Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban égő, zavaró lehet az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban égő, zavaró lehet az, ha egy nő rendőrt hív az utcán egy pár veszekedése miatt?

Figyelt kérdés

A párommal sétáltunk, mikor arra lettünk figyelmesek, hogy egy nő menekül, a pasi meg szorosan a nyomában lohol. A nő vagy 20x kiabált sírva, hogy "segítség" "segítsen már valaki". Én rögtön tárcsáztam a rendőrséget.

A párom viszont emiatt megharagudott rám, mert ő látásból ismeri az említetteket, pár utcányira laknak tőle, és ők egy PÁR. Mondom, és? Azt mondja, hogy nem kellene játszanom a Karen-t és beleavatkozni, mert semmi nem tudunk az egészről, hogy mi történik. Ő azóta másképp lát minden ilyet, amióta a haverját lehúzta és bemószerolta a felesége, és kitalálta, hogy üti, a szomszédoknak sikítozott, miközben soha nem bántotta, aztán a bíróságon is hazudozott és hamis tanukat vitt oda, valós könnyekkel műsírt, a haverja meg ártatlanul ült előzetesben. Szóval rohadtul vigyázni kell, és nem hívogatni nyakra-főre rendőrt mint valami kommunista vamzer.

Ráadásul őt nem kérdezte senki, hogy van-e kedve ahhoz, hogy beidézzék őt is tanunak, akar-e járkálni emiatt ide-oda, meg a közös programot is elrontottam ezzel, pedig ő tűpontosan tervezett.

Az a helyzet, hogy viszonylag friss a kapcsolat, és nagyon szól bennem a vészcsengő. A szüleim szerint ennyiért még nehogy már szakítsak, beszéljük meg, de 2 eléggé tapasztalt barátnőm meg azt mondja, hogy azonnal szakítsak meg vele minden kapcsolatot.

Ti mit gondoltok, jól érzem, hogy zavartság van a fejében és az értékrendjével, vagy érdemes megbeszélni?



2023. júl. 7. 13:14
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha felhívod a rendőrséget, hogy a Pipacs utca 2 elött egy nő rohant egy férfi elől, segítséget kibálva azért miért téged szednének elő? Nem a te tiszted kideríteni, hogy a nő színészkedett vagy tényleg baj van. Ha az első akkor sem történik veled semmi. Te bejelentetted amit láttál, nem kitaláltad (habár azt sem büntetik akik viccből hívogatják a mentőt, rendőrt...). Hameg baj van és tényleg menekül akkor igen is szükség lehet a rendőrségre, mert nagy baj is lehet. Tanúskodni meg nem kedv kérdése, ráadásul ilyen miatt max egyszer hívnak be, mint szemtanút, nem is kihallgatásra csak egy vallomás tételre, hogy melyik nap, hány órakkor és mit láttál. Ennyi. Azt hogy mi az igaz majd kinyomozzák.
2023. júl. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
15%

Szakits meg minden kapcsolatot!! Bantalmazo pasid van!! Narcisztikus!!!

[link]


Ezeket nezd vegig! Ez acsaj peldakkal szemlelteti mirol ismered fel a narcot!! Nekem ket beszdlgetes utan aikerult rajonnom,h az illeto narc….

2023. júl. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
32 egy újabb önjelölt klinikai szakpszichológus, aki az interneten keresztül diagnosztizál egy olyan embert, akit életében nem látott, nem hallott, csak olvasott róla egy sztorit.
2023. júl. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez tűnt fel az egypipásnál, hogyaszongya: "nem szórnám a pézt stb. ehhez persze normális nő is kéne."

Na szóval. Ha nem normális SZERINTE a nő, akkor jönnek a más szabályok, ki lehet dobni a kocsiból, ott lehet hagyni bárhol bajban, lehet csalni ésatöbbi ésatöbbi. TIPIKKKK jófijúúúú ja mégse.

2023. júl. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

33 Mondjuk azért jobb videók is vannak fent amik hitelesebbek mint az előző linkelt, de azért igyekszik a csaj, és legalább az összefogást erősíti.

Viszont épp most láttam egy echte klinikai szakpszichológust facen, netuddmeg a mónika show hozzá képest kulturális műsor, rajzolt szemöldök kacsaszáj olyan műszempilla majdleesik, ruha mint egy ócska ribinek, kössz, nem dobjuk hanyatt magunkat a klinikai szakpszichológusoktól minden esetben.

2023. júl. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!