Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a véleményetek Kiss Kató...

Nandi1988 kérdése:

Mi a véleményetek Kiss Kató jósnőről? Volt már nála vki? Hiteles? Nekem túl szép, hogy igaz legyen... (A youtube sztáros jósnőről beszélek, nem összeverendő a Kiss Katalinnal és név rokonaival.)

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 09:41
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/199 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne. Egy másik előadáson meg azt, azokkal nem lehet. Leszületik valaki 20 éve, aztán a lenyomati energia meg még válaszolgat az aktualitásokkal kapcsolatban a hozzátartozónak és azon agyal bablevest főzessen. Vagy energia szeletekben reinkarnálódik a lélek? Az emlékek ott maradnak a polcon, az élet energia meg külön ujjászületik hogy nullásan újra tapasztalhasson. Okoskodni mindent lehet, egyedüli tapasztalóként neki is nyilván mindenre lesz válasza, nem állhat ott egy kérdésnél hát igen jó kérdés nem tudom. Majd megtudjuk ha ott tartunk, vagy nem.
2021. dec. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/199 anonim ***** válasza:
100%

Kettő ismerősöm járt nála egy nyilvános előadáson.

Egyik egy láthatóan enervált hölgy (ismerem, elég problémás személyiség), szóval neki semmi konkrétat nem mondott, csak annyit, hogy több lélek is vele van és szívja az energiáját.

Egy másik ismerősömnek szintén valami "nesze semmi, fogd meg jól" üzenet érkezett.

Azért vannak visszatérő motívumok nála: általában szőke nő tesz árkot valakire, ételeket kell főzni, illetve az útjukat nem találó embereknek azt mondja, festeni fognak.

Amúgy ismerek valakit, aki hasonló dologgal foglalkozott (de már ezt abbahagyta és eddig sem végezte ezt ilyen anyagias módon). Családja kérésére nem nyújt segítséget tovább. Több ismerősöm járt nála, elképesztő dolgokat mondott nekik. Lehet valóban vannak, akik ilyen képességgel születnek. De valahogy érzi az ember, ki hiteles és ki nem...

Az meg, hogy egy terhességet behazudott, még valamelyik karácsonyi műsorában múlt évben, még ajándékokat is hoztak a babájának és még verset is írtak hozzá... Ő meg rezzenéstelen arccal hallgatta, holott nagyon jól tudta, nem vár gyermeket, majd amikor meg kellett volna születnie a babának, valami ködösített bárhogy érthető sirámot előad, aztán mintha misem történt volna, extrém sminkben és ruhákban boldogan fotózkodik az akkor még szerelmének kiadott fickóval (aki amúgy csak egy barát és állítólag meleg).

Ilyet csinál egy hiteles személyiség?

2021. dec. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/199 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes ez, sokszor nagyon betalál, sokszor köze nincs hozzá. Olyan mintha tényleg lennének bizonyos képességei, mellette meg talán akkor is mond valamit amikor nem érzi százra, csak hogy mondjon valamit. Olyanra még tényleg nem nagyon volt példa hogy azt mondja ne haragudj, semmi. Azért ennyi embert nulla lelkiismerettel, rezzenéstelen arccal, ilyen magabiztossággal így megvezetni, ahhoz óriási profizmus kell vagy teljesen beteg, elborult agy. Hülyén hangzik mert gusztustalan ha így van, de ha ez csak kamu, ilyen teljesítménnyel megérdemli a pénzét. Valahol olvastam régen sok helyen szerepelt, ismert szeretett volna lenni. Végülis most összejött neki.
2021. dec. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/199 anonim válasza:
93%

Én tegnap részt vettem egy online előadásán, csak úgy kíváncsiságból.

Hát hogy ez mekkora egy csaló, kókler..... Természetesen minden második halott bablevest, vagy süteményt szeretne csináltatni az itt maradt élő rokonával, az elhunyt tuti mindig szőke nő volt, még ha nem is emlékszik a hozzátartozó, és még sorolhatnám a sok hülyeséget amit a hozzátartozók el is hisznek. Van mellette egy énekes szép fiú is, akivel közösen csinálják a bizniszt. A halott dalt küld az itt maradtnak, és természetesen az énekes "fijjjú" azt rögtön interpretálja. Tombolaszámot kaptunk, és akinek kihúzta a számát annak a halott hozzátartozója rögtön megjelent, mintha sorban állnának odafenn, hogy ki jön. Tiszta nevetséges. Engem szinte legutoljára húzott ki, és azt mondta, hogy az én apukám, akiről meséltem elötte, azt sajnálja hogy nem ásta fel a kertet. Gondoltam magamban mekkora hülyeség 50 éves vagyok ,és soha nem volt kertünk. Ezt mondtam is. Erre megkérdezte, hogy a 72 éves apukám kertes házban nőtt-e fel. Mondom igen. Akkor igen!-mondta, hogy megvan. Ennyi. Már meg is találtuk. Ezzel lezárta. Soha életében ilyen dolgokról nem is beszélt, fél éve halt meg és mihelyst sikerül velem beszélni ezt emlegeti nekem???? Na erre elöntötte a szar az agyam, és megkérdeztem tőle, hogy kérdezze meg miért nem tudott soha leszokni a dohányzásról? Válasz:- Mert ebben találta meg az örömét.

