Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a bajod a cigányokkal?

Mi a bajod a cigányokkal?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 00:28
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/103 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, tudom bizonyítani is: - Az egyik legjobb barátom miattuk került kórházba, enyhe agyrázkódással, de szerencsére ma már jól van. Azt mondta, a korcsok hatan (!!!) mentek rá, ő meg csak egyedül volt. - A barátnőm a diszkóban fogdosta egy mocsok, hát én odamentem és a ******-nek betörtem az orrát. Igaz, hogy ki tudja, hányan jöttek rám és még a bal térdhajlatomba bele is szúrtak egy 10 centis kést, na meg csak csodával határos módon éltem túl, megérte nem? Na és az is igaz, hogy a diszkó tulajodnosa azt mondta, én mindegyiknek nekitámadtam és ki is akrtam rabolni őket, mindet megfenyegettem. A rendőrség feljött, de szerencsére az újságírók nem tapadtak ránk, nekem pedig kártérítés kellett fizetniük a szemétládáknak. Legalább aki rajtam és a a barátnőmön kívül elmondta az igazat, nem kapott noyc napon túlgyógyuló sérülést, mert őt is megkenték. - Ez mind Amerikában történt, miattuk mentem el, de még ott is vannak! Hát ezen aztán végleg kiakadtam. Jöttem is vissza Magyarországra, erre ott egyszer az utcán vertem le kettőt is. Én is megsérültem, de ők szerencsére még jobban. Meg akrtak késelni! Hát most már az ember ezektől a majmoktól nincs sehol sem biztonságban...?
2010. nov. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/103 anonim ***** válasza:
100%
És még valamelyik ember azt mondja, hogy a szernecsétlen cigányokat nem kell bántani. De mit tegyünk? Hagyjuk hogy kiraboljnak, félholtra verjenekc minket? Mit tegyünk? Magyarország nagy szemétségeken ment már keresztül, de mosat szerintem ez a legnagyobb problémája. Az utolsó vagyok, ehhez a kérdéshez ez az utolsó hozzászólásom, nem akrok az "Igazából megtörtént dolgok" miatt vitába keveredni bárkivel is. A cigányok utálatosak és kész! Menjem minden cigány a *****-ba!
2010. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/103 anonim ***** válasza:
Az édesapám és édesanyám amióta felnőttek dolgoznak, tisztességesen, és egy rohadt fizetésemelést nem adnak neki (apámnak). Bezzeg a cigányok élnek vígan,boldogan... Szegény családból származom, de jól nevelnek, amit tudnak, megadnak.Ingyen kapom a tankönyvet, a szüleimnek nincs pénze 20.000 Ft - t fizetni könyvekre.Viszont büszke vagyok arra, hogy magyar vagyok!
2012. márc. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!