Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális dolog lakhatási...

Normális dolog lakhatási válság idején negatív megkülönböztetésben részesíteni azokat, akik a szüleiknél kényszerülnek lakni?

Figyelt kérdés
Főleg amikor egy albi havonta több mint a minimálbér, a saját lakás árakról meg ne is beszéljünk.
szept. 17. 13:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 A kérdező kommentje:

Nem csak a párkapcsolatban van negatív megkülönböztetés ezügyben. Kicsit beszűkült gondolkodásokkal állok szemben úgy látszik.


Munkahelyen is, akár állásinterjúkban is, egyéb emberi kapcsolatokban is, legyen az rokoni, baráti, haveri stb. Nem csak párkapcsolatban létezik e.


Itt értelmezési problémás válaszok jöttek (egyébként egyszeri kommentelő 0 értékű trolloktól). Másolj be tőlem egy anyázást. (Nem fogsz, mert te is az vagy)

szept. 17. 14:07
 12/84 A kérdező kommentje:
Anyám, mennyi értelmezési problémás beteg skizofrén. Azt hiszem rossz helyen tettem fel a kérdést.
szept. 17. 14:09
 13/84 anonim ***** válasza:
54%

11, igen. Szerintem az van mogotte, hogy aki a "lakhatasi valsag" cardot eloveve hivatkozik arra, miert nem onallosult meg, konnyen megkapja az "anyuci pici fia" titulust. Ami, legyunk oszintek, igen csak red flag es mint ilyen, rendkivul riaszto.

Nok eseten ok az "elkenyeztett hercegnok" a mamahotelben.

Aztan ott vannak azok, aki addig maradnak a szuloknel, amig ossze nem gyujtik az onerot egy ingatlanra. Ez viszont ujabb kerdeseket szokott generalni a rezsihez valo hozzajarulas vagy nem jarulas kerdeskoreben. Az egymashoz valo idealis esetben kolcsonos alkalmazkodas sem mindig egyszeru. Akkor foleg, ha a gyereknek mar sajat csaladja van.

Maradjunk annyiban, jobb minel elobb levalni a szulokrol, mindenkinek, egeszsegesebb. ;-)

szept. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 anonim ***** válasza:
69%

Mégis melyik állásinterjún kérdezik meg, hogy kivel laksz együtt? Legalább ne hazudozz, az ég áldjon meg.


Amúgy meg ciki felnőtt emberként a gyerekszobádban lakni. Ez van. Ha nem tetszik, irány dolgozni / tanulni.

szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/84 anonim ***** válasza:
16%

12, kerdezo. Szerintem amit a 14-ben irtam.

Es vegyuk hozza a munkahelyet, allasinterjut, emberi kapcsolatokat. Nem szoktak komolyan venni azt, aki meg a 30-as vagy meg tobb eveiben a szuleinel lakik, mert az az erzes jon at, hogy nem komoly karakter meg, hanem iranyitas alatt allo gyerek. Aki nem kepes maganak megteremteni az egisztenciajat, barmilyen okbol kifolyolag. Lustasag, kenyelem, nem eleg iskolai vegzettseg, amivel jo munkat es ezaltal eleg penzt tud szerezni, fel nem ismert es ezert ki sem hasznalt lehetosegek, gyavasag szerepelhet.

De ha valaki meg hozza tud tenni valamit, szivesen varom. :-)

szept. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 Katona Dius ***** válasza:
58%
Szerintem nem gáz. Én is sokáig laktam a szülőkkel, a kajámat magamnak áltam, a rezsi rám eső részét kifizettem. De nem kellett lakbért fizetni, így havi sok ezer forintot el tudtam tenni. Ők meg azt a szobát, amit én használtam, úgysem használták volna másra. Most, hogy pár éve elköltöztem, most is úgy áll ott, ahogy ott hagytam.
szept. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 anonim ***** válasza:
53%
Jogos a felvetésed kérdező. Nőként egymagam esélytelenként indulnék az ingatlanpiacon, mert eleve alacsonyabb a fizetésünk globálisan is, nem csak idehaza. Vagy elmegy egy valag pénz albérletre. Ezt nevezhetjük lakahatási válságnak. De ez nem csak idehaza van így. Azonban a párkeresésen kívül (ott egyfajta fekete Uno kártya, lenyűgöző, ha valaki önállóan összehozott egy sajátot ezzel bizonyítva, hogy szerencsés vagy talpraesett) nem nagyon látom, hogy máshol hátrány lenne. Munkahelyednek semmiköze hozzá, hogy kivel élsz. A kollégáknak se kell reklámozni, ha cikinek érzed. De még a haveroknak se kell.
szept. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 A kérdező kommentje:

Akkor lesz itt rend, ha a feleslegesen incelező nőket kényszergyógykezelik incelfóbiáfal, majd még utána 10 éves kontroll alatt tartják, hogy vissza ne essenek, ha pedig 10 év után is vissza esnek, kezdődik előről.


Az ilyen "bátor" és beszólogató....akarom mondani megmondó "férfiaknak" meg küldözgetik a behívókat a katonaságból. Oda úgyis az ilyen bátor emberek kellenek, akikből nem veszett ki a szkíta lovas ősi harcos vér. 😉

szept. 17. 14:58
 19/84 anonim ***** válasza:
100%

11-es vagyok.

Itt a példa:

"Persze tudom hiába kérdezek, mert egy ilyen kis egyszeri hozzászóló 0 értékű troll nem fog reagálni, vagy ha mégis, akkor kb max a kérdésből kivágott részletre, fog valamit mondani, aminek köze nincs a válaszhoz, mint valami skizofrén.



Van baj itt a válaszadók értelmezési képességeivel rendesen."


De a többi válaszod is megér egy misét.

szept. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 anonim ***** válasza:

19

Esetleg te is megpróbálhatnál érdemben válaszolni a felvetésekre, ahelyett, hogy telehisztized a kommentfalat.

szept. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!