a te világodhoz. Még szerencse. Tudod mit? Ja, pont azért írtam ki a kérdést hogy saját magam magasztaljam! Na, így már jól érzed magad? Nincs mit! :)
2023. júl. 26. 08:29
 22/185 anonim ***** válasza:
63%
Dehogy vagy te ferfi. Egy sima egybites irigykedo balfasz vagy, aki masok eleteben turkal, mert a sajatja szinte nem is letezik. Mi lenne, ha sajat eleteddel foglalkoznal, ahelyett, hogy masok eletenek a megfejtesevel torodnel, amihez semmi kozod? Tudod, akinek van normalis elete, annak boven van annyi dolga, kreativitasa, keresi a feltotodest, hogy masok eletere nagy ivben tegyen. Az unatkozo, eletunt, maganyban szenvedok nezegetik nagyitoval masok eletet, hogy vagy valami hibat talaljanak benne, akkor egy kis karorom a jutalmuk, vagy irigykednek es azt akarjak megfejteni, mi a sikeruk titka. 2 perc alatt at lehet latni rajtad, nem kell hozza kulonosebb szakertelem se. Lofaszt van neked feleseged.
2023. júl. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/185 A kérdező kommentje:

22. A sikertelenségre te vagy a legjobb példa! Én sikeres vagyok, téged meg ez bánt. Előhoztad az alpári paraszt és irigykedő stílusodat. Ha már ennyire magabiztos vagy, legyen tétje a dolognak! Van több autóm, mondjuk felteszem az 5 milliót érő autómat fogadási tétként. Dobd te is fel az 5 milliót érő autód vagy garázsod, vagy bármi mást. Mi legyen a fogadás tétje? Mondjuk hogy van feleségem? Oké! Vagy hogy sikeres vagyok a munkámban mint vezető beosztású személy? Oké! Mit szeretnél még? Mond! Hobbim? Hogy sikeres vagyok benne? Oké! Unatkozom, üres az életem szerinted? Rendben! Ha már akkor az arcod mint a bécsi kapu, lássam hogy van-e mögötte ember is! Vagy csak egy noname fórumon játszod a kemény legényt? Én itt vagyok, megtalálsz! Elmehetünk előtte ügyvédhez is, megoldom a fogadást, legalizálhatjuk. Nem vagyok férfi? Ismersz? Ismered az életem? Imádom amikor ez ilyen megkeseredett félnótások ítélkeznek! Gyere, nézzük meg hogy kinek lesz igaza? Én nem félek, unalmas már a sok nethuszár keménykedése. Most bizonyíthatsz, hozz te ügyvédet ha neked az jobb lenne, írunk egy papírt, majd utána jöhetnek a bizonyítékok! Ha igazad lesz, viheted az autóm, a kulcsát ott hagyom az ügyvédnél a te autód kulcsával párhuzamosan. Én férfi vagyok, a szavam mögött van tartalom és jelentés. Szóval ha annyira biztos vagy benne, akkor lesz egy 5 milliós autód egy szimpla fogadással. Ez egy remek lehetőség!


Ja, hogy van időm ide írni? Ezt két féle ember teheti meg: akinek azért van ideje mert semmit sem csinál, és a másik meg aki megteheti. Kössünk fogadást erre is hogy melyikbe tartozom. Ha figyelmes vagy, akkor láthatnád hogy nem vagyok minden nap itt. Te... nagyon rutinos pszichológus! :D


Irigykedő? Mond már meg hogy mire, vagy hogy hol írtam ilyet? Azt én értem hogy neked gondjaid vannak, hogy egy szimpla kérdésnél már személyeskedsz és paraszt módon válaszolsz. Egyáltalán van autód?! Vagy az 5 milliós tétel egy fogadáshoz nálad már nonszensz? Láttál már ennyi pénzt egyben?

Majd akkor legyen nagy arcod, ha van mire, vagy ha olyan területekre merészkedsz ahol biztos, és bizonyítékokkal alátámasztható tudásod és érveid vannak. A pálya széléről bekiabálás elmegy a megyei III-ban, ott még a szotyi héjat is köpködheted az előtted álló hátára.


Egy jó tanács: ha belemész f*szméregetésbe azt gondold át, mert ciki helyzetbe kerülhetsz. Én mint "egybites" úgy gondolkodok, hogy ha helyzet van, akkor mint a bíróságon szokás, alá tudom-e támasztani az állításom. Levegőbe nem szoktam beszélni, az arra a szintre jellemző ahol te vagy. Ott mondjuk nem is számít sokat. Innentől kezdve ha kitérsz a fogadás elől, súlytalan vagy! Nyugi semmi extra, a lényeg hogy házas vagyok-e vagy sem. Már most megmondom a dátumot mióta, csak hogy ne vádolj meg csalással: 2012.08.25. Ez meg bizonyítható hivatalos dokumentumokkal. Tiszta játszma.


