Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a véleményetek Kiss Kató...

Nandi1988 kérdése:

Mi a véleményetek Kiss Kató jósnőről? Volt már nála vki? Hiteles? Nekem túl szép, hogy igaz legyen... (A youtube sztáros jósnőről beszélek, nem összeverendő a Kiss Katalinnal és név rokonaival.)

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 09:41
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/199 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudtátok, hogy bokszoló is volt? És szerepelt az I love Gjoni műsorban is, mert hírnévre vágyott.
2021. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/199 anonim válasza:
100%
81/81 Én tudtam, sőt még 20 éve kb. a Balázs showban- ban kezdte, akkor még mindegy volt neki, csak bekerüljön a Tv-be. Aztán volt valami ujságcikk róla, hogy megcsináltatta a melleit, de bokszolás közben elcsúszott az implantátum, és feljelentette a műtétet végző dokit amiért vége lett a boksz karrierjének. :) :) :)
2021. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/199 anonim ***** válasza:
100%
A mellei - az nem valami húsevő bacis fertőzés volt??? Ezt mesélte egyik előadásában.
2021. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/199 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit fordíthat arra, hogy fotóztassa magát???

Akinek ennyire fontosak a külsőségek, közben egy belső utat hirdet... nagyon hiteltelen.

gondoljunk bele, ha lennének képességei, vagy valódi bölcsessége, akkor így mutogatná magát?

Egy bölcs, vagy tanító (és most nem a legnagyobb nevekre gondolok, csak itthonról jut eszembe néhány hiteles személy) sem tolja így túl a külsőségeket, sőt, kifejezetten egyszerűen él a világnak, de belső gazdagsággal.

Kicsit olyan, mitha valami "giccses istennő" figurává avanzsálná magát.

Van rá igény, láthatóan. Hát csinálja, amit csinál, engem nem zavar. Elfér a világban és ahogy írtam, megvan a kis "tábora", akik "eltartáják" és a kínálatot a kereslet határozza meg.

2021. jún. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/199 Alexa8822 válasza:
100%
Sziasztok! Tudom már egy éves ez a kérdés de nekem sok minden eszembe van ahogy itt más is elővette a VV. Fanni dolgot és azt a műsort én is láttam ahol kérdezték róla és azt válaszolta, hogy még nem áll készen rá vagy nem tudom pontosan de a rendőrség meg a többi akik nyomoznak az ügyben ha olyan jó mint ahogy tartják miért nem keresik meg ebben az ügyben? Ő tudja akkor nem kellene ennyi ideig titkolni. Nem mondom, hogy lehetetlen mert elhiszem vannak akik igazán képesek dolgokra de azt elhiheti mindenki az nem kér pénzt nem csinál feltűnést belőle.. először nagyon szimpatikusnak találtam de nekem valahogy sok minden úgy tűnik megvan játszva. Egyik ismerősöm is elmondta , hogy ami nem tetszik neki kritika törli a youtube csatornáján a hozzászólás ki van kapcsolva vajon miért? A negatív kritikát is vállalni kell nem csak a pozitívakat... Nekem furcsa nem mondom hazudik de 50-50 esély rá. Kimondottan pedig nem tudok senkit aki ismerősöm ment volna hozzá de szívesen olvasnék olyan embertől is aki járt nála és nem beépített ember..
2021. aug. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/199 anonim ***** válasza:
100%

hülyeség

olsat mondd, ami egyertelmű, és 80% a valószinűsege, hogy megtortent.

-énekeltél, olvastál neki?

gyerunk nekem tobb kell így , ennyi bozonyítékkal majdnem szabad maradt volna a green chain ripper!(1992-2006)

2021. aug. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/199 anonim válasza:
92%
Engedjétek már el ezt a baromságot!!! Közvetíteni halottaktól! Életében szeresse az ember a családtagjait, barátait, ha pedig elmegy el kell engedni.Mi is megyünk utánuk, idő kérdése. Sok ember akkor akar beszélni a szeretteivel mikor már meghalt. Amíg élt nem volt rá idő??? Aztán előkerül valahonnan ilyen szélkallantyú, és jó pénzért közvetít. Komolyan mondom az emberi butaság határtalan ez is egy jó példa rá.
2021. aug. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/199 anonim ***** válasza:
100%
Láttam pár hasonlót, amikor lebuktak mind azzal magyarázta, hogy oké a legaljasabb dolog mások fájdalmával, kegyeleti dolgaival játszani, de ők mindig pozitivitást, reményt adtak az embereknek, megnyugtatták őket, és jóindulattal ezért csinálták. Katónál tényleg van sok olyan, amire nem feltétlenül lehet választ találni, mert annyira betalál fantasztikus. De egy dolgot pl. áruljon már el nekem valaki. Ha a lélek 42 nap után választ, hogy újra leszületik - reinkarnálódik, őrangyal lesz, vagy tovább lép a nem tudom milyen létsíkra, miért van az hogy minden egyes embernek jön közvetítés akivel beszél, vagy valamit hozzá tud szólni. Nincs aki reinkarnálódott? Ugyanez az 50-100 éve halott embereknél. Ha ötvenből egy embernek azt mondaná ne haragudj, nálad semmi, valószínűleg már leszületett a lélek vagy valami, sajnálom, sokkal hitelesebb lenne a szememben. De lehet én gondolkodok hülyén. Hogy látják a hívők ezt a dolgot?
2021. dec. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/199 anonim ***** válasza:
100%

Hívőként úgy gondolom, nem szabad ezeket az ajtókat nyitogatni. Imádkozni lehet a lelkükért és hinni a viszontlátásban.

Keresztény vallásokban reinkarnációról, vagy "angyallá válásról" nincs szó.

Angyalok teremtett lények.

Szellemek, jelenések?

Exorcizmussal foglalkozó papok nyilván egy negatív szellemi lénnyel (démonok, ördög?) szemben lépnek fel.

Szentekkel kapcsolatosan beszámoltak egyfajta jelenésekről, sőt bizonyos szentek különleges képességekkel is bírtak: lélekolvasás, bilokáció.

De ennél többről, hogy esetleg kapcsolatba léphessünk egy elhunyt szerettünk lelkével, ilyesmiről nem szól az egyház. Vagyis az, amelyiket ismerem (Róm.kat.)


Saját véleményem, tapasztalásom: amikor nagymamám elment én is éreztem jeleket, amik számomra elég egyértelműnek tűntek, akkor és ott. De több év távlatából úgy látom, talán csak az elménk akarja úgy érteni, vagy kapcsolatot keresni az elhunyttal, mert egyszerűen túl nagy sokk az az érzés, hogy valaki nincs többé nekünk...

2021. dec. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/199 anonim ***** válasza:
100%
Valami olyasmit mondott egy előadáson, a leszületett léleknek egy lenyomata mindig marad a másik síkon vagy szellemvilágban és azért tud olyanoktól is üzenetet átadni vagy valami információt mondani.
2021. dec. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!