Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális dolog lakhatási...

Normális dolog lakhatási válság idején negatív megkülönböztetésben részesíteni azokat, akik a szüleiknél kényszerülnek lakni?

Figyelt kérdés
Főleg amikor egy albi havonta több mint a minimálbér, a saját lakás árakról meg ne is beszéljünk.
szept. 17. 13:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:

Ez a "volt ismerősöm is, de velem is megtörtént" duma már a megfogalmazásból is kamunak tűnik. :)


De még mindig nem soroltad a példákat ahol negatív megkülönböztetés ér emiatt. Eddig csak a kamu állásinterjú jött tőled meg a tényleg igazi és jogos példa a párkeresésnél. Mi van még???

szept. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 anonim ***** válasza:

Ha igaz is az állásinterjús kamu, ez a munkahelyek hány százalékára vonatkozik? 0,001%? Esetleg 0,002%?


Ennél több helyről fognak elutasítani a nemed, külsőd vagy épp a korod miatt.


De persze hazudozni mindig lehet.

szept. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 A kérdező kommentje:

"Ez a "volt ismerősöm is, de velem is megtörtént" duma már a megfogalmazásból is kamunak tűnik. :)"


El kell olvasni, hogy utána leírtam a saját tapasztalatomat is. Ezért mondom hogy értéktelenek az ilyen kis trollok mint te. Kiragadnak egy mondatot és arra válaszolnak.


"Eddig csak a kamu állásinterjú jött tőled meg a tényleg igazi és jogos példa a párkeresésnél. Mi van még???"


Most akkor mégis elolvastad? Magadnak mondasz ellent. Skizó vagy, mi? 😁 Amúgy meg honnan veszed hogy hazudozok? Ott voltál az állásinterjún? Mire vagy még kíváncsi? Hogy mi a véleményem az olyanokról, akik lakhatási válság idején negatívan különböztetik meg akik a szüleinél kényszerülnek? Elmondom én a véleményemet, de abból neked nem lesz köszönet, sem a semmire sznob felesleges fajtádnak.


Az én kérdéseim amúgy mikor lesznek megválaszolva?

tegnapelőtt 00:29
 34/84 A kérdező kommentje:

Az incelezésemről meg annyit, hogy érdemes megnézni, hogy ki "elkenyeztett hercegnoközik" és ki "nősténymajmozik". Nem ezek az incelek véletlenül? Nekik ilyen kék fejlécük van, a kérdezőnek meg zöld. Ezek felett meg kék fejléc van. De ha színvak vagy, hát semmi gond. Úgy is meg lehet különböztetni a kérdezőt a kommentektől, hogy a kérdező hozzászólásai fölé oda van írva, hogy "A kérdező kommentje". Bár szerintem még azt sem tudjátok mi az az incel, meg a mamahotel, csak dobálóztok vele. De ilyen egyszer beszólogatós értéktelen trolloktól kár értelmet várni. ;)


Annál kínosabb, hogy szokták volt mondani, hogy ne süllyedjek le a szintetekre, mert az ottani tapasztaltoddal/tapasztaltotokkal úgyis legyőztök, de jelen esetben hiába süllyedtem le (pl. azzal hogy reagálok nektek) neked/nektek még a saját szinteteken sem sikerült ez. Nem azért mert annyira jó lennék (szó nincs róla, tök átlagos vagyok, átlagos IQ-val, tényleg semmi extra), hanem a helyzet rosszabb. Ti vagytok annyira bénák. 😉 És most lehet szaladni az adminhoz, hogy "jááááj cúnát mondott rám ez á rohát mámáhoteles incel, töröljék", ha már nincs annyi intelligencia, hogy megvédd magad. 😁 (Tudod, ahogy szoktad. 😉)

tegnapelőtt 00:35
 35/84 anonim ***** válasza:
Többször is megválaszoltuk a kérdésedet. Amúgy 2 vagy 3 emberrel beszélgetsz, csak szólok.
tegnapelőtt 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 anonim ***** válasza:
100%

A vak is látja hogy ezek az értelmetlen szófosásaid csak arra valók hogy ne kelljen sorolnod példákat, mert nincsenek.


Azonnal rámutatott itt mindenki arra az egy példára amire a kérdés kiírásakor egyértelműen gondoltál (vagyis hogy a párkeresésnél okoz negatív megkülönböztetést a mamahotel), ami valamiért neked rosszul esett, és azóta szitkozódsz itt. A rengeteg lehetőséggel hogy tényleg hihetően bizonyítsd hogy tévedtünk meg nem éltél.


Amivel meg vagdalkozol hogy skizo meg nárci, nem is tudod mit jelentenek. A nárcizmus jeleit ha valaki akkor leginkább te mutatod itt ezekkel a hisztis reakcióiddal.

tegnapelőtt 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 A kérdező kommentje:

Nem volt ilyen, csak skizofrén felvetések és még ha visszakérdeztem bármit, arra sem volt reakció, csak követelőzés, hogy mit magyarázzak meg. Válaszolni meg hiába válaszolok, hisz úgyis azt írod hogy nem válaszoltam. Olcsó játék hülyegyerekeknek, ha már nem tudsz érvelni. Csak hát mindenről van írásos nyom, hiába gázlángozol.


Tudom hogy egy két emberrel beszélek, emberenként 6 fiókról. :)

tegnapelőtt 07:21
 38/84 anonim ***** válasza:
62%

"Válaszolni meg hiába válaszolok, hisz úgyis azt írod hogy nem válaszoltam"


Ezek voltak az elhangzott példák:


1. párválasztás - ezt kérted ki magadnak hogy márpedig te nem erre gondoltál

2. interjú - szerinted volt ilyen eseted meg "egy ismerősödnek" is ami kamunak hangzik de ha igaz is, a saját megfogalmazásod alapján is ritka.


Hol az a sok példa amit eddig elvileg felsoroltál?

tegnapelőtt 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 anonim ***** válasza:
83%
Apám... Szerinted egy hozzád hasonló gyakoris troll megér annyi energiabefektetést, hogy regisztráljak egy új felhasználót és azok között váltogassak? Nem vagy normális.
tegnapelőtt 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 A kérdező kommentje:

Kellegynév2:


1. Nem privizek.


2. Amit leírtál privátba, még messze sem tükrözi a valóságot, nem hogy közelről. Javaslom ne nyomozásból vagy internetes grafológiából próbálj megélni, mert nem lenne belőle fényes karriered.


#39 #40


Neked ilyenkor nem a laktanyában kéne ugrálnod gyakorlóban vezényszavakra?

tegnapelőtt 12:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!