Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az hogy egy okos és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy egy okos és csinos, egy valóban jó nő előtt minden ajtó kinyílik?

Figyelt kérdés
Tehát ha van egy fiatalos, csinos, jó alakú, szép arcú nő aki iskolázott, vág az esze, akkor bármilyen férfit megkaphat? Választania, válogatnia kell és a legmagasabb szintekről is sorban állnak érte? Határ a csillagos ég?

2023. júl. 20. 12:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/185 A kérdező kommentje:

30. Már megint tényként kezelsz valamit, amiről csak sejtésed van. Már nem akarok humort csinálni a dologból, de fogadnál rá? :)


Szóval nem én vagyok az, igazából fogalmam sincs mit is takar a "mellműtétes" téma. Vagy elhiszed vagy nem, sőőőt, meg sem akarom változtatni a világodat, felőlem azt gondolsz amit csak akarsz! :)


Azért azt köszönöm hogy nagybetűvel említettél("Te"), bár lehet hogy csak beidegződésből írtad így.

2023. júl. 26. 13:43
 32/185 anonim ***** válasza:
83%
#23 Nem kedvesem, te ide jöttél f@szt méregetni, csak nem tudom erre mi szükséged, ha ennyire kerek az életed! Miért kell mások életébe belep*fázni, fitogtatni a tudásod, az élettapasztalatod, miért kell növelni a kontrasztot hogy mások kényelmetlenebbül érezzék magukat, mert nem tartanak ott ahol TE, miért nem bújsz be a medencébe, kortyolod a pezsgődet kaviárral és maradsz csöndben? (szépen fogalmaztam)
2023. júl. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/185 A kérdező kommentje:
23. Nem unod még? Ki pofázott bele másik ember életébe? Másold már be légyszi! Bocsi, de annyira alantas már az egész kommunikációd, hogy nem is folytatom. Téma lezárva, főleg veled. Én nem akarok sem szépen, se csúnyán elküldeni... éld a csodálatos életed, érezd hogy mekkora nagy ember vagy! Nyugi, nem valószínű hogy útjaink keresztezik egymást! Ez jó hír mindkettőnknek.
2023. júl. 26. 19:23
 34/185 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vond le a tanulságot: neked mint büszke sikerembernek nincs itt keresnivalód a sok irigy, problémás lúzer között. Rendbe vagyon?
2023. júl. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/185 A kérdező kommentje:

Van az egészséges önbizalom és a önismeret, és van a nagyképűség. Aztán van az irigység. Én a nulláról indultam, sőt, a mínusz 10-ről. Azért nem rosz amit elértem. Vannak emberek akik fél óra Szabó Péter után nagyon optimisták, ők nagyon megváltoztak, ők a tükör előtt ismételgetik mennyire szeretik önmagukat, és mennyire sikeresek. Mondjuk fél évig, amíg nézik és hallgatják a biznisz 5Ft-os okosságokat. Őket valahogy annyira szeretik, ők a jóságosak, ők a nagy megmondóemberek, ők a szuper optimisták. Egyet megtanultam az életben: 95% kamu, 95%-ban csak önmagamra támaszkodhatok, 95% csak érdekember, 95% csak álhumanizmus. Egyébként jól teszed ha nem hiszel nekem, ugyanis ez az egyetlen járható út. Amit hallasz, azok nem tények. Amit én mondok azok sem. A másik dolog amit el kell fogadni, hogy senki de senki nem fogja kikaparni a gesztenyét.


Miért vagyok magabiztos? Pont azért, mert amim van az a valóság, ezért én dolgoztam meg. Ez nekem érték, az utolsó kiskanál is a házamban. Én dolgoztam benne és rajta, hozzám nem sok szakember jár(t). Nagyképű lennék? Legyek az, mindenki azt lát bennem amit csak akar. Nem az én világom, én nem látom és érzem azt mai másban lejátszódik.

Megvédem magam és ami az enyém? Ez a minimum, én nem nyertem a lottón, rám nem hagytak menő céget. A mai napig képzem magam, nem ülök a babérjaimon.


Akkor térjünk a kérdésemre! Nem véletlenül tettem fel, a múltamból jön. Nem szóltam én be senkinek, nem kotorásztam senki életében. Sőt, folyamatosan b*sztatsz te is, más is. Értelmesen és türelmesen válaszolok. Keress vissza hozzám hasonló válaszolót. Nem jellemző rám a felszínesség, mindenkit megtisztelek a lehetőség szerinti legkomolyabb válasszal.


A b*sztatás sem érdekel mélyebben, volt részem az életben az ilyenekből, hála Istennek engem ez vitt előre. Krva sokan akarták a vesztem, nagyos sokan akartak elgáncsolni vagy lelkileg lehúzni. Ez fordítva sült el mindig. A rossz tulajdonságom az, hogy versenyt csinálok mindenből, de ezt betudom annak, hogy mindig el akartak nyomni. Így alakult. Ezért van az, hogy ha betámadnak bármilyen téren, én beleállok. 38 voltam amikor megcsináltam a sokadik diplomámat, és csak azért mert kizárnak tartották.

Semmi szükségem nem volt már rá... versenyszellem. Valahol jó, valahol nem. Ha helyzet van, akkor én azt komolyan is veszem, bár ezt olvashattad fentebb. Egyébként nem vagyok karót nyelt, eléggé el tudom magam engedni...


Remélem a téma le van zárva, főleg hogy az eredeti kérdéstől már kilométerekre vagyunk. Én is tiszteletben tartom más ember kérdéseit, még akkor is ha kikerekedik a szemem! Ha nem tudok érdemben válaszolni, akkor tovább állok.

2023. júl. 26. 21:48
 36/185 anonim ***** válasza:

A legutóbbi hozzászólásodat respektálom. De az előzőek eléggé f@szméregetésnek tűntek, ki a sikerember és ki nem.

Tehetség, sors, munka, szerencse, kitartás, sok minden van, nem mindenkinél.

A mai világban mindenki frusztrált, a sikerrel való hadonászás egyenesen provokációnak tűnhet, akkor is, ha kőkeményen megdolgoztál érte.

Én is sok mindenért megküzdöttem, de ebből semmi se látszik, mert nem külső dolog. Nekem ez jutott idáig.


Írd le a keresztneved kezdőbetűjét, meghajolok és távozok.

2023. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/185 A kérdező kommentje:
36. Nem szoktam kiadni magam a nagyközönség előtt, de azért belemegyek a játékba. Tippelj, ha eltalálod akkor azt jelezni fogom. Egyébként érzem hogy miért kérdezted!
2023. júl. 26. 22:34
 38/185 anonim ***** válasza:
Oké, tippelek! Te akartad! Most mindegy hogy melyiknek a kezdőbetűjét írom le, akár bezézés is lehet! Te akartad, de akkor álljál bele, mert f@szagyerek vagy!
2023. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/185 anonim ***** válasza:
P?
2023. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/185 anonim ***** válasza:
(Na vajon priviben válaszol -e a tökös gyerek?:)
2023. júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!