Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban égő, zavaró lehet az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban égő, zavaró lehet az, ha egy nő rendőrt hív az utcán egy pár veszekedése miatt?

Figyelt kérdés

A párommal sétáltunk, mikor arra lettünk figyelmesek, hogy egy nő menekül, a pasi meg szorosan a nyomában lohol. A nő vagy 20x kiabált sírva, hogy "segítség" "segítsen már valaki". Én rögtön tárcsáztam a rendőrséget.

A párom viszont emiatt megharagudott rám, mert ő látásból ismeri az említetteket, pár utcányira laknak tőle, és ők egy PÁR. Mondom, és? Azt mondja, hogy nem kellene játszanom a Karen-t és beleavatkozni, mert semmi nem tudunk az egészről, hogy mi történik. Ő azóta másképp lát minden ilyet, amióta a haverját lehúzta és bemószerolta a felesége, és kitalálta, hogy üti, a szomszédoknak sikítozott, miközben soha nem bántotta, aztán a bíróságon is hazudozott és hamis tanukat vitt oda, valós könnyekkel műsírt, a haverja meg ártatlanul ült előzetesben. Szóval rohadtul vigyázni kell, és nem hívogatni nyakra-főre rendőrt mint valami kommunista vamzer.

Ráadásul őt nem kérdezte senki, hogy van-e kedve ahhoz, hogy beidézzék őt is tanunak, akar-e járkálni emiatt ide-oda, meg a közös programot is elrontottam ezzel, pedig ő tűpontosan tervezett.

Az a helyzet, hogy viszonylag friss a kapcsolat, és nagyon szól bennem a vészcsengő. A szüleim szerint ennyiért még nehogy már szakítsak, beszéljük meg, de 2 eléggé tapasztalt barátnőm meg azt mondja, hogy azonnal szakítsak meg vele minden kapcsolatot.

Ti mit gondoltok, jól érzem, hogy zavartság van a fejében és az értékrendjével, vagy érdemes megbeszélni?



2023. júl. 7. 13:14
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Talán totál irreális az a szituáció, hogy a férfi tök normális, sőt, példás férj és apa, a nő viszont velejéig romlott és szándékosan elkezd csak úgy sikongatni, aztán a háttérben vigyorog és kacsint, amikor elviszik a férfit bilincsbe verve, aztán szemrebbenés nélkül hazudik a bíróságon.

Az, hogy családon belüli erőszak történt valóban, és a férfi tagadja le, jóval reálisabb.

2023. júl. 7. 13:32
 12/35 anonim ***** válasza:
14%

Aha, nyilván reális egy ilyen kitalált történet.

Hagyjuk már.

2023. júl. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
De nem érdekes, hogy hamis vagy se a sztori neked meg mindig kötelességed illetékeset hívni!!!
2023. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom. Segítségért visít, miközben lohol rá a csávó => rendőrt hívok

Majd ők kiderítik szépen, hogy pontosan mi történt.

2023. júl. 7. 13:38
 15/35 anonim ***** válasza:
30%

"De nem érdekes, hogy hamis vagy se a sztori neked meg mindig kötelességed illetékeset hívni!!!"

ez így van, de most ez sem érdekes

az az érdekes, hogy szakítanál-e a csávóval vagy sem

2023. júl. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen sem égő, amit csináltál.


Elrontottad a programot? Hát, ha pl. valaki rosszul lenne mellette, őt is hagyná meghalni, nehogy a "tűpontosan megtervezett" programját elrontsa? Kissé hányadék a fickó...


Amit a haverjáról mondott, tételezzük föl, hogy igaz. De itt nem a szomszédok előtt előadott műsor volt, hanem az utcán történt, és a férfi kergette a nőt. Nehéz lenne pl. engem ilyen helyzetben ártatlanul bemószerolni, mert én nem kergetném azt, aki szalad előlem. :-))) Szóval a haverjától függetlenül, az biztos, hogy itt ez a férfi valóban kergette a nőt, és ez a nő valóban, őszintén segítséget várt a környezetétől.

Vagyis te helyesen cselekedtél.


Én jóhiszeműbb vagyok, szerintem nem verné a partnerét a párod (ill. ennyiből ezt a következtetést nem vonnám le), csak egy kényelmes, egoista ember, aki mellett akár föl is fordulhatsz, nem segít, nehogy ki kelljen mozdulnia a komfortzónájából. Viszont ez erkölcsileg olyan viselkedés, amit nem biztos, hogy tolerálnék a páromtól. Szóval én ezért gondolkodnék el a szakításon, de ez az én privát véleményem.

2023. júl. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék, mert befolyásolja egy más sztori és ezekszerint ő nem hívna senkit...
2023. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Egyre jobban megerősödik, amit gondolok, köszönöm a válaszokat, és jöhetnek még, értékelem. :)

Úgy döntöttem, hogy ma délután szakítok.

Egyszerűen nem tudom elviselni a gondolatot, hogy ilyen emberrel legyek, hányinger az elképzelés, hogy ha akár engem bántana valaki, és kérnék segítséget, akkor valaki azért tagadná meg, mert "lehet", hogy épp szegény férfi élete van hamisan tönkretéve.

2023. júl. 7. 13:45
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki segítségért kiabál, én is hívok neki. Szomszédomra is ráhívtam a polgárőröket hasonló esetben. Nem az én dolgom megoldani, viszont hívok olyat, aki meg tudja oldani. Inkább legyen felesleges, mintsemhogy egyszer tényleg baj legyen.
2023. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
3%
Le lehet pontozni de én sem hívnék senkit. Itt vagyok magányban rohadva normális férfiként, számtalanszor aláztak meg, gyűlölködtek rám csak mert nem nézek ki jól és mert látom a problémákat a mai társadalmi berendezkedéssel. Én soha nem verném a barátnőmet és mégsem kellek. A nő ezt a faszit választotta, millióan választanak ilyet úgy hogy közben az érzelmileg meggyalázott normális férfi az első sorból nézi a "románcukat". Aztán meg tőlünk várnak segítséget amikor baj van. Amiről előre szóltunk. Hát nem és NEM!
2023. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!