Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a véleményetek Kiss Kató...

Nandi1988 kérdése:

Mi a véleményetek Kiss Kató jósnőről? Volt már nála vki? Hiteles? Nekem túl szép, hogy igaz legyen... (A youtube sztáros jósnőről beszélek, nem összeverendő a Kiss Katalinnal és név rokonaival.)

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 09:41
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/199 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos kamu az egész.Az elején néztem az előadásokat aztán gyanús lett.Megérzés.De ilyennel játszani nem szabad😑😒Bárkiről lehet találni infót a közösségi oldalakon.Persze hogy sokan kiteszik az elhunyt szerettük képét vagy a kiskedvencekét.Innentől nyert ügye van.Ahogy itt is írták akiről nincs infó az szóhoz sem jut az előadásokon.Én hiszek!Csak ebben nem...
2021. máj. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/199 anonim ***** válasza:
100%
Így van, vannak akiknek tényleg van ehhez képességük, de azok nem sztároltatják magukat. Ha valaki egy kicsit is utánaszámol a dolgoknak, elég szépen megszedte magát. Főleg, hogy az elején az online előadás jegye is 6000 Ft körül mozgott /fő, a költsége meg lényegében 0 volt. Utána megemelte 13.000-re (!), a költség még mindig 0. A személyes előadásoknál volt költsége, azt nem vitatom, de vastagon volt haszon azokon is.
2021. máj. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/199 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyors számolás a 6000-es jeggyel... Azt hiszem ÁFA nélkül volt ennyi, de erre nem veszek mérget. Na mindegy, egy kb. összeget így is ki lehet számolni.

Átlag 50 fővel számolva: 50*6000= 300.000!

Szombat és vasárnap tartotta az online előadásokat ugyebár, tehát *2 = 600.000 egy hétvége alatt, 0 Ft költséggel.

2021. máj. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/199 anonim ***** válasza:
100%

Meg ha állítja, mindent tud a másik emberről, akkor miért jár valami "karakter profilozó" képzésre...

Szerintem azért nem kizárt, hogy vannak megérzései, de az töredéke annak, amit mutat a "showműsoraiban".

Tehetséges? Kétségtelenül. Ennyi embert megvezetni, ennyi pénzt kaszálni és az a magabiztosság, amit közben sugároz, mindenképp tehetség. De hogy szabad -e játszani ilyesmikkel? Folyton a teremtőt emlegetni, akitől a képességét, mint áldást kapta, de a terhességnél is emlegette, hogy hát kapta, ami még mindig nem biztos, hogy egyáltalán létezett.

Ha a terhessége tényleg kitaláció volt és igaz, amit írtatok... Akkor nagyon nagy a baj fejben.

Amit írok, egy elmélet csak, lehet tévedek: de ha elveszítesz egy babát, ráadásul a terhesség vége felé, akkor fél perccel később talpig sminkben, kihívóan mosolyog valaki a kamerába? Éli világát, mintha mi sem történt volna?

És az is fura, hogy karácsony előtt egy-két nappal posztol képet, ahol a baba nevét is leírja, mintha az apukának a képébe akarná vágni (és a családjának, mert elvileg van neki), hogy "itt a gyerek, amúgy boldog karácsonyt nektek"!

Ha olyan őszinte, ahogy mutatja, miért nem lehetett annyival lezárni, "volt egy kapcsolatom, ami véget ért, de közben megfogant egy kisbaba, amit szeretettel vártam, de ez és ez történt sajnos a terhesség közben". Csak ködösít össze-vissza... És egy "rajongója" sem meri megkérdezni, mi történt valójában... Pedig gondolom, mindenkinek gyanús, mert ha kitalálta a babát, akkor nem kis gond van, de ha valóban történt valami szomorú dolog, akkor meg az nem normális, ahogy "gyászolja".


Viszont az is érdekes, most, hogy kiderülgetnek dolgok, hirtelen "váltott".

Volt valami "telefon lehallgatásos" ügye, azután jelentette be, hogy több előadást már nem készít, helyette valami "ottalvós bulikat" szervez nagyon zárt körben.

2021. máj. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/199 anonim ***** válasza:
100%
Megkerdezik tole, csak egybol torol es tilt.
2021. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/199 anonim válasza:
86%
Ennek a nőnek négy leánygyermeke van négy apától. Ezzel nincs is semmi gond. A negyedik szülésnél elköttette magát. Akkor mondjátok már meg, hogy lehetett volna terhes? Tudtam, hogy kamu az egész, kíváncsi voltam hogy fog kijönni ebből a hazugságból, de megoldotta.
2021. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/199 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon durva😔 És még nevet is adott neki🙈
2021. jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/199 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után elhihető -e neki bármi? Akár a képességeit tekintve?

3 ismerősöm járt nála a nyilvános előadásokon. Egyik ewgy teljesen semmitmondó, kurta üzenetet kapott... Másik, aki külsőleg eléggé törődött és szomorú tekintetű, jobb híján azt az üzenetet kapta, hogy egy lélek szívja az energiáját már régtől. (Szegény, ismerem milyen borúlátó lelki alkat, még csak pont ez az üzenet hiányzott neki! ) Harmadik ismerősömnem a hivatásáról beszélt hosszabban, hogy a munkájának él, ilyesmik, amit bárki elmondhatna róla, ha rápillant a fb profiljára.

Megsajnáltam őket, hogy ezért mentek oda! Inkább többre mentek volna, ha hitük szerint mondanak egy imát, vagy csak kiülnek a természetbe elmélkedni, pihenni egy kicsit.


Azt észrevettétek, hogy minden alkalommal, amikor átkot észlel valakin, azt "szőke nő tette fel".


Meg, hogy minden második lélek ételekkel van elfoglava...


Nekem nem túl meggyőző... Sőt!

2021. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/199 anonim ***** válasza:
83%
Észrevettem igen: bableves és bor.
2021. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/199 anonim válasza:
100%
Igen, ez kb. olyan, hogy Ő boncmester! Ammeg hogy lehet, 0 egészségügyi ismeretekkel, de még értségije sincs. Elvégzett mindenféle gyorstalpalói tanfolyamokat egy hét alatt, aztán volt mikor büszkén mutogatta a facen, hogy 10 szakmája van. Többek közt boncmester! :) Mondjuk már gyerek korában sem volt 100-as, de az, hogy ennyi embert megvezet. Na ezt kellene neki tanítani jó pénzért. :)
2021. jún. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!