Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban égő, zavaró lehet az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban égő, zavaró lehet az, ha egy nő rendőrt hív az utcán egy pár veszekedése miatt?

Figyelt kérdés

A párommal sétáltunk, mikor arra lettünk figyelmesek, hogy egy nő menekül, a pasi meg szorosan a nyomában lohol. A nő vagy 20x kiabált sírva, hogy "segítség" "segítsen már valaki". Én rögtön tárcsáztam a rendőrséget.

A párom viszont emiatt megharagudott rám, mert ő látásból ismeri az említetteket, pár utcányira laknak tőle, és ők egy PÁR. Mondom, és? Azt mondja, hogy nem kellene játszanom a Karen-t és beleavatkozni, mert semmi nem tudunk az egészről, hogy mi történik. Ő azóta másképp lát minden ilyet, amióta a haverját lehúzta és bemószerolta a felesége, és kitalálta, hogy üti, a szomszédoknak sikítozott, miközben soha nem bántotta, aztán a bíróságon is hazudozott és hamis tanukat vitt oda, valós könnyekkel műsírt, a haverja meg ártatlanul ült előzetesben. Szóval rohadtul vigyázni kell, és nem hívogatni nyakra-főre rendőrt mint valami kommunista vamzer.

Ráadásul őt nem kérdezte senki, hogy van-e kedve ahhoz, hogy beidézzék őt is tanunak, akar-e járkálni emiatt ide-oda, meg a közös programot is elrontottam ezzel, pedig ő tűpontosan tervezett.

Az a helyzet, hogy viszonylag friss a kapcsolat, és nagyon szól bennem a vészcsengő. A szüleim szerint ennyiért még nehogy már szakítsak, beszéljük meg, de 2 eléggé tapasztalt barátnőm meg azt mondja, hogy azonnal szakítsak meg vele minden kapcsolatot.

Ti mit gondoltok, jól érzem, hogy zavartság van a fejében és az értékrendjével, vagy érdemes megbeszélni?



2023. júl. 7. 13:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
72%

A párod viselkedése az égő.

Ha ti is egy pár vagytok, ő is megverhet téged, mert ez felmenti?


És ha az illető nő megcsalta / lehúzta / bemószereolta? Nem halloim a történeteket, ahol a megcsaló férfiakat jól megverik. Nőket lehet, mert rászolgáltak?


Menekülj ettől az idiótától!!!!!

2023. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
12%
először is, az átlagból nem lóg ki. sok férfi és sok nő ilyenkor úgy tesz, mintha nem látott volna semmit, nem hallott volna semmit. az emberek többsége nem nagyon szeret segíteni, ennél egyértelműbb helyzetekben sem.
2023. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
23%
másrészt neki volt egy olyan élménye, ami szkeptikussá és gyanakvóvá tette az ilyen helyzetek iránt. ez valószínűleg túlzó mértékben szkeptikussá, ugyanakkor lelki részről teljesen érthető, hogy benne ez kialakult.
2023. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
72%

Én akármibe fogadok, hogy a haver esetében nem a nő a hunyó ahogy előadta, hanem a haver és nagyon "érdekes", hogy a párodnak olyan barátja van...

Én hallgatnék a barátnőkre, még ma kiraknám.

2023. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
0%
szóval én a szüleiddel értek egyet. ilyen mértékű hozzáállásbéli különbségek úgyis lesznek, akárkivel is jössz össze. alapvetően nem ebből állapítanám meg, hogy valaki hajlik-e a bántalmazásra vagy sem.
2023. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem védeni akarom, csak pontosítok: Nem azt mondta, hogy nőket meg lehet verni, ha megérdemlik, hanem azt, hogy lehetséges, hogy nem csinált semmit a pasi, csak a nő szándékosan sikítozott, hogy bosszút álljon, hátha megverik a pasit, vagy rendőrt hív rá egy olyan, mint én, és akkor jól megszívja.


Amúgy arra gondoltam én is, hogy a haverja története sem igaz.

2023. júl. 7. 13:25
 7/35 anonim ***** válasza:
9%

"Én akármibe fogadok, hogy a haver esetében nem a nő a hunyó ahogy előadta, hanem a haver"

minek akkor bírósági eljárás? jelentsük ki, hogy a férfi a bűnös és kész. johnny deppet is jó, hogy keresztre nem feszítette az online rögtönítélő közönség.

2023. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
91%
Na, egyszer belefutsz egy ilyenbe: [link]
2023. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
82%

Kutyát nem érdekel, hogy a nő az utcán direkt csinálja vagy se, ha te látod, hogy mi megy, mi történik más esetekben neked kötelesség rendőrt hívni, mentőt hívni, elsősegély nyújtást adni, ha nem teszed és akármi baja lenne a rendőrök téged szednek elő!

Az már nem a te problémád lesz ha a nő színészkedett, viszont ha nem tette, akkor szívni fogsz.

Más története ne befolyásoljon.

Itt az én környékemen (kisváros) az mozdonyvezető a munkatarsai szerint részeg volt úgy hagyták aludni ő meg meghalt, mert nem részeg volt hanem szegény agyverzest kapott, őket meg kihallgatták, nem tudom pontosan, hogy ültek-e és meddig, de azért kösz szépen egész életükben az lesz bennük, hogy nem segítettek, mert "részeg" volt...

2023. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
(*Más hamis története)
2023. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!