Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a véleményetek Kiss Kató...

Nandi1988 kérdése:

Mi a véleményetek Kiss Kató jósnőről? Volt már nála vki? Hiteles? Nekem túl szép, hogy igaz legyen... (A youtube sztáros jósnőről beszélek, nem összeverendő a Kiss Katalinnal és név rokonaival.)

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 09:41
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/199 anonim ***** válasza:
100%
Én rákérdeztem és törölte a kérdést :)
2021. ápr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/199 anonim ***** válasza:
76%
Inditsunk tamadast ellene; minel tobben minel tobb kepe ala tegyuk fel a kerdest!
2021. ápr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/199 anonim ***** válasza:
100%
Na hajrá :D
2021. ápr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/199 anonim ***** válasza:
27%

Ma megírta mi történt.

Szerintem ezt tartsuk tiszteletben, mert nagyon szomorú dolog...

2021. ápr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/199 anonim ***** válasza:
100%
Es hova irta meg? Mert en sehol nem latom.
2021. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/199 anonim ***** válasza:
86%

Hogy is írjam, "visszafelé a második poszt", ahol arról ír, nem lesz több utazós előadása.

Lesz egy hozzászólás, ami kapcsán válaszol, nézd át, szerintem gyorsan rátalálsz.


Nem hinném, hogy létezhet anya, aki "viccelhet" ilyesmivel és olyan hozzászóló is van, aki szintén megerősíti, hogy várandós volt.

Nekem is furcsa, hogy mennyire boldog ahhoz képest, ami történt, de elképzelhető, ez csak az az oldal, amit mutat, vagy mutatni szeretne magából.

Ha a gyászáról nem szeretne beszélni, azt (jaj, már megint nem akartam ugyanazt a szót írni, de nincs jobb), tiszteletben illik tartanunk.

2021. ápr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/199 anonim ***** válasza:
70%
Megtalaltam😔
2021. ápr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/199 anonim ***** válasza:
90%

Full kamu :) Előre borítékoltuk páran, hogy ez lesz. A leggusztustalanabb ilyenben hazudni. És aki megkérdőjelezi, még az van megkövezve. Hányinger a nő, ki is követem az oldalát.

De persze mindenki azt hisz, amit akar...

2021. ápr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/199 anonim ***** válasza:
86%

Alapból nehéz feltételeznem, hogy valaki ilyesmit hazudna... Ez már az a szint lenne, ami nem normális, nem az a kis füllentés, ami még éppen beleférhet néha-néha egy helyzetbe, hanem aki ilyesmit hazudik, ott nem kis pszichés problémák vannak.

Nem tudom, mit gondoljak...

Csak az tudja a pontos választ, aki személyesen ismeri.


Miért hagyta abba az előadásait? Kilóg a lóláb ahogy sejtem (mert mikor meghallgattam néhányat nem egy ellentmondásba ütköztem, nekem nem volt hiteles), vagy tényleg csak "megunta" az egészet?


Ki lehet az a fickó, akivel heti szinten posztol, holott "egyedülálló" a családi állapota? Megrendezett dolog, vagy valódi kapcsolat? Olyan fura az egész...

2021. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/199 anonim ***** válasza:
88%
Én is sok előadást meghallgattam. Kicsit érdekes volt, hogy elég sokam üzenik a túlvilágról, hogy készítsenek bablevest😀
2021. ápr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!