Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédok tök hangosan...

A szomszédok tök hangosan beszélnek/veszekednek nyitott ablakkal! Nyomattam nekik tehcno zenét. De nem történt semmi. Lehet szeretik a technot?

Figyelt kérdés

Feltekertem hangosra, a mélyládát is, kinyitottam az ablakot, órákig nyomattam nekik, de se a rendőrség, se Ők nem jöttek, hogy letépjék az arcom!


Lehet szeretik a technot?



2014. febr. 20. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
És mi van azokkal, akiknek mindkettőt muszáj hallgatnia?..
2014. febr. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megdöbbenve tapasztalták, hogy van náluk nagyobb állat a házban.

Én írtam az ordibálós szomszédnak egy kis szöveget, kinyomtattam egy papírra, és bedobtam a postaládájába. Az volt rajta, hogy biztos nem tudják, de a veszekedéseiket az egész ház kristálytisztán hallja, és halkítsanak a dolgon. Megtették.

Lehet kulturáltan is.

2014. febr. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szeretik a technot, de lehet, hogy egy kicsit süketek, és azért hangoskodnak, mert csak ezt hallják. Nyomass nekik igazán kemény rockot, például Jimmy Hendrixet, akkor talán megértik.
2014. febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!