Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az hogy egy okos és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy egy okos és csinos, egy valóban jó nő előtt minden ajtó kinyílik?

Figyelt kérdés
Tehát ha van egy fiatalos, csinos, jó alakú, szép arcú nő aki iskolázott, vág az esze, akkor bármilyen férfit megkaphat? Választania, válogatnia kell és a legmagasabb szintekről is sorban állnak érte? Határ a csillagos ég?

2023. júl. 20. 12:57
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/185 anonim ***** válasza:
Ilyen az, amikor neked mar csak az utalkozas es az irigykedes marad.
2023. aug. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/185 A kérdező kommentje:

Igen, pontosan ilyen! Még valami? Ne tartsd magadba még meg fog ártani! Jöhet bármi negatív, óóó nagyon is irigykedek, annyira irigy vagyok. Sőt konzumidióta, hitelt veszek fel hogy ki tudjam fizetni a tengerparti nyaralásomat, hogy az ott készült fotókra adott lájkok számával bizonygassam magamnak mennyire értékes vagyok! Sőt, alig várom a black friday-t hogy megvegyem a 70 colos lapos TV-t mert az mennyire akciós! Mert tudod ilyen is vagyok, gondoltam segítek. Ja, meg tolom a szteroidot, tetováltatom magam, mert hát ezektől annyira egyedi leszek, ezekre fognak bukni a bombázók! Egész nap a szoc.médiát nyomom, mert annyira érdekelnek az emberek, a kedvenc hobbim mások életébe való vájkálás, na meg a lájkok száma. Ja, iskolám, képzetségem, végzettségem az nincs, semmi sem érdekel, semmiben nincs jártasságom, ezt a szöveget is mással gépeltetem. Önző vagyok, egoista, ráadásul én vagyok a világ közepe. Próbálok összeszedni mindent. Hmmm, idióta is vagyok, na meg féreg. Bunkó. Nem tartom be a KRESZ-t, még szép hiszen jogsim sincs. Sosem dolgoztam, anyám nyugdíjából élek, van egy szobám ami sosincs kiszellőztetve. Fokhagymaszagú a szám, 7 fogam hiányzik. Jaaaaaajjjj annyira utálkozom és gyűlölök mindenkit!


Ha valamit kihagytam akkor nyugodtan tedd hozzá, próbálok a kedvedben járni! Már majdnem elfelejtettem, dagadt is vagyok, 147kg és topmodell csajok jöhetnek csak szóba! Lyukas a zoknim, az öntisztulásban hiszek. Meg szoktam húzni anyám macskájának a farkát!!! A szomszédnak sosem köszönök.


Milyen legyek még? :)

2023. aug. 20. 14:13
 73/185 anonim ***** válasza:
100%

Egy valamit nem szeretek, ha átmegy a beszélgetés burkolt személyeskedésbe!

Ennél még a nyílt harc is jobb, mert ára van a könnynek és a vérnek!


😵⚔️💧🩸⚔️😵

2023. aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/185 anonim ***** válasza:
2023. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/185 anonim ***** válasza:
100%
"You're now rockin' with the best all chrome on my hip teflon on my chest! AH!"
2023. aug. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/185 A kérdező kommentje:
73. Szinte minden kérdés átmegy személyeskedésbe, elég sok energia vámpír futkos a nagyvilágba! Engem nem zavar, önmagukat blokkolják! ;)
2023. aug. 24. 23:16
 77/185 A kérdező kommentje:
2023. aug. 24. 23:26
 78/185 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, legalább egy övet csatolhatott volna magára, mert mindjárt lecsúszik a cicanadrágja! De az is lehet, hogy azért nem tudja begombolni, mert akkora a bulája! 🙇🤦🙅


Értem a célzást, kilóra megvennéd az életemet! 🤑💸💰💸😉😎💸💰💸🤑 #YEP


Az én érámba még nem csak autóablakon történő kikönyöklés volt, hanem mentek a csapkodások ezerrel, hujjuj, mikből menekültünk meg...


Azért gondoltam, így fémjelzem az akkori időszakot.


A mostani nájlongengsztereknek csak annyit üzennék:


"A sós-karamellás elfogyott, sajnos csak epres shake-ünk van! Itt fogyasztod?"🧋


🤣🤣🤣

2023. aug. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/185 anonim ***** válasza:
100%
Cardi B 10.0 (ez kimaradt)
2023. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/185 A kérdező kommentje:
Ja, hát a mai nyelon repperek. Ez igaz. Hát én még a '80-as években kezdtem a műfajt. Aztán golden éra a '90-es korszak.
2023. aug. 25. 15:00
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!