Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a véleményetek Kiss Kató...

Nandi1988 kérdése:

Mi a véleményetek Kiss Kató jósnőről? Volt már nála vki? Hiteles? Nekem túl szép, hogy igaz legyen... (A youtube sztáros jósnőről beszélek, nem összeverendő a Kiss Katalinnal és név rokonaival.)

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 09:41
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/199 anonim ***** válasza:
100%
120-as vagyok, elnézést a sok elírásért, kicsit sietősen gépetlem és jó pár hibát vétettem közben.
2022. jan. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/199 anonim ***** válasza:
100%

Pont az imént néztem face-en egy sorsolását (mai), amikor 6 szerencsés nyertes nevét húzza ki egy papírtáskából , jól megkergetve annak tartalmát. Mellette természetesen ez a kiöregedett gigoló bájolog. Meg van a 6 cetli - 6 szerencsés név, majd egy béna mozdulattal belemutatja a kamerába az üres papírtáskát.

Tehát eleve 6 név volt benne.

2022. jan. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/199 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, ez nagyon gáz. Megnéztem én is. Elképesztő pofátlanság... Remélem, leesik mindenkinek, aki nézi, hogy mekkora csalás az egész. Ez az élő adás átka! :D Egy meggondolatlan mozdulat, és lebukik.
2022. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/199 anonim ***** válasza:
100%
Én is megnéztem és valóban , ez sorsolás ezért kell osztani a posztjait? Ezek szerint már előre ki vannak választva , ez mekkora egy csalás. Remélem más is észre vette , és végre észhez térnek az emberek , hogy kit magasztalnak az egekbe .
2022. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/199 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem tényleg, ilyen profiként már zavarban nem lehet, ennyire esetlen se lehet, a szatyor a lényeg hogy ne legyen vágó, és odafordítja. Még amikor csak húzgál akkor látszik, hogy alig találja melyik sarkában a papír, ha oda se fordítja lerí kamu sorsolás. Egyébként is több ezer megosztónál ki kezd el szatyorból sorsolni és neveket vagdosni, ott a számítógép. De legalább ennyit mondana gyerekek több ezren voltatok, ezt a hatot dobta a gép. Mondjuk akkor is hiteltelen ha nem mutatja, tehát tényleg sorsolni kéne. Ezer ember ott szivecskézik alatta meg grarulál, egy sem fogja fel mivan?
2022. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/199 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan lehet egy ilyen embert búntetőjogilag felelősségre vonni? Ha kókler márpedig inkább az mint nem, azért ez igen gusztustalan és durva. Mindenki csak fúj rá aztán lapoz, ő meg le se szarja tovább csinálja amit. Biztos valami showként, előadóművészként van bejegyezve, de ha valaki felnyomná hogy csaló, mint írták is korábban bepróbálta az apjával az egyik ember direkt, és teljesen hülyeségeket mondott rá, azért fizetnek emberek mert állítja hogy ez igaz nem? Mivel védekezne hol egy apróbetűs rész hogy ez csak show? Hogyan lehetne bizonyítani hazugságvizsgálón kellene okoskodnia? Ahogy írták biztos azzal védekezne ha lebukna is, hogy ő csak nyugtatta az embereket jót tett. Pedig csak full pofátlanban az emberek nyomorán megszedi magát. Nem kártya, nem ez nem az, simán fizetsz és a pofádba hazudik. Hagy csinálja mindenki legyint ennyi kész?
2022. jan. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/199 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom egyre több a követője , lehet egy része kiváncsi .De addig amíg az emberek nagy része nem tudja a valóságot , mert nincs is olyan portál ahol erről értesülnének , addig vakon fogják követni . Mert nem tudják egymásról hogy ki járt ugyan úgy mint az a hölgy akinek az apukájáról nem valósat állított . Addig jogi felelőségre se lehet vonni.
2022. jan. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/199 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jutott eszembe, hogy nem lehetne csinálni egy csoportot Facebookon? Ahol össze lehetne szedni az eddigi gyanús dolgokat, megosztani a tapasztalatokat meg ilyesmi. Olyasmit mint a Norbiréka Biznisz csoport :D
2022. jan. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/199 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a hozzászólásokat tiltja meg törli (vagyis a csapatja törli...) ezért ott nem lehet írni semmi olyat ami neki nem tetszik, így a negatív vagy szkeptikus véleményeknek nincs hely. Persze azért az is fontos lenne, hogy ne olyanok írogassanak akik eleve nem is hisznek semmi spirituális dologban hanem csak mindenhez odafröcsögnek, mert szerintem ez sem jó irány egyáltalán. De egy ilyen csoport jó ötlet lehetne társalogni erről a témáról, és esetleg kideülhetne hogyan is működnek a dolgok Katónál. Szerintem valamilyen képessége biztzosan van, de túltolja a showt és ezért válik kamuzóvá.
2022. jan. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/199 anonim ***** válasza:
100%
A 128 válaszra , szerintem is lehetne egy csoportot ,ahol mindenki el tudná mondani a tapasztalatait. Biztos lenne rá igény , hiszen törli az összes negatív kommentet . Biztos akik rajonganak érte a nagy többség ez után is fog , de megismerik a másik oldalt is.
2022. jan. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!