Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális dolog lakhatási...

Normális dolog lakhatási válság idején negatív megkülönböztetésben részesíteni azokat, akik a szüleiknél kényszerülnek lakni?

Figyelt kérdés
Főleg amikor egy albi havonta több mint a minimálbér, a saját lakás árakról meg ne is beszéljünk.
szept. 17. 13:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
Ja amúgy van párom, akivel boldog vagyok. Persze tudom, tudom, aki nemnegy nyomoronc lúzerrel áll le, az csakis rossz ember lehet. Felőlem...
tegnapelőtt 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 A kérdező kommentje:

Majd tárgyiasít ha rájön, hogy ha elveszíti a javait, elhagyod mondvacsinált indokkal. Ki az a hülye aki egy ilyenhez érzelmi biztonságot köt? :)


De akkor most válaszoljunk az én kérdéseimre is, ha már itt rommá lettem kérdezve és hazugozva?


1. Mi volt az incelség a kérdésemben?


2. Mit jelent a nősténymajom? (Nem biológiai értelemben, hanem ahogy itt elhangzott nőket leminősítésben?)


3. Mit jelent a mamahotel?


4. Mi a különbség a mamahotel és az otthon lakni kényszerülők között?


5. Mit jelent az incel?


És hogy lásd kivel van dolgod, nem ragaszkodom hozzá, hogy pulzus mérő legyen rajtad miközben válaszolsz, hanem hagyom hogy szabadon. De lehetőleg azért ne google találatokat másolj! :)

tegnapelőtt 17:41
 53/84 anonim ***** válasza:

Miért hagynám el?

Megszerettem és vele akarok lenni.


Ha megvakulna, akkor sem hagynám el, de attól még nem jöttem volna össze egy vakkal. Te ennyire egyszerű vagy, hogy ilyen alapvető összefüggéseket magyarázni kell neked? Tinédzserek szintje...

tegnapelőtt 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/84 anonim ***** válasza:

De hogy a kérdésedre válaszoljak:


1. Az incelséget nem én hoztam elő, ne velem vitatkozz.


2. Ezt sem én írtam, kérdezd attól, aki felhozta.


3. 25 év felett otthon lakás.


4. Semmi.


5. Na hát ez nehéz kérdés... Mert a nőknél sikertelen férfitól a rögeszmés pszichopata nőgyülölőig bármi lehet. Elég tág fogalom.

tegnapelőtt 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 A kérdező kommentje:

Majd elhagyod mondvacsinált indokkal ha elveszíti a javait. Pl. ilyen dumákkal hogy.....áh nem mondok semmit, nem akarok ötleteket adni. ;)


Na nézzük melyik válaszoddal érdemes kezdeni valamit?


Tehát szerinted egy kategória az (tehát mamahoteles), aki nem akar dolgozni és eltartatja magát a szüleivel, talán még ki is szolgáltatja magát, azokkal, akik azért vannak otthon, mert a beteg és talán magatehetetlen szüleiket ápolják, és azokkal, akik csak egy fedél alatt laknak a szüleikkel, de be vannak szállva a rezsibe, magukra főznek mosnak, dolgoznak, stb?


Azt látom hogy az incel nehéz kérdés számodra, hisz a válasz sem teljesen tükrözi a valóságot, csak a mai képzelt fantomjelenséget, amit a femcelek szeretnek ráhúzni arra, akit szeretnének letörölni a térképről sérettségből. :)


Az meg hogy te hoztad el vagy nem te hoztad elő, attól még csak meg tudod állapítani, hogy mi az incelség a kérdésemben és hol van benne a nőgyűlölet. Vagy az egód nem engedi kimondani, hogy sehol?

tegnapelőtt 18:19
 56/84 anonim ***** válasza:

Ja, te biztos jobban tudod. :D

Gondolom egy hajléktalannal kellett volna összejönnöm, hogy megfeleljek valami ócska trollnak a Gyakorin. Fosok rá, hogy őszinte legyek.


Mamahoteles az, aki otthon él felnőttként. Szerintem. Mindegy miért, ha nem tudja megoldani, hogy önálló élete legyen, az nekem nem volt sosem potenciális partner. A többi embernél meg tényleg nem téma ez számomra. Egyszerűen nem foglalkoztat.


Ja meg én kérek elnézést, hogy az életem nem valami radikalizált kisebbség beható tanulmányozásával telik. Majd dolgozom rajta. :D


Én nem neveztelek sem incelnek, sem nőgyűlölőnek, inkább egy rögeszmés autistának tűnsz. Azt pedig nem tudhatom, hogy az előző két dolog igaz-e rád.

tegnapelőtt 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 anonim ***** válasza:

incel = involuntary celibate azaz akaratlan cölibátus. Tehát ebbe mindenki belefér aki akar csajt de nem jön össze neki.