A másik:

"Tudod, akinek van normalis elete, annak boven van annyi dolga, kreativitasa, keresi a feltotodest, hogy masok eletere nagy ivben tegyen. Az unatkozo, eletunt, maganyban szenvedok nezegetik nagyitoval masok eletet, hogy vagy valami hibat talaljanak benne, akkor egy kis karorom a jutalmuk, vagy irigykednek es azt akarjak megfejteni, mi a sikeruk titka. 2 perc alatt at lehet latni rajtad, nem kell hozza kulonosebb szakertelem se. Lofaszt van neked feleseged."


Szóval nekem nincs életem? Életunt? Magányos? Unatkozom? Erre is köthetünk fogadást, itt a munkám, a munkámon kívüli tevékenységeim lesznek a mérvadók. Ezt sem nehéz bizonyítani, ide elég ha csak küldök egy linket a munkáimról, vagy elviszlek a műhelyembe. Ott több dolgot is láthatsz. :) Szóval a "kreativitás" és a "dolog" témában már el is buktad. Ebben is, hogy konkrétan fogalmazzak.


Egyébként meg hol vájkáltam mások életébe? Légyszi másold már ki! Vagy hol volt káröröm?


Inkább örülj hogy névtelen a fórum, így elslisszanhatsz a homályba, vagy már csak bónuszból nem jelentelek fel becsületsértés miatt. Picit mellé lőttél velem. Ha mégis felveszed a kesztyűt, keress meg!

2023. júl. 26. 12:42
 24/185 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te most komolyan azt hiszed, hogy bármelyik felhasználót fel tudnád jelenti becsületsértés miatt? Ne vedd magadra, de ez egy nagyon aranyos gondolat, de megsúgom, hogyha ezzel keresnéd meg a rendőrséget, legjobb esetben is csak kinevetnének.
2023. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/185 anonim ***** válasza:
100%

Komoly indulatkezelési problémái is lehetnek...előttem van, ahogyan habzó szájjal gépel. Az előttem szóló helyesen írta, ha ki is derítenéd, és fel is jelentenéd az egyik válaszolót, biztosan kinevetnének a rendőrségen :")

Vedd szépen be a bogyóidat!

2023. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/185 A kérdező kommentje:
25. Komoly érv volt, most mondjam hogy mást nem is vártam? Habzó száj? Szeretnéd mi? :) Én nem derítek ki semmit, csak tükröt tartottam nektek. Ha érdemben nem tudtok válaszolni, lehet keresni más kérdéseket. Nem én büfiztem tele ezt a kérdést sem. Hát igen, én azon ritka ember vagyok, aki beleáll a dolgokba.
2023. júl. 26. 13:10
 27/185 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, egy hülye kérdésen (és az arra érkezett válaszokon) úgy felhúztad magadat...nevetséges.
2023. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/185 A kérdező kommentje:

24. Vagyok annyira jártas hogy tudjam mit jelent a becsületsértés fogalom, és milyen körülmények megléte szükséges. A gyk nem az a hely, ezért írtam hogy örüljön hogy anonym oldal. Hogy a Rendőrség min nevet és min nem, teljesen érdektelen részemről.


A lényeg hogy nem kell papolni meg újjal mutogatni másra, amikor maga a választ író meg sem közelíti azt az eszményi emberi szintet amit képviselni akar. Ha nem tud emberi hangon kommunikálni, akkor ne vegye sértésnek ha finoman elküldik melegebb éghajlatra, vagy pedig felajánlják neki hogy tegye hozzá az arcát. Ez nem indulatkezelési probléma, csak annyi, hogy a szavainkért vállaljunk felelősséget. Tudom, a 21-ik században ez már nem menő, aztán én vagyok a mumus aki vállalja magát.


Tehát mi is a gond a kérdésemmel? Van egy szimpla kérdés, a MIÉRT? Ha nem tudsz rá válaszolni, miért kell személyeskedni ilyen hangnemben?

2023. júl. 26. 13:17
 29/185 A kérdező kommentje:

27. Én a jelenségre reagáltam. Egyébként teljesen nyugodt hangnemben írtam, ugyanis ha igazam van, miért húztam volna fel magam? :) Én csak reagáltam, hogy ha vádaskodik, bizonyítson!


Egyébként ez társadalmi jelenség, megy az arcoskodás, a másik lenézése, ha meg helyzet van, akkor meg éééén nem voltam, őőőő tehet mindenről.

Ja meg Orbán, Gyurcsány meg Soros. Ők tehetnek mindenről! A nép meg nem vívja ki nekem a jólétet, a nők meg a férfiak elnyomnak, nem tudok érvényesülni. Azért nincs diplomám, azért rossz az életem, mert anyám, apám, a párom, a férjem, a feleségem elnyom. Éééén bizony szuper vagyok, csak a körülmények nem hagynak kibontakozni! Egyébként meg mindenki irigy, sötét, frusztrált és sikertelen.


Aztán ez a gondolatmenet mentén meg is érkeztünk a gyk-ra. :)

2023. júl. 26. 13:31
 30/185 anonim ***** válasza:
100%
Rájöttem. Te vagy a mellműtétes kérdező is. Mindent értek 😀
2023. júl. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!