Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kit mentenél meg? A kutyád...

Kit mentenél meg? A kutyád vagy valamilyen állatod, vagy 100 ismeretlen embert?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 11:43
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
18%
Ennyi erővel elüttök egy nyulat ami pont az enyém volt az nem lenne baj mert amúgy az utakon van ilyen ...de az nem lenne baj ha a családom lenne benne a 100 emberbe??? Hát ne nevettess már !!!
2009. szept. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
18%
vagyis nem igy akartam leirni a nyulast hanem ...mész az úton el gázolsz egy nyulat nem baj most mit csinálj vele semmit ott hagyod ....de akkor miért nem ugy bánsz vele mint más állattal hogy ha még él megnézem stb..kórházba rohansz vele nem ?? De ha a 100 ember köztük rokonom családom és a nyul között kéne választanod akkor meg egyből a 100 ember szóval itt a baj ...mert ugye miért ne viselkednél a nyulal úgy mint a kutyával mert nem a tied?? ugyan már ő is állat
2009. szept. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
53%
bocs ..hiba ..akkor megy egyből a nyulat választod
2009. szept. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
52%
De a kutya az enyém, a nyuszi pedig nem. Ő nem kötődik hozzám, ő nem fontos nekem. Itt nem az állaton van a hangsúly, hanem azon, hogy fontos-e nekem az illető (családtag, barát, ismerős, háziállat) vagy pedig vadidegen. Magyarul, ha EGY számomra fontos ember/állat közül kellene választanom vagy 100 vadIDEGEN, akkor azt választanám, aki közel áll hozzám. Te nem??
2009. szept. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
52%
Jólvan tudod mit ...legyen igazad a LOGIKÁBA csak akkor téged félreneveltek vagy nem tudom,de lenne szíved látni 100 embert meghalni???igen ??? NA IGEN BENNED AKKOR NINCS EMBERSÉG.....
2009. szept. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
87%
A kérdésben nincs az hogy "közel áll hozzám "
2009. szept. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
79%

Válaszolj, légyszíves, az utolsó válaszomban írt kérdésre...


Különben meg hol írtam, hogy van bennem emberség?

2009. szept. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
84%
A kutyáD (magyarul a tiéd), csak közel áll hozzád az állatod, nem? Nem csak egy kutya a sok közül...
2009. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
41%

De te f@szfej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! te nekem ne irj hogy én neked mire válaszoljak mert te nekem nem vagy senkim 1


2 pedig ha tudsz a lelkeddel gondolkodni akkor rájössz szépen hogy igen a kutya közel áll hozzám de mivel nem az levegőből csőppentem és nem csak ugy vagyok akkor átérzem hogy van mindenkinek családja és mi lenne ha véletlen pont az enyém is benne lenne hát biztos nem a kutyát választanám hanem aki felnevelt aki megszűlt aki óvott mindentől és nem egy kutyát akit persze szeretek de nem vérem nem ugy áll hozzám közel !



Tessék te f@sz válaszoltam ...:@

2009. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
54%
mivel tudom hogy milyen lenne ha az én családom lenne érted...lehet felőlem bárkinek az anyja vagy bárkije hidd el fontosabb lenne mint a kutyám ...jahm bocs ha benned nincs emberség akkor téged az utca nevelt csak még az is rosszul :D
2009. szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!