Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az hogy egy okos és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy egy okos és csinos, egy valóban jó nő előtt minden ajtó kinyílik?

Figyelt kérdés
Tehát ha van egy fiatalos, csinos, jó alakú, szép arcú nő aki iskolázott, vág az esze, akkor bármilyen férfit megkaphat? Választania, válogatnia kell és a legmagasabb szintekről is sorban állnak érte? Határ a csillagos ég?

2023. júl. 20. 12:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/185 anonim ***** válasza:
62%
Nem igaz. Sőt, a széo, fiatal, ÉS okos nőktől menekülnek a férfiak...
2023. júl. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/185 anonim ***** válasza:
87%

Nincs olyan nő (vagy férfi), aki bárkit megkaphatna, elvégre nem minden ember vágyik ugyanarra, legyen szó belsőről, külsőről, hosszútávú tervekről, életstílusról vagy éppen közös érdeklődésekről.

Illetve attól még, hogy valaki fiatalos, szép és intelligens, még lehet számtalan rossz tulajdonsága, ami miatt már nem is olyan vonzó az emberek számára.

2023. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/185 A kérdező kommentje:
Én azt látom hogy igen hamar klasszisokkal magasabb szintre ugranak mint a kortársaik, a férfiak meg vagy próbálkoznak és koppannak, vagy meg sem merik próbálni. Több női ismerősöm is olyan helyekre került így, amit egy közönséges nő sosem tudna elérni.
2023. júl. 20. 13:04
 4/185 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván minél több pozitív tulajdonsága van egy férfinak vagy nőnek, annál sikeresebb az élet minden területén, ugyanakkor ez nem garancia semmire.
2023. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/185 A kérdező kommentje:
Volt egy fodrász ismerősöm, már 17 évesen is kitűnt a szépségével. Ma már németországban él egy befolyásos milliárdos mellett. Egy másik is komoly külsővel rendelkezett, sima éretségi megfogta. Ő meg nyugat magyarország egyik ismert vállalkozójának a felesége. Van még sok közvetlen példám. Egyszerűen nyíl egyenesen felfelé ívelt a pályájuk.
2023. júl. 20. 13:09
 6/185 anonim ***** válasza:
22%
Te honnan ismersz ennyi ilyen nőt?
2023. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/185 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom és sosem voltam ez a kategória.
2023. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/185 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, a cuki helyes határozott népszerű okos pasik pályája is ível felfelé, sok helyen szinte csak a soft skilleket nézik, mint a nőknél is a megjelenést.

Gazdag nőhöz is könnyebb beházasodni jó adottságokkal, ha mondjuk csóró a srác.

2023. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/185 anonim ***** válasza:
29%

Tőlem mostanában kérdezgetik az idősebb pasik, hogy van -e támogatóm? 😂


Mikor közlöm velük, hogy van egy gyerekem, és nem 20 vagyok, hanem 32, meglepődnek 😀


Amúgy igen, sok előnye van annak, ha szép az ember. Én mondjuk nem éltem ezzel vissza, nem vagyok az a típus.

2023. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/185 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Van aki pl.: csak szimplán szerencsétlen és hiába szép és okos ha nagyrészt kretének közelítik meg és nem találkozik olyannal aki igazán passzol hozzá.
2023. júl. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!