A többi ennek a velejárója, legtöbbször nem érti (vagy ahogy a te esetedben is valószínűsítem nem akarja érteni) hogy miért nem jön össze neki, és ahelyett hogy összeszedné magát és megtenné/elérné azt ami egy párkapcsolathoz szükséges, inkább besavanyodva elítéli "a mai nőket".


Szerintem ennyi az incel. Döntsd el hogy rád igaz-e.


Pl az hogy a nőket taszítja a mamahotel nem azért van (feltétlenül :) ) mert aranyásók lennének, hanem hiába szintilláló a személyiséged, neki nap mint nap az anyós meg apósjelölttel kell kellemetlen pillanatokat átélnie ami az együttélésből jön. A nők többsége válogathat annyira hogy inkább egy ilyen helyzetbe bele se kezd, inkább nem is ismeri meg a csávót nehogy belezúgjon aztán ne tudjon a fos helyzetből ezért szabadulni.


Nekem szerencsém volt, már 18 éves koromtól saját budai lakásom volt szüleimnek hála, és az akkori párjaimat mind zavarta az is ha anyám kb évente egyszer váratlanul meglátogatott. (pl "elcsodálkozott" azon hogy mit hol tárolunk stb, már ettől falra tudnak mászni)


Egy együttélés a szüleimmel maga lett volna a pokol elsősorban számukra ;)


Szóval megértem hogy nehéz a helyzeted, de hidd el, egy csaj ebbe a helyzetbe csak rosszabb lenne :)

tegnapelőtt 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 A kérdező kommentje:

A szüleidnek hála? Annyira tudtam hogy nem magadnak teremtetted meg a lakhatást. :D


Megmondom honnan volt levágós a dolog: Azoknak szokott ekkora arca lenni, aki nem magának teremti meg, hanem alá tolták. Arra legyél nagyképű, amit magadnak kapartál össze hercegnő. (Ha véletlenül hímnemű voltál, akkor is igaz rád a hercegnő megnevezés, mind a stílusból, mind az életképtelenségből, hogy magadnak nem tudtad te sem összekaparni, de még fölényeskedsz is hozzá)


Az incel rám azért nem igaz, mert a szingliségem az én esetemben rajtam múlik. Én ezt vállalom. Szóval ez hogy párkeresési problémáról szólna a kérdésem, itt elvérzett.


Egy valamiben azonban egyet tudok érteni veled:


"Egy együttélés a szüleimmel maga lett volna a pokol elsősorban számukra ;)"


Ezzel az értelmi szinttel és stílussal el is hiszem. ;) Mindenesetre jó hálátlan vagy, hogy a szüleid az ánuszkád alá tettek egy budai lakást és így állsz hozzájuk. ;) Kis kihasználós érdek.

tegnapelőtt 19:40
 59/84 anonim ***** válasza:

"Mamahoteles az, aki otthon él felnőttként. Szerintem. Mindegy miért, ha nem tudja megoldani, hogy önálló élete legyen,"


"Nekem szerencsém volt, már 18 éves koromtól saját budai lakásom volt szüleimnek hála,"


Fúúúú anyám de primitív ez. Az ilyen számító nem mondom mik miatt nézik le a normális nőket. Rajtad a felelősség miattuk.

tegnapelőtt 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 anonim ***** válasza:

Amúgy én az üzenet óta nem írtam egy szót se. Csak úgy mondom.


És csak hogy tisztázzuk ez volt az üzenet:


"Hú pajtás...

A nőknek nem csak a mamahotel van gondjuk. Én azt mondom azzal nincs is.

HANEM VELED.

Okádék módon viselkedsz, edukálatlan vagy és munkanélküli is. Ezek a legjobb kombinációk. Elküldött a fenébe egy csaj, aztán most itt pattogsz mindenkivel, mert érzelmi analfabéta vagy és nem tudod feldolgozni a sérelmeidet.

Én a helyedbe örülnék, hogy a szüleim legalább megtürnek.


Azt javaslom szedd össze magad, keress munkát és nőjj fel az önállósághoz! Vállald a felelősséget a viselkedésedért!


A legjobbakat kívánom Neked!"


Munkanélkülinek tituláltalak, mert k*rvára ráérsz mindenkivel veszekedni 8-16-os idősávban.


LOL nyomikám XD

tegnapelőtt 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!