Akkor elmondom, hogy az apu több mint 30 éve nem dohányzott már. Na ekkor megköszöntem és kiléptem. Ez a nő egy akkora csaló, szélhámos, hogy a föld ilyet nem látott. Kihasználja a gyászolók szomorúságát, fájdalmát, és a sok hiszékeny ember meg vakon követi. Még hogy megrázta az áram és azóta tud a halottal kommunikálni. Szépen felépített hazugság az egész amiből óriásit kaszál. Remélem egyszer felébrednek az emberek.

2021. dec. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/199 anonim ***** válasza:
77%
Hát én már nem tudom mit hidjek, tényleg ilyen lenne? Sokan pedig dicsőítik , habár ez a főzőcske elégé viccesnek tűnik. Gondolkoztam én is hogy jelentkezem , de ezek után már nem biztos. A hozzászólásokat most korlátozta. Minden esetre érdekes egy nő.
2022. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/199 anonim ***** válasza:
93%

[link]


Csatlakozva az előttem szólóhoz, érdekes ez a videó. Ez a Valentin srác is elvileg énekes, színpadhoz szokott, satöbbi. Nézzétek már meg most őszintén, mindkettőjükről lerí az egészben hogy felvesznek egy szeretetteljes mosolygós képet (Kató még oda is súgja neki az elején mosolyogj, mintha egy kamerához szokott művésznek ezt el kéne magyarázni), látszik hogy nem természetesen jön, zavart tükröző gesztusok, elmondják a kötelezőt, aztán kikapcs. Szívesen megnéztem volna utána is a fejeket. Erről a Valentinről se lehet eldönteni ilyen leszaromban ironizál inkább, vagy tényleg zavarban van (ha igen a nagy szeretetben mitől?), Katón szintén látszik kínjában mosolyog nem egyszer. Ez szerintem minden, csak nem a nyugodt őszinte szeretet. Ha mégsem ez a helyzet talán annyi magyarázat lehetne rá, hogy valami kellemetlen dolog vagy konfliktus után készült a felvétel, aztán kötelező volt letolni. De azt meg miért? Nekem egyre inkább olyan irányba megy el az egész, hogy kamu, ami pedig ha így van, a legalja dolog a világon emberek nyomorából pénzt csinálni. Ahogy előttem is írták sokszor pedig tényleg nagyon pontosan beletalál dolgokba, csak olyan mintha mindig mindenáron mondana valamit, akkor is ha nem jön infó, nem mondja bocs semmi. Ezzel pedig ha van is bármilyen képessége egyre inkább hitelét veszti, persze annyi ember úgyis mindig lesz, hogy eltartsák.

2022. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/199 anonim ***** válasza:
100%

Ez kicsit olyan, mintha elfelejtették volna megvágni a felvételt utólag és benne maradtak volna "dolgok" az előkészületekről.

Magáért beszél.

2022. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/199 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozva az előttem szólókhoz, én is meg néztem a videóit , igen elég gáz ‘’ mosolyogj” ez annyira megjátszott és mesterkélt . És gusztustalan hogy az eltávozott szeretteinkből csinál ‘’ hülyét ,, vagy mi emberekből . Én azt hallottam hogy az elhunyt lelkek , nem kóborolnak ide oda , 42 napig még , fel tudják venni a kapcsolatot , de hogy utána ki hova megy szerintem ezt senki nem tudja. És azt sem hiszem el hogy egy ilyen online előadáson sorba állnak a lelkek , és mindenki szerette ott van . Ez nő nem fél a jó Istentől . Hogy mások fájdalmát , gyászát használja ki , hogy pénzhez jusson . Nem mer neki senki szólni? Hogy az amit csinál , az megtévesztés. Én nem mondom , biztos van egy két olyan esett amikor bele talál , és valóban ott van az elhunyt , de ez csekély szerintem. Számomra hiteltelen , és az elhunytak ki csúfolása ezzel a zenés hülyeséggel, ez olyan mint egy Lagzi Lajcsis Dáridó. Egy igazi csaló!
2022. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/199 anonim ***** válasza:
100%

Az is elgondolkodtató, hogy hová tűnt az a "szerelme", akivel állandóan posztolt.

Én az elején még hitelesnek gondoltam őt, meg szerettem nézni a videóit, de egyre furcsább az egész.

Lehet, hogy van valamennyi képessége, de én is azt gondolom, amit már előttem leírtatok, hogy minek egy lelki életet élő emberre ennyi smink, miért kellenek műmellek, miért kell egy halom kép saját magáról a Facebook-ra? Ez a magamutogatás pont nem azt sejteti, mint amit elvileg közvetíteni akar. Olyan már az egész, mint egy show műsor. Meg semmilyen kritikát nem vállal, nem gondolkozik el azon, hogy a kritikákból tanulni is tudna. Ez a nagy szerelme is úgy eltűnt, akkor a többi dologban hiteles, ha ebben nem az?

2022. jan. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/199 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmi élete az ő dolga, rá tartozik mit bajlódik vagy mit nem. Látszik rajta végre ebben kiteljesedhetett a vágya, "sztár" lett, kicsípve körbe rajongják és ezt élvezi. Nem fog tanulni a kritikákból, nem is érdekli, mert akármennyire is hitelét veszti akkor is rengeteg ember lesz aki fényezi, eltartja. A saját oldalain legyen meg a népnek az ájulás, a béke, a boldogság, egyedül ott lényeg a cenzúra, ezt meg simán letudja a kizárom a rosszindulatot, negativitást dumával és kész. Ha van is esetleg valamilyen képessége, a hiúsága és az egója ezerszer erősebb annál még az emberek átbaszása ellenére is, hogy csak akkor szólaljon meg százból egyszer ha tuti.
2022. jan. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!