Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a kedvenc vicced?

Mi a kedvenc vicced?

Figyelt kérdés

máj. 6. 21:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/141 anonim ***** válasza:
máj. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/141 anonim ***** válasza:
100%

Egy saját:

Tisza István és Teleki Pál elmennek a cirkuszba. Fellép egy bűvész, aki a gondolatával mozgat meg tárgyakat. Tisza csukott szemmel üli végig a számot, Teleki néz is.

máj. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/141 anonim ***** válasza:

#42! Ezt én már hallottam. Lehet, hogy ismerlek, vagy más tollával ékeskedsz?


Favicceket szeretem, pl:


- Miről lehet megismerni a focistát?


- ???


- Négy árnyéka van.

máj. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/141 anonim ***** válasza:

- Mi a kulonbseg a hardware es a software kozott?

- ?

- A hardware az amibe bele lehet rúgni

máj. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/141 anonim ***** válasza:

Nekem az elvontak tetwzenek, amik logikusak is, mint pl:


-Tudod hogy néz ki egy sisakos tigris? Hát persze, hogy nem hisz ez egy nagyon ritka állat. És azt tudod, hogyan kell becserkészni? Na majd én elmagyarázom. Egy mező közepére építened kell egy 5x5-ös ketrecet. De muszáj, hogy 5x5-ös ketrec legyen, különben a sisakos tigris észreveszi a csalást, megijed és úgy elhúz a fr*ncba, hogy soha többet nem látod. Ezután az 5x5-ös terület közepére egy 3x3-as szobát kell építeni. De muszáj, hogy 3x3-as legyen, különben a sisakos tigris meglátja a csalást, megijed és úgy elhúz a fr*ncba, hogy soha többet nem látod. Ezután egy telefonfülkét kell tenned a közepébe. De muszáj, hogy a közepébe, különben a sisakos oroszlán észreveszi a csalást, megijed és úgy elhúz a fr*ncba, hogy soha többet nem látod (kedves Kérdező, kérlek várd ki a vicc végét, mert nagyon jó). Ezután a sisakos tigris beköltözik oda. A telefon muszáj, hogy 3-szor megcsörrenjen. De muszáj, hogy 3-szor, vagy különben...(tudod...) Ezután a sisakos tigris felveszi a telefont, majd leteszi, mert nem szólsz bele. Ezután muszáj, hogy 3-szor megcsörrenjen a telefon. De muszáj, hogy 3-szor, különben...(tudod). Ezt harmadszor is el kell ismételni. Ezután a sisakos tigris nagyon mérges lesz, és a földhöz vágja a sisakját. Ezután már csak úgy kell rá vadászni, mint egy sima tigrisre. (Mert már nem sisakos).

máj. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/141 anonim ***** válasza:

Kötelező:


[link]

máj. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/141 anonim ***** válasza:
Ez nem vicc, hanem egy k*va nagy baromság
máj. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/141 anonim ***** válasza:
46! Szakadok 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂
máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/141 anonim ***** válasza:

Pár évvel ez előtt eldobtam egy bumerángot.


Most állandó félelemben élek.

máj. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/141 anonim ***** válasza:

A magányos férfi bemegy a vendéglőbe, és rendel két konyakot. Az egyiket megissza, a másikat ráönti a kezére.

- Ezt meg miért tette? - csodálkozik a pincér.

- Semmi, csak a barátnőmet próbálom leitatni.

máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!