Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a véleményetek Kiss Kató...

Nandi1988 kérdése:

Mi a véleményetek Kiss Kató jósnőről? Volt már nála vki? Hiteles? Nekem túl szép, hogy igaz legyen... (A youtube sztáros jósnőről beszélek, nem összeverendő a Kiss Katalinnal és név rokonaival.)

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 09:41
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/199 anonim ***** válasza:
100%
Az a srác meleg, csak az exét akarja húzni vele. De ő már rég visszatalált a családjához. Katóka meg hogy ne kerüljön trébe, hirtelen új lovagra akadt :D Az egész nő 110%-ig hazugság.
2021. ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/199 anonim ***** válasza:
100%

Ezt biztosra tudod?

Van közös ismerősötök, vagy csak "összeraktad"? Utóbbit is megértem, mert eléggé ez jön le nekem is, hogy csak színészkedés az egész, de biztosan csak akkor tudnám, ha ismerném őket személyesen, vagy lenne szavahihető közös ismerősünk.

2021. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/199 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem? Volt egy pasija, aki "amúgy" családos volt és végül a családját választotta. Hogy visszakapja kitalálta a terhességet (?) majd megkérte egy homoszexuális barátját, hogy legyen a pasija a közösségi média felületeken???


Ha jól értem és ha ennek csak a fele igaz, akkor tényleg elvesztette az összes hitelét a szememben.

2021. ápr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/199 anonim ***** válasza:
100%
Aha, pont így.
2021. ápr. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/199 anonim ***** válasza:
97%
Én előadásán voltam, azt mondta két kutya ugrál körülöttem. Az egyik egyértelmű volt, a másikról kérdezgettem és nem tudta pontosan elmondani milyen. Előadás után megmutattam a képet róluk és örült,hogy igen ők azok. Nem hagyott nyugodni a dolog, pár nappal később a facebook profilomat úgy néztem meg, ahogy bárki láthatja akik nem az ismerőseim. Ott volt pont az a kép, amit mutattam neki, csak épp fekete fehérben, ezért nem találta el a másik kutya színét sem. Másik kérdésem egy hozzátartozómról volt, akiről nem kaptam hírt régen és volt egy félelmem,hogy már nem él. Azt mondta jól van, ne aggódjak. 1 hónappal később tudtam meg,hogy már 1,5 éve halott volt akkor. Előttem leszerepelt. Kíváncsiság hajtott, ezért nem bántam meg, hogy elmentem az előadására. Nagy show az egész.
2021. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/199 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki komolyan elveszít egy KISBABÁT, szülés előtt nem sokkal, az nem rázza a pcsáját másik X nő társaságában, mint valami szellemi fogyatékos.... De javítsatok ki, ha tévedek.
2021. máj. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/199 anonim ***** válasza:
95%

Meggyőződésem, hogy vannak emberek, akiknek lehetnek képességeik, megérzéseik stb. Megnéztem jónéhány előadását, sajnos csalódtam.

Amikor többen is megkérdezték, hogyan fejleszthetnék magukban a látnoki képességet, válasz az volt: hogy nem tesz jót a glutén (!), a zsíros ételek, szénsavas italok... Aztán két nap múlva befotózza az ebédjét! :O

Az is feltűnt, hogy egy hölgynek, aki jövőbeli párkapcsolati helyzetére kérdezett, azt válaszolta (szintén nem szó szerint idézem), hogy ne házasságra vagy ilyesmire gondoljon, mert szerinte a viszony a legjobb, akkor nem kell főzni, mosni a férfira, csak a jó jut! Csak azt nem mondta ki, hogy keressen egy nős férfit és legyen a szeretője! - Azért ilyen tanácsot adni úgy, hogy közben egy tiszta lelkű, odafentről kapott képességekkel rendelkező segítő személynek állítja be magát...


A másik, hogy a ruha, smink is mind egyfajta önkifejezés... Annyira feltűnő, vajon tényleg szükségesnek tart ennyi értelmetlen külsőséget egy olyan személy, aki tényleg "átlát odaátra" és valóban hiszi, amiről folyton beszél, hogy a szeretet a legfontosabb.

2021. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/199 anonim ***** válasza:
100%

Láttam azt az előadást youtube-on, amiben voltál. Már nem tudom, melyik volt az, de emléxem a 2 kutyára.

Én is gondoltam rá, hogy teszteltetem, vajon nálam kiket lát körülöttem, bár az én facebookomról szinte semmi nem derül ki. Lehet olyanokat válogat tényleg, akiket le tud elötte csekkolni.

2021. máj. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/199 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik ismerősöm volt online előadásán. Viszonylag kis létszámban voltak jelen, mindenkire jutott volna idő a 2-2,5 óra alatt. Az ő profilja teljesen privát, még a profilképére sem tudsz rámenni. Hát persze, hogy nem választotta ki :D A "biztos befutókkal" meg hosszú percekig beszélgetett.
2021. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/199 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a dolgot sokan gyanítják. Vajon van köze ahhoz, hogy befejeződtek ezek a típusú előadásai?
2021. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!