Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a bajod a cigányokkal?

Mi a bajod a cigányokkal?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 00:28
 81/103 anonim ***** válasza:
13%
Ugyanaz mint a magyarokkal vagy a többi néppel .. ugyanaz mind! ember=ember! :) ez hülye kérdés már bocsánat! Mit kell itt cigány meg nem cigányozni? Minden nép ember! Fogja már fel minden kedves magyar!!!
2010. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/103 anonim ***** válasza:
96%
rózsadombon élnék nekem is ez lenne a véleményem!
2010. júl. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/103 anonim válasza:
94%
Lehet hogy ember,csak kicsit előbb rakja beléd a kést 200ft-ért mint egy magyar ember!Vagy előbb nyúl anyád táskájába kilopni a nyugdíjat!Nem emberség kérdése hogy 10-ből 11 cigány ilyen.Pontozz le!!!
2010. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/103 anonim ***** válasza:
100%
Már írtam ide párszor.Igen,csak az tudja,akinek napi "élményei" vannak velük :)itt BAZ Megyében Miskolcon pedig akad bőven.Emlékszem egy barátnőm mesélte,hogy az egyetemen az egyik tanár(aki magyar)aki a dunántúlról jár ide Miskolcra szó szerint nem értette,hogy miért ilyen "rasszisták" a magyarok a cigányokkal.De azt hozzá kell tenni,azt mondta,hogy az ő környezetében nem él egy sem,látni se lát soha,csak a híradóból hallja,hogy szegények így meg úgy...Tényleg nem mindegy,ki hol él és milyen "élményekkel gazdagodik" velük kapcsolatban.
2010. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/103 anonim ***** válasza:
100%

Lopnak, csalnak, hazudnak, LÉTEZNEK!!

Persze vannak kivételek.

2010. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/103 anonim ***** válasza:
100%
haveromat megkéselték engem kiraboltak, 7en jöttek 2re, soroljam?
2010. aug. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/103 anonim ***** válasza:
28%
én szeretem őket, szeretem ahogy beszélnek meg a stílusukat is szeretem ha egy társaságban vagyok velük és beszélgetünk néha-néha... csak már kezd sok lenni, meg idegesít,h az én pénzemből élnek. mivel semmi bajom nem lenne velük ha úgy élnének mint mi, sőt! :)
2010. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/103 anonim ***** válasza:
100%

Az a bajom ha egy cigánygyerek meggyilkol valakit azt csak gyerekcsínynek minősítik!

Magyarország nem kér a cigányok gyerekcsínyeiből!

2010. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/103 anonim válasza:
100%

az hogy félni kell tőlük mert ők bármit megtehetnek,nekem nemrég vonaton volt hogy szálltam volna le erre jött egy 11-12 éves cigánygyerek,persze az apja mint valami testőr,elkezdi nekem aggyá 1000 forintot(nincsen)akkó aggyá cigit(nem cigizek)AGGYÁ CIGIT!(mondom hogy nem dohányzom)KAJÁD VAN?

ez már ékes példája hogy miért van bajom velük

és még az a szerencsém hogy nem történt semmi pedig majdnem!ÉS FÉNYES NAPPAL!

2010. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/103 anonim ***** válasza:
100%

Most őszinte leszek!!!!!

Utálom azokat a tetves hülyéket.Mindent megadnak azoknak a barmoknak.Ilyen videókat látok a Youtube-n hogy 3milliós esküvőjük van meg lamborginivel és Mercédesszel.Azt hiszik hogy mindent megúszhatnak,sőt megis ússzák,mert mindenki fél tőlük.Volt eljárásunk Romákkal,és 200ezret pereskedtek ki tőlünk,és utána nevetve mondták hogy csak kitalálták.Huzzanak a rüdös francba.Nekünk magyaroknak alig van pénzünk pedig agyondolgozzuk magunkat,a roma megse mozdítja magát és milliói vannak.Tünjenek el!!

2010. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!