Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy egyik napról a másikra megundorodtam bizonyos ételektől?

Figyelt kérdés
Pl kiskorom óta imádtam a krumplit mindenféle formában.Egyik napról a másikra meg sem bírom enni a krumplit. Imádtam az édességet, aztán hirtelen a csoki is érintetlenül maradt. Az olajban sült dolgokkal sem volt sosem gondom, de most meg ha csak egy falat rántott halat eszek, máris kész, elmegy az étvágyam. Mitől lehet ez a drasztikus változás?
2021. márc. 21. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Betegség, terhesség,...és néha változik az ízlésünk. Ha nem az első kettő, akkor ne törődj vele, annyi minden más van, amit enni lehet.
2021. márc. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Terhes nem vagyok meg beteg sem. Igen az ízlés változik, de ennyire drasztikusan?
2021. márc. 21. 15:47
 3/5 alletta ***** válasza:
igen, változhat az ízlés drasztikusan. nálam is voltak ilyenek, pl.: csak sóskát ettem meg, spenótot nem, most fordítva van. fehérrépától hányingerem volt, most szeretem.
2021. márc. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, igen. A szervezet tudja, hogy mire van szükségünk, és mire nincs. Így jelez.
2021. márc. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ehet ilyen, hogy egyik napról a másikra nem kell valami. Az más kérdés kb. ,hogy szinte mindenki el van rontva, mert az élelmiszer ipar mindent elront. Natúr élelmiszer alig van minden finomítva van agyon van sózva, vagy cukrozva és sok esetben olajban tocsog. Erre vannak trenírozva az emberek lényegében ipari hulladék a legtöbb "élelmiszernek" csúfolt árú a polcokon. Egy szóval a legtöbb ilyen "étel" olyan messze van a természetestől mint Makó Jeruzsálemtől.
2021. nov. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!