Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális dolog lakhatási...

Normális dolog lakhatási válság idején negatív megkülönböztetésben részesíteni azokat, akik a szüleiknél kényszerülnek lakni?

Figyelt kérdés
Főleg amikor egy albi havonta több mint a minimálbér, a saját lakás árakról meg ne is beszéljünk.
szept. 17. 13:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/84 anonim ***** válasza:
Ez az egész neked mit ad? Most jól megmondod és akkor jó neked?
tegnap 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/84 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe elásnám magam. Jó mélyre, nehogy szennyezd tovább a társadalmat.



Idén vette, kisköcsög.


Igazából saját magad hiteltelenítetted a szavad, nem kellettünk mi hozzá.


Nem kértem én számon semelyik skizós részt. Te nem tudod használni a szót és próbáltam kiemelni annak komikusságát a többi hozzászóló szórakoztatására. Te úgyse érted, mint láttuk.


Javaslom figyelmed, hogy pl válaszoltál az én válaszomra behivatkozva a te kommentedet.

Nyomorék. Tartom magam az első mondatomhoz.

tegnap 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/84 A kérdező kommentje:

#81 Miért? Neked mit ad hogy le mamahotelesezel mindenkit fölényesen, azokat is akik nem tartatják el magukat, csak egy fedél alatt laknak? Egót vagy önbizalmat vagy társadalmi fölény érzetet?


#82 Lóg a cipőfűződ.

ma 01:29
 84/84 anonim ***** válasza:
Kérdésre kérdéssel válaszoltál.
ma 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!