Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a véleményetek Kiss Kató...

Nandi1988 kérdése:

Mi a véleményetek Kiss Kató jósnőről? Volt már nála vki? Hiteles? Nekem túl szép, hogy igaz legyen... (A youtube sztáros jósnőről beszélek, nem összeverendő a Kiss Katalinnal és név rokonaival.)

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 09:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/199 anonim ***** válasza:
81%
Mindig is gombolyu volt es nincs is ezzel baj, de sosem volt terhes. Majd eloall egy kitalalt sztorival, hogy meg sajnaltatni is tudja magat. Szerintem aki nemreg szult, annak nem az az elso, hogy az ujdonsult palijaval (aki mellesleg meleg) enyelegjen napi 50 kepen keresztul.
2021. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/199 anonim ***** válasza:
86%
Ez nagyon durva.... pedig mennyien szeretik, felneznek ra... es ilyennel viccelni viccelodni h terhes... gaz.
2021. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/199 anonim ***** válasza:
77%

Nem hazudott, várandós volt, december végén 4d-s uh képet is feltett, baba nevét is kiírta.

Lehet hogy megszületett előbb, vagy valami történhetett - remélem nem és jól vannak.

Viszont nemrégiban volt egy fura bejegyzése, ahol írt arról, hogy valami rossz dolog érte, ne kérdezgessék, mert nem akar beszélni róla, ami érthető és illik tiszteletben tartani.

Tény, hogy egy kicsit furcsa az egész így, de biztos meg van rá az oka.

2021. ápr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/199 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Engem sem azert erdekel, mert vajkalni szeretnek az eleteben. A fura bejegyzest en is lattam😔
2021. ápr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/199 anonim ***** válasza:
86%

Valami nagyon nem stimmel. De ezt csak az tudja megerősíteni, aki személyesen ismeri.

A bejegyzése, amiben ír arról, hogy rossz dolog történt vele, azért is fura, mert azt írja visszavonul, aztán folyamatosan jönnek a nagyon boldog képek! Ha valami komoly dolog történt volna, akkor nemigen van ereje az embernek fotós előtt pózolgatni, mosolyogni. Lehet minden okés, megszületett a kisfiú, csak nem akarja mutogatni, vigyázni szeretné a magánéletét, családját? Viszont ez is ellentmondásos, mert a képei alapján nagyon is kitárulkozó személyiség, még a volt anyósával is posztolt.

Azt remélem, nincs semmi komoly baj, nekem nem is ez a furcsaság, sokkal inkább egy nemrégi műsora, amikor egy nagyon is kétes hírű "mágussal" beszélgetett életről-halálról rontott a megítélésén.

2021. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/199 anonim ***** válasza:
83%

En is remelem, h nincs baj es csak a maganeletet akarja ovni, amit meg is ertek. Vegulis a tobbi gyerekerol sincs tul sok poszt.


A Frabato-s interjun en is csodalkoztam. Az az ember kanyarban sincs Katohoz kepest es olyan kerdesekre sem tudott valaszolni, amin meg egy ‘civil’ ember is tobbet elmelkedett, mint o.

2021. ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/199 anonim ***** válasza:
79%
Én is tudok mutatni egy netről lelopott ultrahangos képet, meg írok nevet is hozzá. 2 perces mutatvány. Nem volt terhes...
2021. ápr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/199 A kérdező kommentje:
Wow, nem gondoltam ennyi válasz fog érkezni a kérdésemre. Köszi nektek! Legalább kiderült, hogy nem feltétlenül tudd ő, eddigi leírtak alapján, bár eddig is ezt gondoltam, viszont én már megtaláltam a megfelelő embert erre.
2021. ápr. 15. 10:44
 39/199 anonim ***** válasza:
78%
Lehet tudni, hogy ki az?
2021. ápr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/199 A kérdező kommentje:

[link]


Ő az. Itt is van fent róla kérdés. Meg lehet találni.

2021. ápr. 16. 10:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!