Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a véleményetek Kiss Kató...

Nandi1988 kérdése:

Mi a véleményetek Kiss Kató jósnőről? Volt már nála vki? Hiteles? Nekem túl szép, hogy igaz legyen... (A youtube sztáros jósnőről beszélek, nem összeverendő a Kiss Katalinnal és név rokonaival.)

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 09:41
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/199 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű csak végig kell nèzni az oldalát. A ki írásait , ahogy másokat becsmérel ,, sok galacsinhajtó ‘’ csak azért mert nem magasztalják az egekig. Ez a nő a spirituális világ szégyene , aki másokat embereket becsmérel , jellemez , undorító módon ,, lásd a kiszolgáló hölgy esetét . Ezt egy alázatos és magas szellemi szinten lévő spirituális utat járó ember nem tesz meg . Ez nem szól másról mint a maga mutogatás , a show , én kísértem egy ideig az oldalat néztem az előadásait , sőt voltam is az előadásán . De a primitív meg nyílvánulásai után, nálam le szerepelt. Őt az egó ja irányítja ! Így számomra a hitelessége nem kérdés hiteltelen .
2022. jan. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/199 anonim ***** válasza:
88%
Most jött velem szembe az a videó, ahol a szerencsétlenül járt szinésztől búcsúzik ez az énekes srac, szerencsétlen Máté Péter forog a sírjában, annyira borzalmasan énekli. Na az is kicsit fura, hogy amikor meghallotta 1-jén, hogy meghalt azonnal jelentkezett nála és morze jeleket adott neki, de az anyukája nyilatkozott, hogy feltehetően már 30.-án meghalt. Akkor kérdem én hol volt 2 napig a lelke? Ha annyira jóban voltak, akkor miért nem jelentkezett le nála? Ennek a nőnek feltűnési viszketegsége van!
2022. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/199 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer ráírtam, hogy telefonos beszélgetést kérjek tőle. Jött is a válasz 1 óra 40.000ft. Majdnem dobtam egy hátast, na de egyszer élünk gondoltam, biztos annyira jó, hogy ilyen drága. Kifizettem. Beszéltünk. Hát mondott mindent is, benne volt a babgulyás is. Mondja, hogy apukám keresi a szerszámait, erre mondom neki, hogy miért rajtam, hisz nincs nálam. Erre azt mondja, hogy itt a bizonyosság, hogy apukám van itt. Visszakérdeztem, hogy ő nem tudja hol vannak a szerszámai, nem tudott rá válszolni. Erről ennyit. Meg hogy nekem volt egy háromkerekű biciklim, hát nem volt. Erre az volt a válasz, hogy biztos nem emlékszem rá. Pedig tényleg nem volt. Nagy kamu ez a nő.
2022. jan. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/199 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősöm volt nyáron egy 3 napos összejövetelen, ami elmondása szerint nem is volt olyan olcsó (230.000ft). Az első vacsoránál a deszertre hashajtót öntött, mondván ez milyen vicces és hogy ne szekálja a kérdéseivel. Szegény ismerősömnek egy hétig hasmenése volt. Szerencsére nem lett nagyobb baja, de akár lehetett volna. Ebből látszik, hogy csak a pénze kellett neki! Ez a nő teljesen ellentéte annak amit hirdet!
2022. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/199 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, ez nagyon durva, ha igaz. De mi az, hogy "ne szekálja a kérdéseivel"? Elvileg ezért mennek oda az emberek, főleg, ha ennyire drága volt.

Utólag ezt a Kató mondta? Meg azt is, hogy ez vicces?

Szerintem az is elég visszataszító, hogy bármilyen negatív kritikát nyilvánosan megoszt az üzenőfalán, és ott szidja az embereket. Aztán az ilyen posztok alatt is mindenki csak ajnározza.

Ha ez az eset igaz, akkor feljelentést kellett volna tenni!

De ezek szerint valami nagyon nem oké vele mentálisan, akkor meg lehet, hogy ezt már ő maga is elhiszi, hogy nagy képességei vannak, aztán jó esetben valami kevés azért van neki, rosszabb esetben ez az egész, hogy megrázta az áram, és Istentől kapott képességei lettek, egy tévképzet.

2022. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/199 anonim ***** válasza:
100%

Ja, meg még az jutott eszembe, hogy Facebookon tett utalást ilyenekre is, hogy neki még soha nem volt saját lakása (?), meg sokszor milyen nehéz anyagi helyzetben volt, stb.

Hát ilyen tarifák mellett ez nehezen hihető. Rengeteg pénzt megkeres ezzel.

2022. jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/199 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ismerősöm aki mesélt róla .Nem tudom mi igaz belőle , de ő volt a programján. Mesélte hogy csoportokat csinál majd össze rakja őket . És ott is szidja az embereket . A jóslásait is be rakja hangfelvételen és ki nevetik az illetőt , ő ezért is lépet ki . Azt mondta felháborító , és el gondolkozott rajta hogy talán őt is ugyan így ki beszélhette. Ez nagyon gáz , ő vallja magát ,,tiszta szívűnek ‘’ mert mindig ezt hangoztatja közben meg ő az aki mindenkit ki beszél . Itt valami nincs rendben fejben. Ez a sok magamutogatás meg egyszerűen vissza taszító . Ha meg igaz a fent le írtak , sajnálom az illetőt . De már lassan , én is el tudom hinni hogy ez e nő sem mint hitelesség , sem mint emberi tisztaság nem létezik nála.
2022. jan. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/199 anonim ***** válasza:
90%
Olvasva a kommenteket, örülök, hogy végre kezdtek tisztán látni vele kapcsolatban. Szinte gyerek kora óta ismerem, sajnos beteg elme. Rengeteg probléma volt vele már gyerek korában is. Csendes szemlélője vagyok az ő "pályafutásának" hát...... döbbenet számomra a rengeteg buta ember. Sőt.... katasztrófa! Remélem eljön majd az nap mikor végre valaki leállítja a szélhámoskodását.
2022. jan. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/199 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismertem korábban ezt a nőt, csak most megnéztem pár előadását. Véleményem szerint a nő minimum személyiségzavaros. Emiatt is tudja kihasználni szélhámos módon a hiszékeny, lelkileg sérült, gyászoló, súlyos beteg embereket. Annyira negédes, simulékony stílusa van. Ha megfigyelitek, minden előadás csak róla szól. Olyan ruhákban jár, amiket szerény, belső életet élő ember nem venne fel.

Amerikában nagy kultusza van az ilyen halottlátó showműsoroknak. Azok, akik ezáltal szerencsétlen emberekből pénzt csikarnak ki, empátia nélküli, nárcisztikus karakterű emberek, akiket nem érdekel, mennyit kell hazudni, csalni. Csak a hatalom, a pénz és a figyelem kell nekik.

2022. jan. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/199 anonim ***** válasza:
100%

Lelkes követője voltam egykor... talán mert annyira hinni akartam.

Először akkor gondolkodtam el, amikor kitett egy képet, medencében, talpig sminkben, királynői frizurával, közben mutatta a középső ujját! (műköröm, gyűrű, az a kemény tekintet, miközben bemutat, olyan taszító volt...)

Ezt a képet egy szomszédjának küldte, akivel problémájuk volt.

No de látszott, fotós készítette...

Egy tiszta lelkű ember ilyen képeket készíttet magáról?

Aztán elkezdtem jobban figyelni és kinyílt a szemem.

2022. jan. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!