Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kit mentenél meg? A kutyád...

Kit mentenél meg? A kutyád vagy valamilyen állatod, vagy 100 ismeretlen embert?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 11:43
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok fa.sz. De látom, te értelmes, kultúrált vagy. :S


A kérdésben ott van, hogy az állatod és 100 ismeretlen (gondolom, aki felnevelt téged, az számodra nem ismeretlen).

Így természetes, hogy a 100 embert választanád. Ha az emberek között lennének a szüleim, akkor én is őket választanám, nem pedig a kutyámat. De a kérdés nem ez, hanem az, hogy a kutyád vagy az idegenek.

2009. szept. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
41%
De annyira hülye vagy bocsi!!! Te nem éreznéd át mondjuk a barátod szüleinek a halálát (nem ismered őket) pl. ?? Nem ugye ??örülnél a kutyusodnak te par@szt ...
2009. szept. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
75%

"Engem nem érdekel, hogy a 100 ember hozzátartozója mit érezne, felőlem öngyilkosok is lehetenek."


Ez a válaszoló basszus, nagyon kultúrált! Tudod, én nem 1 ember haldoklásánál voltam ott, és a legmegindítóbb nem a haldokló maga volt, hanem a rokonok, akik szerették az illetőt, aggódtak érte, vele voltak még akkor is, ha "csak" egy 90 éves mozgásképtelen öregasszonyról volt szó. Most azért nem kívánom, h valamelyik kutyás válaszadó emberei között legyen benne a famíliád, de azt gondolom, érdemes elgondolkodnod/tok ezen a variáción is a fenti mondatod tükrében.

2009. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
72%

Hát pl. én csak ezt a szitut tudom elképzelni.

Van egy kutyám, aki már nagyon hosszú idő óta velem van. Szinte gyerekemként kezelem a világon mindennél jobban szeretem..

Valami elmebeteg pszichopata emberke választás elé állítana, vagy megölöm a kutyám én a 2 saját kezemmel, vagy ő megöli azt az ismeretlen 100 embert valami génmutált gyilkos vírussal, ami szörnyű kínok közt vet véget az életnek.. Erre én.. Nem gondolkodnék, hogy az embereket választom, de azt hiszem szörnyű kínok közt gyötrődnék és miután megöltem és kiszabadult a 100 ember azt hiszem öngyilkos lennék.. Ha meghal az ami a világot jelenti te sem élhetsz tovább, nem de??!

2009. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
82%

ha valakinek nem tetszik a kérdés nem kell válaszolni!

mindenki elmondta a véleményét,valószínű így is gondolja

nincs semmi értelme hogy provokáljuk a másikat!nem itt kell levezetni a stresszt!én is az állatokat tartanám elsődlegesnek,mert bennük még nem csalódtam,de az emberekben már nagyon sokat!

2009. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
83%

Nem fogom idegen emberek terhét magamra venni. 3 kutyám van, akik velem vannak mindig, ők állnak közel hozzám. Természetesen a kutyáim menteném meg. Sosem foglalkozom idegen emberekkel, hiszen rég öngyilkos lettem volna a kíntól, ha minden idegen embert megsiratok.

És nem a monitor előtt hősködök, gondolom ti mindannyian álltatok már a rottweiler elé amikor megtámadta a kutyáitok és majdnem megölte... Szerintem úgy rohantatok volna el, hogy porzott volna az út! Szóval ne merjen senki hősködőnek nevezni, tudom, hogy mit vállalok! Ha egy idegen embert támadott volna meg az rottweiler az nem az én dolgom, nem törődtem volna vele, legfeljebb kihívtam volna a gazdáit vagy a mentőt, de biztos, hogy nem ugrom közéjük.

És ehhez senkinek semmi köze, én nem ártok az embereknek, nem gyűlölöm őket, csak a kutyáimat szeretem és nem az idegen embereket. Felőlem nyugodtam lehet lepontozni meg veszedeni velem, én így gondolom és kész.

18/L

2009. szept. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kérdés úgy ahogy van értelmetlen, ezért nem is érdemes vitatkozni róla. Tény hogyha olyan helyzet adódna minden ember magát mentené. Nem a másikat vagy a kutyáját.
2009. szept. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy értelmeztem a dolgot, hogy 1 élőlényt tudok csak megmenteni. Vagy a kutyát, vagy 1 embert.... Szóval ha a kutyát választom, akkor is csak 1 ember hal meg helyette, mert úgy is csak 1 élőlényt menthettem volna meg. Mert hogy lehet azt megoldani, hogy 1 kutya mentése annyi ideig tartson, mint 100 emberé?! Vagy 100 élőlényt tudok megmenteni, és akkor csak 1 veszne oda. Bocsi, de vizuális ember vagyok, ezért elképzeltem, hogy felborultak 1 hajóval. Ott lebeg mind a vízben. A kutya kiemelése miért tartana tovább, mint egy emberé?! De a kutyát választom. Bocsi, ha kicsit belebonyolódtam ebbe a kérdésbe, de próbáltam más szemszögből megközelíteni.
2009. szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
75%
éljen az utolsó 3 író!
2009. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
22%
Csak sorba egyszere nem lehet, ha meg egyszere 100 ember akkor , biztos nem az alataimat wallasztanam...
2009. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!