Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a kedvenc vicced?

Mi a kedvenc vicced?

Figyelt kérdés

máj. 6. 21:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/141 anonim ***** válasza:

Vendeg az ettermbe a pincernek:

- Van vadkacsájuk?

- Az nincs, de van szelid kacsánk, ha akarja megvadítjuk

máj. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/141 anonim ***** válasza:
100%

A részeg bemegy a templomba, beül a gyóntatófülkébe és elbóbiskol. A pap a túloldalon hallja, hogy bejött valaki, de nem tudja mire vélni a csendet, hát diszkréten átkopog. Erre a részeg megszólal:

- Hiába kopogsz, haver, itt sincs papír.

máj. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/141 anonim ***** válasza:
100%

- Miert kene egy genetikust bekuldeni a parlamentbe?

- Miert?

- Azert mert ennyi g**i kozott csak ő tudna kiigazodni


🤣🤣

máj. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/141 anonim ***** válasza:
100%

Az erdőben elterjed a hír, hogy az APEH vagyonosodási vizsgálatot tart. A Csiga kapja az első fülest, és izgatottan kóvályogni kezd az erdőben. Összefut a Rókával, aki meg is kérdezi tőle, hogy mi ez az izgalom. A Csiga el is mondja a Rókának, hogy jön az APEH, és vagyonosodási vizsgálatot tart.

- És miért aggódsz? - kérdezi a Róka.

- Miért aggódok? Hát mert nekem is van házam, az asszonynak is van háza, sőt a gyerekeknek is van háza!

- Én nem aggódok - mondja a Róka -, mert nekem csak egy odúm van.

- És a bundád, meg az asszony és a gyerekek bundái?

A Róka is idegesen kezd szaladgálni az erdőben, amikor összefut a Gólyával. A Gólya is érdeklődni kezd, hogy mi van. A Róka elmondja, hogy jön az APEH, és vagyonosodási vizsgálatot tart az erdőben.

- És miért aggódsz? - kérdi a Gólya.

- Miért, miért? Hát nekem is van bundám, az asszonynak is van bundája, és a gyerekeknek is van bundája!

A Gólya nyugodtan mondja a Rókának:

- Mivel nekem tollam van, nem kell aggódnom.

- Nem kell aggódnod? - kérdi a Róka. - És hogy magyarázod meg azt, hogy fél év itthon, fél év külföldön!?

máj. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/141 anonim ***** válasza:
100%

Az öreg székelyhez egy újságíró látogat le falura, hogy riportot készítsen kisiskolások részére.

- Kérem, mondja el egy napját! - kezdi a riporter.

- Hát édes fiam, reggel felkelek, megeszek egy fél oldal szalonnát. Megiszok rá négy-öt pálinkát...

- Na de bátyám, ezt így nem lehet! Mondja inkább, hogy könyvet olvas.

- Jól van fiam. Tehát felkelek reggel, megeszek egy fél oldal szalonnát. Elolvasok négy-öt könyvet, aztán addig dolgozok kinn a szántón, amíg olyannyira megnő a tudásszomjam, hogy öt-hat könyvet ismét el kell olvasnom. Bele is szédülök a sok olvasásba, ezért lefekszem, pihenek egyet. Mikor felébredek, megeszek egy jó nagy darab csülköt egy vekni kenyérrel. Ebéd után elmegyek a könyvtárba. A Pista már rendszerint ott vár. Együtt elolvasunk vagy 12-t egészen addig, amíg a könyvtár bezár. Utána meg átmegyünk a Józsihoz, mert neki meg nyomdája van!

máj. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/141 anonim ***** válasza:

Móricka kérdezi az apját:

- Apa, tegnap este mi dőlt fel a hálószobában?

- Semmi, kisfiam, honnan veszed?

- Hallottam, amikor anya mondta, hogy ezt már az isten se tudja felállítani.

máj. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/141 anonim ***** válasza:

- Jean! Tegyen a tűzre!

- Székestül uram?

máj. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/141 anonim ***** válasza:

- Jean, a lovamat!

- De uram, fordítva ül a lovon.

- Honnan tudja, hogy melyik irányba akarok menni?

máj. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/141 anonim ***** válasza:

- Hogy hívják az öreg táncosnőt?

- Ráncosnő.

máj. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/141 anonim ***** válasza:
100%

Két ember elmegy egy cirkuszba. Először bemennek egy kártyajóshoz, ám mielőtt az bármit is mondana, egyszerűen kiröhögik. Aztán bemennek a tenyérjóshoz, de mielőtt az bármit is mondana, szintén kiröhögik.

Ezután bemennek egy üveggömb-jóshoz, ám mielőtt az bármit is mondana, kiröhögik.

Mennek hazafelé, mire megszólal az egyikük:

- Hát, ma is jósokat nevettünk...

máj. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!