Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a véleményetek Kiss Kató...

Nandi1988 kérdése:

Mi a véleményetek Kiss Kató jósnőről? Volt már nála vki? Hiteles? Nekem túl szép, hogy igaz legyen... (A youtube sztáros jósnőről beszélek, nem összeverendő a Kiss Katalinnal és név rokonaival.)

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 09:41
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/199 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=45UKDzfAQps


18:10 Ez az egy mondat mindent elmond erről a nőről...

2022. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/199 anonim ***** válasza:
100%

"mos, főz, takarít rá más, én meg jól érzem magam vele"


kedves...

2022. jan. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/199 anonim ***** válasza:
84%
Azt néztem párszor amikor együtt sír a hozzátartozóval, vagy észlelése van átéli, potyognak a könnyei. Ekkor mi van vajon? Átérzi a szerepen felül a gyászt és sajnálja az illetőt, vagy beteg aggyal valami katarzist él meg? Azért tényleg sírni nem olyan egyszerű, főleg többször. El se gyengülhet így ha csak egy nyájas szerep amit mutat, egyébként pedig sunyi és tudatos. Ezzel kapcsolatban vélemény?
2022. jan. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/199 anonim ***** válasza:
100%
Én pl könnyen sírok, baromi könnyen. Az ő előadásait sem tudtam úgy nézni, hogy ne folyjon a könnyem, mégha nem is hiszem el ezt az egészet. Ha felmegyek facebookra, tuti ott is szembejön vmi, amin jót tudok sírni (soxor meghatottságból), de rajzfilmeken is elsírom magam általában. Ez adottság szerintem.
2022. jan. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/199 anonim ***** válasza:
100%
Persze lehet egy túl érzékeny típus, de aki kritizál , becsmérel embereket annak a lelke tele van gyűlölettel , keserűséggel . Többnyire inkább a show része , az el érzékenyülés. Nagy játékos !
2022. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/199 anonim ***** válasza:
100%
Elég érdekes az a poszt amit a napokban írt ki, hogy a negatív embereknek szaguk van. Itt jön a kérdés, hogy az elmúlt egy- másfél évben akikkel körülvette magát (gondolok itt az Ákosra, a Beára, az Enikőre, a Csillára, az Erikára, a Zitusra, a látássérült Péterre), azoknak is szaguk volt? Ha igen, akkor miért nem érezte? De az is a furcsa, hogy mimdig új emberekkel veszi körül magát. A haverom, aki boncmesterit végzett, mesélte, hogy még a bonctan gyakorlatához ő el sem jutott, mivel nincs érettségie. Na kérdem én, miért kell megvezetni az embereket? Miért kell hazudni? Ettől ő többnek érzi magát? Ha ebben nem mond igazat, akkor mi lehet még,ami hazugság?
2022. jan. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/199 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nő rendkívül rosszindulatú. Valamelyik előadásában hallottam, hogy azt kívánja, hogy a gonosz embereket, akik irigyek rá és kritizálják őt, azokat vigye el a covid. A közönségben néhányan szerintem akkor ábrándultak ki belőle (legalábbis látva az arcukat). Aki ilyet kíván bárkinek, az eleve nem lehet jó ember. Arcátlanul hazudik... elképesztő, hogy mennyien bedőlnek neki.
2022. jan. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/199 anonim ***** válasza:
100%

Ezen már én is gondolkoztam. Azt szokta mondani, hogy 10 szakmája van, de hogy, ha a legtöbb szakma érettségihez van kötve, és az neki nincs?

Ez a covidos beszólás nagyon durva, néha ezek szerint elfelejtkezik magáról, és kiesik a szerepéből.

2022. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/199 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=lawjKzDa8Sc


Megtaláltam. A békéscsabai előadás volt az. 10:05 - nél hangzik el.


Tiszta szívből emberek halálát kívánni szerintem a legaljasabb dolog. Az utána lévő mondatában meg arról beszél, hogy krokodilokkal falatná fel a nem-tisztalelkű embereket. Soha többé nem nézek rá semmilyen előadására.

2022. jan. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/199 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, én tegnap találtam rá a hölgyre, és azóta jó pár videóját megnéztem. KMindig is nagyon érdekeltek az ilyen ezoterikus spirituális dolgok, hitem is van benne, de könnyen meginog. Na így jártam vele is, mert bár volt olyan amikor tényleg elgondolkodtam, hogy "wow, ezt meg hogy?!" de jó párszor olyan fura érzésem támadt.

Eleve a Showder klubbosfelkonferálás az utazós videók előtt már olyan "mehh", komolytalanná teszi.De rendben, legyen,igényesre akarták és úgy gondolták jó lesz. Oké.

Viszont sokszor úgy éreztem, tényleg el van poénkodva az egész. Pl. ahogy itt is többen írták: az ételek. Nem tartom kizártnak, hogy egy-egy ember emlékeiben, főleg ha közeli rokon, akkor a finom főztök, a közös családi ebédek mély nyomot hagynak és szeretet kötődik hozzájuk, illetve vele a személyhez is. Ez pedig lehet egy célzó üzenet. De amikor már harmadjára hallottam azt, hogy "sajtos-tejfölös tésztát főzzél neki mert azt szereti", az már olyan komolytalan.

Elgondolkodtam azon is, hogy hát a mai világban már olyan könnyű adatokat megtudni bárkiről, hiszen mi magunk osztjuk meg ezeket a külvilággal, mert feltöltjük hogy kik a rokonaink, mivel foglalkozunk, hol élünk, mennyi idősek vagyunk, kink halt meg stb... Elkezdtem figyelni, van-e esetleg fülhallgató a fülében az előadáson :D De nincs. Elképzelhető, hogy felkészül előre? Az előzetes jegyeladások során utána lehet nézni, hogy kik lesznek ott, és bemagol mindenkiről valamit? A többieknek meg jut a "sajtos tésztát főzzél"? Szóval ez nekem rejtély.

Az egyik epizódban egy fiatal lány a testvéréől kérdezi, és azt mondja a KAtó, hogy Mickey egér. Erre a lény elsírja magát és mondja, hogy igen, itt a kabátja rajtam és a hátán ott a Mickey egér képe. Először azt gondoltam ismét, hogy wow, ez nem semmi. Aztán belegondolva... simán láthatta előadás előtt/közben, nagy és feltűnő szimbólum volt, megragadja a tekintetet, simán meg is jegyezhette.

És így kezdtem egyre gyanakvóbban nézni utána... annyira vágynék én is átélni hasonlót, megtudni mit üzen a nemrég elvesztett családtagom, vagy üzenni neki mert a covid miatt sajnos nem adatott meg a búcsúzás lehetősége és egyedül volt a kórházban hosszú ideig... :( Ezért most egyszerre vagyok szkeptikus és dühös is kicsit, mert nem tudom mit gondoljak róla, csaló vagy nem csaló.

Amiket erről a magánéleti dolgairól írtok, az nekem még teljesen ismeretlen, de megdöbbentő is ha tényleg igaz.

Ami még nekem kérdéses, az a rendőrségi együttműködés. Vajon ez igaz, vagy simán el lehet egy ilyet hinteni, mert úgysem fog ezzel foglalkozni senki felsőbb rendőri körökben, hogy mit mond. Lehet ha hallanak is róla, úgy vannak vele hogy mivel ők nem dolgoznak vele, biztos egy másik rendőrségről lehet szó. Vagy ezzel tudom csak magyarázni, hogy ha nem igaz.

Megnézek még pár előadását, mert mostmár egyre inkább érdekel ez az egész, hogy vajon mi igaz és mi nem.

2022. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!