Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális dolog lakhatási...

Normális dolog lakhatási válság idején negatív megkülönböztetésben részesíteni azokat, akik a szüleiknél kényszerülnek lakni?

Figyelt kérdés
Főleg amikor egy albi havonta több mint a minimálbér, a saját lakás árakról meg ne is beszéljünk.
szept. 17. 13:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd meg a gyógyszereidet. Vagy keresse meg anyu, akivel együtt élsz.
tegnapelőtt 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 A kérdező kommentje:

Kellegynév2:


Nekem van ordenáré stílusom, miközben te személyeskedsz? Aha. Értem én.


Mellesleg amiket itt összehordtál privátba annak a 3/4-ének az ellenkezője igaz, a negyede pedig egyáltalán nem igaz.


Ha meg a tiszteletlenség zavar. Nos ahol akik oltják azokat, akiknek egy válságos helyzetbe nem jutott jobb, csak az általános helyzet, vádaskodnak, elméleteket gyártanak, olyan válaszokat adnak, amik mondatból kiragadottak és köze nincs ahhoz, amiről szó volt, félreértelmezik a mondatokat hogy lehessen kötözködni, azokkal nem kell normálisan viselkedni, és azt nem mondom hogy kell őket bántani, de lehet, hisz ők is ezt csinálják. Innentől kezdve a veletek való viselkedésem miatt nem vagyok felelősségre vonható. Főleg hogy a válaszaimban is meg lettem hazudtolva.


Ha a kérdezőt lehet cseszegetni, mondván hogy vállalja a kritikát, akkor a trollt is lehet a fent említett viselkedése miatt. Akár hogyis fáj kedves egyszer hozzászólós értéktelen trollocskáim: Ez nem egyoldalú műfaj. És most tudom rohanni fogtok az adminhoz hogy töröljön, mert velem ellentétben nincs annyi intelligenciátok, hogy saját kútfőből védjétek igazatokat. (Nem azért mert nekem lenne olyan magas, hanem azért mert nektek olyan alacsony)

tegnapelőtt 16:22
 43/84 anonim ***** válasza:
75%
Ha a kommentelésre szánt időt munkára fordítanád, lehet nem kéne anyucival élned.
tegnapelőtt 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 A kérdező kommentje:
Van munkám. Ha már nem tudsz az érveimre reagálni, valami új oltást is kitalálhatnál már végre, mert ami elsőre nem üt, az századjára sem fog, akárhogy is erőlteted. De ne is találj ki inkább oltogatásokat. Egyrészt nem megy, más részt értelmesebb elfoglaltság lenne ha gyakorlót húznál és vezényszavakra tornáznál.
tegnapelőtt 16:56
 45/84 anonim ***** válasza:
75%

:D

Téged amúgy nem a mamahotel miatt ér negatív megkülönböztetés, azt ugye tudod?

tegnapelőtt 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 A kérdező kommentje:

Ez is gyenge volt.


Nem is amiatt amik itt rám vannak húzva, miközben senki nem tudja sem a nememet, sem az élethelyzetemet, sem a párkapcsolati helyzetemet.


A feltételezgetések nem valós tények, még akkor sem, ha már kb vélemény szinten erős a meggyőződésed. És miután bármit mondok minden hazugságnak van bélyegezve (mondjuk ennyi minimál alatti intelligenciával nem csodálkozom hogy más visszavágási módszerre nem futotta), így nem is nagyon vagyok köteles bármiért magyarázkodni (eleve válaszolnom sem kéne semmire, hisz kérdező vagyok). Nem csodálkozom hogy nem érted, hiszen azt sem tudod mi az a mamahotel és hogy kik a mamahotelesek, így természetesen különbséget sem tudsz tenni a bunkóság és az egyet nem értés között. Bár ekkora 12-es szintű nárcisztikus egóval (ami bőven jut az értelem helyett is) nem csodálkozok rajta, max azon hogy ennyi agysejttel tudsz lélegezni. :)


Ha nem lenne lakhatási válság? Miért tudnak érvelni a politikusok olcsó bérlakásokkal és megfizethető ingatlan és albérlet árakkal, mi? Mondjuk költői a kérdés, mert tudom hogy az ilyen egyszer kommentelős beszólogatós trollok nem fognak erre válaszolni, csak ismételgetni az elsőre is harmatnál gyengébb oltásnak gondolt izzadtságcseppjeiket. :)

tegnapelőtt 17:05
 47/84 anonim ***** válasza:
75%

Mekkora effortot raksz a hülyeségbe, hihetetlen. :D


Én értem a lakhatási válságot, csak leszarom. Ha én fenn tudok tartani mindenféle külső segítség nélkül egy önálló háztartást, akkor ugyanezt elvárhatom a páromtól. A többi embert meg pont leszarom, hogy hol lakik. Vili?

tegnapelőtt 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 A kérdező kommentje:
Ezaz! Tiszteletre méltó a bátorságod hogy megmondod a frankót! Benned még ott csörgedezik az ősi szkíta harcos vér. Nem szabad ezt veszni hagyni, remélem a tematikus emberek felfigyelnek rád, és esélyt adnak kamatoztatni a tehetségedet, olyan helyre, ahova az ilyen bátor harcos vérű emberek valók. (Pl. egy névre szóló behívóval)
tegnapelőtt 17:12
 49/84 A kérdező kommentje:

Hazugságom hogy az interjún tapasztaltam hogy elítélik az otthon lakókat? Meg ilyen nincs?


"Es vegyuk hozza a munkahelyet, allasinterjut, emberi kapcsolatokat. Nem szoktak komolyan venni azt, aki meg a 30-as vagy meg tobb eveiben a szuleinel lakik, mert az az erzes jon at, hogy nem komoly karakter meg, hanem iranyitas alatt allo gyerek."


Ezt nem én írtam. :)


Hát persze hogy elvárhatod édes drága arany pici bogaram, hogy ne várhatnád el. :D Csak éppen hűséget nem várhatsz el a párodtól ilyen feltételekkel. Miért is várhatnál el, amikor nem csak a személyisége miatt vagy vele (amit te fordított esetben elvársz), és ha elveszíti azt ami neked is megvan, dobnád mondvacsinált indokkal. Öntárgyisaító hozzáállás ez.

tegnapelőtt 17:21
 50/84 anonim ***** válasza:
75%
Ennyi a riposzt? Gyengécske.
tegnapelőtt 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!