Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az hogy egy okos és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy egy okos és csinos, egy valóban jó nő előtt minden ajtó kinyílik?

Figyelt kérdés
Tehát ha van egy fiatalos, csinos, jó alakú, szép arcú nő aki iskolázott, vág az esze, akkor bármilyen férfit megkaphat? Választania, válogatnia kell és a legmagasabb szintekről is sorban állnak érte? Határ a csillagos ég?

2023. júl. 20. 12:57
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/185 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom 80-as évek, nem kérdezem...🤩

Én 1999-ben kezdtem eljárni, bele a mélyvízbe.

2000-től meg nem volt megállás!

Az akkori felvilágot még nem sikerült megrendszabályozni.

Ami meg utána jött, hát érdemes megnézni az akkori felfejlődött gengszter reppet, mindenki azt majmolta és nem csak szövegügyileg. 😬🩸💦

Engem is megcsaptak egy párszor, de én korán kezdtem az ütéseket.


"on my hip teflon on my chest! AH!"

2023. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/185 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen emberbarát egyedek:


[link]

2023. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/185 anonim ***** válasza:
2023. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/185 anonim ***** válasza:
100%
Elegem van hogy mindenki a külső alapján ítél!
2023. aug. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/185 anonim ***** válasza:
2023. aug. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/185 anonim ***** válasza:

2023. augusztus 4. (14. a világ legnépszerűbb zenei videói között)


https://www.youtube.com/watch?v=m4_9TFeMfJE


Tetszik hogy abszolút nincs sátánista felhangja! 🤘


🤙

2023. szept. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/185 anonim ***** válasza:
Az külön plusz pont, hogy 0-24-ben játsszák az MTV-n, ahol gyerekek és idősek is egyaránt megtekinthetik! Nincs baj ezzel! 🫶
2023. szept. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/185 A kérdező kommentje:

Ma már mindenre ráhúzzák hogy összeesküvés elmélet! Ezzel pont hogy utat adnak a rossznak.


Az van hogy egyedül vagy a világban, egyedül vagy a fejedben. A személy maga dönt hogy mit fogad be, az árát úgy is meg kell fizetni. A hitetlenségnek, a konzumidiótizmusnak is meg van az ára.

Nem kell meggyőzni senkit, soha, soha ne tedd!

2023. szept. 15. 22:05
 89/185 anonim ***** válasza:

Te csak azt hiszed, hogy kimondod az igazságot, látod máris egy összeesküvés-elmélet! "Szemellenzős" vagy, "agymosott", akit meg lehet vezetni! Az ilyeneknek nem terem babér SEHOL!! 😡 Abszolút hülyeségekben hiszel, egy VICC az egész! Én megpróbálok neked segíteni, gyere közénk, NORMÁÁLISAK🫡 közé! Meggyőztelek?? Tudom hogy NEM, de ez is csak az "agymosottságodat" bizonyítja! MENTHETETLEN vagy, ahelyett hogy alkalmazkodnál a fennálló Rendhez! 😉


🤙

2023. szept. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/185 anonim ***** válasza:

"A konzumidióta az a személy, aki szinte megszállottként vásárol dolgokat, sokszor értelmetlenül. A konzumidióta azt fogyasztja, amit elé raknak, és arra támad igénye, amire kondicionálják. Döntésképtelenség jellemzi, adott személyek utánzásán kívül általában másra nem képes. Ez az állapot nem holmi mentális retardáció: azt jelenti, hogy az illető csak azért fogyaszt, hogy fogyasszon (cél nélkül) és kritika nélkül elfogadja a marketing utasításait."


✴️✴️✴️


"A 20. század végére terjedt el a "konzumidióta" kifejezés is, mellyel azokat az embereket, csoportokat illetik, akik gondolkodás nélkül, vagy akár kényszeresen vásárolnak, fogyasztanak mindenféle terméket, hogy ezzel se maradjanak le a legújabb divatot jelentő trendi termékekről, és ezáltal a társadalom elitjébe tartozónak érezhessék magukat."

2023. szept. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!