Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vissza szoktátok hívni az...

Vissza szoktátok hívni az ismeretlen számokat?

Figyelt kérdés
Én nem mert hallotam olyan átverésről ahol ha egy ismeretlen nem fogadott számott hívunk vissza akkor onnantól kezdve havi 2-3000 forintot levesz a számlárol és ilyen hülye reklámokat kapunk naponta vagy valami ilyesmi volt, szóval én nem szoktam visszahívni ezeket, ti?
2011. aug. 28. 12:04
 1/6 zozo002 válasza:
Nem,,,ha fontos keres még egyszer. Akinél meg rejtett a szám,azt automatikusan ki kell nyomni :))
2011. aug. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jah igen azt én is mindíg kiszoktam nyomni, amugy már napok óta egy rejtett szám próbál elérni, akkor sem veszem fel
2011. aug. 28. 15:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Kiváncsi természetű vagyok..szóval mindig visszahívom :p
2011. aug. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Utolsó válaszadó,én is oylan vagyok. xd. :D
2011. aug. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
pár éve, amikor ismeretlen szám hívogatott, valami idióta zaklatott. Belehörgött a telefonba és ilyesmi. Normál hangerőn közöltem a harmadik után, hogy ha nem kopik le, lenyomoztatom a számot a szolgáltatónál, kitépem a beleit és megfojtom velük. Egy darabig nyugi volt. Pár hónapja megint szórakozott valami barom, ezúttal csak csönd volt a vonal végén. Én meg meguntam, úgyhogy azóta nem vagyok hajlandó felvenni az ismeretlen számot. Ha valaki valamit kar, vállalja a számát. Aki meg csak szívatni akar, az meg szívassa a jó édes anyukáját.
2011. aug. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szimcsike03 válasza:
Ismeretlen számot nem is lehet visszahívni :D
2014. nov. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!