Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a véleményetek Kiss Kató...

Nandi1988 kérdése:

Mi a véleményetek Kiss Kató jósnőről? Volt már nála vki? Hiteles? Nekem túl szép, hogy igaz legyen... (A youtube sztáros jósnőről beszélek, nem összeverendő a Kiss Katalinnal és név rokonaival.)

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 09:41
 181/199 anonim válasza:
100%

Valamiért kikerültem a fb csoportból, pedig nagyon érdekel, mi a véleményetek a legújabb hírekről, hogy emberi maradványokat talált egy Horvát strandon.

Láttam a képeket, kettő koponyacsont töredék, de laikus szemmel is jól felismerhető. Ez hevert volna a földön, szem előtt és eddig senki sem vette észre? Vagy esetleg nemrég kotorták ki a tengerből a kavicsokkal együtt? Bár ilyen csontokat sajnos elég könnyű találni, elég elmenni egy temetőbe, amikor új sírhelyet ásnak... Sajnos láttam már ilyesmit kikerülni a földből, friss sírhantban. Arra célzok, ilyesmit akár oda is lehet vinni. Mondom akár... ezzel nem vádaskodni szeretnék, csak egy lehetőség.

Hogy megmondta, 25-30 év körüli fiatal férfi lehetett? Jó eséllyel, ugyanis a délszláv háború sajnos Dalmácia bizonyos részeit is érintette, sok fiatal férfi esett el akkoriban. De gondolom, az sem ritka, hogy tengerbe veszik egy merészebb úszó, vagy vízisportoló, azok is inkább a fiatalabb korosztályból kerülnek ki...

Mindenesetre jól jött, hogy igazolhassa magát, "fentről üzentek, folytatni kell a pályafutását". Sőt, egyenesen a Jóisten.. Hát nem hinném, hogy Istennek tetsző az a jósolgatás, túlvilági üzengetés jó pénzért, amit a hölgy művel.

Már nagyon messzire megy.

Kíváncsi vagyok, mi lesz ennek a vége.

2022. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/199 anonim ***** válasza:
100%

KISS KATÓ - Léleklátó, halottlátó

93 E követő • 25 követés


Én ezt találtam FB-on, de ez teljesen nyilvános profil.

2022. jún. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/199 anonim ***** válasza:
100%

Én az elejétől kezdve úgy sejtettem, hogy csak egy nagy kamu ez a visszavonulás. Túl hirtelen döntött így, ezért is volt gyanús. Másrészt meg ő annál sokkal pénzéhesebbnek és nárcisztikusabbnak tűnik, hogy csak így elvágja magát a sok megvezetett ember pénzétől és a figyelemtől. Látni lehet, hogy imádja a figyelmet.

Ez a "csontokat talált a tengerparton" -dolog is elég erőltetett. Ilyet egyrészt bárki ki tud találni, ellenőrizni sem lehet, másrészt, ha igaz, akkor utána azt is bizonyítani tudja, hogy tényleg fiatal személyéi a maradványok? Gondolom, nem fogják kiadni neki az orvosszakértő papírokat, szóval bizonyítékot nem fog tudni szerezni erre.

2022. jún. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/199 anonim válasza:
100%

Utolsó válaszoló, egyetértek.


182-es, nem onnan kerültem ki, hanem a tapasztalatok, vélemények csoportból, gondolom véletlenül, de teljesen mindegy.


Remélem egyre több ember szeme nyílik fel és ha folytatja is, már kevesebb lesz az érdeklődő. Bár ha valaki átél egy személyes tragédiát, valószínűleg úgy beszűkül a tudata, hogy bármit elhisz, ami könnyíti a gyászát... Sajnos pont ezeket az embereket használja ki! És még egy személyes vélemény, mert hívő vagyok, annak is óriási a felelőssége, hogy ezeket az embereket nem Isten felé, sok esetben más rontást levévő kollegina felé, vagy túlzottan a szellemvilág felé irányítja... Szerintem fel sem fogja, mekkora a felelőssége! (de ez csak egy személyes vélemény volt...)

Azon is gondolkoztam, milyen jó színésznő. De már úgy látom, nem az, ez nem színészkedés, valahol már saját magáról is elhiszi, hogy ő nagy tiszta lelkű segítő, lehet tényleg van küldetéstudata, ami viszont ijesztő, mert könnyen lehet, valamilyen mentális probléma állhat a háttérben.

2022. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/199 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit a visszavonulásról... drmámakirálynő.
2022. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/199 anonim ***** válasza:
100%
184/185. Már gyermek kora óta beteg, hiába hordták őt pszihológusokhoz, azokat is kijáttszotta. Az a szomorú, hogy 42 éves 4 gyermek anyja, rövid időn belül nagymama lesz, és így át tud verni embereket a szélhámoskodásával. Semmi más nem érdekli, csak a szereplési vágy, mindegy neki, hogy negatív irányba megy, csak szerepeljen, és vele foglalkozzanak.
2022. jún. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/199 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszem, hogy nem csak az van amit látunk..de neki effektive nem hiszek!
2022. jún. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/199 anonim ***** válasza:
100%

A Hajdu Peter szepen lebuktatta...

Imret kellett volna, de helyette Mukit mondott a Kato. .es meg azt is hozza tette, hogy szerinte nem az van a papirra irva.

Na most..amennyiben a Berki tenyleg ott volt es probalt uzenni a Hajdunak, akkor nem mond egy ilyen Peti altal nem ismert becenevet, hanem azt, hogy IMRE!

2022. jún. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/199 anonim ***** válasza:
100%
Igen...de tegyük fel, nem akart a szellem semmit mondani..akkor ő, mint látó miért nem mondta el, hogy mit lát az adott emberről? Hol van most, mit csinál, kivel stb.? Aztán Hajdú felhívta volna, hogy valóban úgy volt e..ennyi.
2022. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/199 anonim válasza:
52%
Spiritualpiscesbae igazi boszorkány őt keressétek tiktok vagy instán!! Minden beválik amit josol! Képességei vannak
2022. júl. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!