Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan főzzek jól a páromnak...

Hogyan főzzek jól a páromnak ha bizonyos ételektől(elég sok hústól undorodok)?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vega, eszek húst, de nagyon megválogatom, hogy milyet és milyen módon készítem el. Undorodok a darálthústól (attól is, amit előttem darálnak, mindenféle marhától, a szaftos húsoktól, raguktól. De ez is nagyon összetett. Pl a pöri, bakonyi, bolognai, csikós tokány-ilyenektől undorodok és ha meglátom őket, vagy megérzem a szagát, öklendezek. Eközben egy sajtószos csirkemellel,


A főtt hústól is undorodok, a büdös halaktól és a zsírosabb husiktól.

Amit képes vagyok megenni és látványra elviselni: csirke szárny, comb, mell-ezek vagy natúran grillen ill fűszerezve, vagy rántva, sajtszószban kockázva.

Sertés: karaj, rántva, vagy roston, sertéscomb tarhonyás husiban. A szalonnát valamiért szeretem.

Hal: tengeri, fehérhúsú hal (tilápia, alaszkai) , ezeket vagy rántva, vagy párolva, vagy grillen.

Marha: NEM ESZEK MARHÁT.


Eddig nagyon egyszerű volt a képlet, egyedül éltem, magamra főztem, főként a fent említett kajákat, meg húsmentes cuccokat, sok főzit, ilyesmit. Most viszont összeköltöztem a párommal. Pasi mivoltából elég nagy húsimádó. Tudom, hogy szereti az általam gusztustalannak titulált dolgokat is. Főzni nem tud. De nem neheztelek rá, mert nem is örülnék ha gyakran pöriszag terjengene a házban, mellesleg másban, házimunkában, egyebekben besegít.

A legnagyobb elllenségeim a “piros szaftban lévő husik, főtt husik, darált húsból készült kaják. -A miértjét nem tudom, kamaszkorom óta ERŐS HÁNYINGEREM van ezektől.


24/L


2022. jún. 12. 21:44
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
90%
49. A husi meg a doki még hagyján.
2022. jún. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
87%
#50 aranyosak, ha az ember max 6 éves. Igen, mindenki úgy beszél ahogy akar, mint ahogy mindenkinek joga van a nemtetszését kifejezni is. Szerintem ezek a kifejezések borzasztóan gyerekesek és nagyon komolytalanná tesznek valakit.
2022. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
31%
Ezt hozta magával a 21.század, ezt a ki a kibacott nagy jólétet. Ne aggódj mucika, nem lenne mit enned 1 hónapig, utána egyből nem válogatnál. Ahogy öreganyám mondta volt, örültek ha volt egy döglött ló az út szélén.
2022. jún. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező netes fórumon se teheted meg hogy úgy írjál,beszélj mint egy óvodás .ezel azt benyomást kellted hogy egy pláza cica vagy csak.
2022. jún. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 A kérdező kommentje:
Nem vagyok plázacica (elég messze állok attól) és de, megtehetem. Amíg nem írok fórumozó társaim számára sértő dolgot, az szabályos. ;)
2022. jún. 14. 11:23
 56/62 anonim ***** válasza:
89%
55. Jobb ha tőlem tudod hogy a szavak rövidített formában való használata nem éppen egy "normális" fiatal lány benyomását kelti
2022. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 A kérdező kommentje:

Akkor ragadjunk le szerintem is itt :) A kérdést ezennel törlöm, mert érdemleges válasz több nem érkezik, az ilyen kötekedő emberekre pedig nincs szükségem.


Ui: Normális, fiatal lány vagyok. Olyannyira normális vagyok, hogy nem érdekelnek ennyire a fórumozó társak és nem kezdek velük bájcseverészésbe a szóhasználatukról, mert van jobb/fontosabb dolgom.

2022. jún. 14. 11:39
 58/62 anonim ***** válasza:
96%

57: 1) nem tudod törölni a kérdést

2) normális fiatal lánynak mondod magad - akkor azzal is tisztában kell legyél, hogy ha kiírsz egy kérdést, akkor nem csak támogató válaszokat fogsz kapni, hanem mindenfélét.

2022. jún. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
24%
58. Elég ha saját magát törli a rendszerből.
2022. jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
40%

Ha húst akar, süt/főz magának.

Nálunk is így van, én vega vagyok a párom nem. Működik évek óta.

2022. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!