Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a véleményetek Kiss Kató...

Nandi1988 kérdése:

Mi a véleményetek Kiss Kató jósnőről? Volt már nála vki? Hiteles? Nekem túl szép, hogy igaz legyen... (A youtube sztáros jósnőről beszélek, nem összeverendő a Kiss Katalinnal és név rokonaival.)

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 09:41
 171/199 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Utolsó! Én nem ismerem a Katót személyesen, de hiszek neked teljesen!!! Azok alapján amiket "megmutatott" magából ezeket csak az nem látja akiket nagyon megszédített, lukat beszélt a hasukba vagy szimplán csak vakok! Örülök, hogy írtál. Végre láthatja mindenki egy olyan személy véleményét is, aki régről ismeri. ;)

Tőlem a legtávolabb áll az, hogy bárkit is bántsak, főleg ismeretlenül..de nálam kiverte a biztosítékot a Szathmáry Niki ügyével. Azért ilyen dologgal ne szórakozzunk már!

2022. máj. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/199 anonim válasza:
100%

Előző válaszoló, kérlek, össze tudod foglalni, hogy mi volt, ami felháborított a kislány ügyében, úgy értem, amit Kató mondott vele kapcsolatban?

Valami rémlik nekem is, talán K betűs utcát, vagy elkövetőt látott... De közben talán meglett a valódi elkövető is...

2022. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/199 anonim ***** válasza:
100%
171/172 Kíváncsi voltam hogy fog kijönni a hazudott terhességéből is, de megoldotta. Nem is értem, mikor tudja nagyon jól, hogy vannak emberek akik ismerik őt, tudjuk, hogy elkötette magát a negyedik gyerek után. És pofátlanul posztolt a terhességéről, sőt még arra is képes volt, hogy ultrahangos fotót tegyen föl Milánkáról. Eszem megáll! És be etette a hódolóit. De hogy hová lett Milánka senki nem kérdezte tőle. Mikor már szülni kellett volna neki Milánka eltűnt, oszt jó van az úgy! :) :) :)
2022. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/199 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam, hogy a Berki ügy, és a sok bántás miatt visszavonult.
2022. máj. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/199 anonim ***** válasza:
100%
Visszavonul? Hiszem ha törli a facebook profilját!
2022. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/199 anonim ***** válasza:
100%

171-es vagyok.


Amikor a kislany edesanyja vegso elkeseredeseben egy szegedi szeanszon felszolalt, o ravagta hogy Szathmary Niki, es hogy TE JO ISTEN, MENNYIT OLVASOTT ROLA AKKORIBAN. Szerintem itt a pont. Majd csinalt egy kulon musort rola amiben hitegette az edesanyat, azokkal amiket olvasott es takolt belole valamit. Csinaljon neki kakaot...pff. Mert olvasta elotte, hogy Niki azt ivott vagy mi, ebben nem vagyok biztos, de valaki aki mad' 20 eve elment..eriszakosan..es vegre kapcaolatba lephet au Edesanyjaval biztosan egy adag kakaot fog kerni, na ne mar.

Sot bemondott egy olyan nevet ami akkoriban slager nev volt abban a korosztalyban. Istvan...f@szom. Minden masodik ember Istvan kabe. Na mindegy. Meg valami utcanevet..belotte azg a asugaru teruletet amit olvasott, ennyi. Mikor a kislany anyukaja ketsegbeesetten probalta mondani, hogy ezt latod, Kato? Ő az? Egy fenykeprol amiket nezett, akkor csak hebegett habogott, terelt.


A Niki edesanyja elvesztett mar egy masik gyermeket is, el se tudom kepzelni mit erezhet..es akkor eg ilyen penznyelo, aranyaso szorakotik ilyen dolgokkal.


Nem reg lattam, hogy meghivast ajanlott ebedre eegy csajnak, jatazotta a fejet, hogy ok nelkula csaj ragalmazza...aha jah.


En meg meghivnam a híres boxolo nőt (mert ő ugye az is) egy meccsre...de nehany ugye miatt bevinnek neki legszivesebben egy-ket balegyenest jobbhoroggal. Kar hogy annyit se er...

2022. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/199 anonim ***** válasza:
100%

En megneztem a gyulai gyilkossaggal kapcsolatos videojat.

Eloszor azt mondta az Anyukanak, hogy a gyilkos nem tervezte a gyilkossagot, spontan jott a gondolat, aztan tiz percre ra mar mast mondott. A gyilkos azzal a szandekkal koricalt azon a kornyeken, hogy valakit levadasszon.

Ossze vissza hazudik. Aztan azt mondta, hogy a kislany hianyol egy barna macit. Ez is tok altalanos..egy pluss. Az Anyukanak sem ugrott be ilyen pluss jatek..ilyenkor gyorsan megy a temavaltas! Nem mellesleg a kislanyt a kedvenc dinojaval temettek el.


Szerintem durva, igy kihasznalni egy ketsegbeesett/gyaszolo szulot!


Ezt a kislanyt valaki kifigyelte, tudta, hogy melyik utvonalon jart haza tobbnyire EGYEDUL. Remelem alaposan kifaggattak anno a tanciskola dolgozoit is! Valaki becsalta az autojaba, errol a Kato is beszelt- de ez is olyan egyertelmu. A gyilkos ismerte a kislanyt, ebben en is hiszek. Kiraz a hideg, hogy a mai napig is koztunk jar..lehet, hogy mar beszeltunk is vele, de nem tudjuk...

Felhaborito, hogy valos nyomok helyett, jon egy ilyen szelhamos, aki megprobal "bizonyitekokkal" szolgalni, holott lehet, hogy csak art a nyomozasnak...

2022. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/199 anonim ***** válasza:
100%

Utolso! Pontosan jol latod ezt a szomoru dolgot.


Es akkor most jott a Berki ügy, aztan mivel nem tudta magat massal kivagni, igy rosszul lett. Ok.

2022. jún. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/199 anonim ***** válasza:
100%
Most mindezek után, hogy ennyire középpontba került ez a nő, talán jöhetne valaki azt mondaná, hogy a rendőrség elhatárolódik tőle és nem igazolják, hogy ő bűntényekben segítette a munkájukat. Mert ha belegondolok, hogy valaki nyilvánosan azt állítja hogy konkrét ügyekben őt felkérte a rendőrség, akkor az egy belsős ember vagy magasabb rangú személy esetén igen könnyen kideríthető lenne, hogy igaz-e. Ha pedig hazugság, akkor eltűri a rendőrség, hogy bárki ilyet mondjon? Vagy csak ennyire nem törődik ezzel senki? Nekem ez olyan érdekes...már rég el kellett volna határolódniuk tőle, ha ez is mind kamu volt. Ha meg viszont tényleg igaz, akkor még több kérdés felvetődik...
2022. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/199 anonim ***** válasza:
100%

Ja es meg valami!

Mate Kriszta is keszitett a kislany gyilkossagarol egy dokumentumfilmet, es ott latni, hogy az interju alatt az Anyuka hata mogott az agyon tobb pluss is van, koztuk egy nagy barna maci!


Ez a no roppant felkeszult, minden videot megnez, mindent kinyomoz, aztan ugy tesz, mintha a halott lelketol kapna az infokat!

Melyik gyerek nem szereti a palacsintat???


Leteznek emberek, akik tenyleg erzik a masik ember energiajat, ahogy a halottaket is, de ezek nem igy szerepelnek mint ez a no!


A Berki ugynel, pedig vegkep elasta magat, mert ott aztan egy ertelmes kijelentese nem volt!

A csalad helyeben be is perelnem kegyeletsertesert!

2022. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!