Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a bajod a cigányokkal?

Mi a bajod a cigányokkal?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 00:28
 71/103 anonim ***** válasza:
79%

14:07 én is muzsikus vagyok,és én is utálom őket,egyszerűen félek tőlük.

A családommal elmentünk utcazenére és dobálták az embereket sörös üvegekkel (nem tudni miért).

Útálom őket pusztuljanak (tisztelet a kivételnek)!!!!

2010. júl. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/103 anonim ***** válasza:
100%

na én nem mindet akarom védeni.

annyi az egész gyerekek,hogy van cigányba és magyarba is rossz.csak pl.én,fel tudom ismerni azt,hogy ki a rendes magyar.(nem néz rám csúnyán)

és még haverok is lehetünk.akár a legjobb haverok.

üzenek azoknak,akik nem utálják az összes cigányt, csak némelyküket,hogy próbáljanak egyszer legalább velem szót érteni.

21L

2010. júl. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/103 anonim ***** válasza:
100%

fogd már fel végre,hogy normális magyar embernek veled semmi baja-akinek meg van(kb 1000-ből 1)azt meg ne bánd.Nem tudunk másképp fogalmazni,mint cigány-hiszen ez egy népcsoport neve-és sajnos a 90%-uk olyan amilyen.Tudod,mit mond a közmondás: Akinek nem inge ne vegye magára.

21/L

2010. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/103 anonim ***** válasza:
100%

20:53


teljesen igazad van,igazatok van.

csak tudod,hiába itt vagyok pl.én,aki nem tartozik a többi lopós büdöscigány közé,mégis,én is félek hogyha elmegyek egy disco-ba,hogy mikor támadnak meg.

majd megpróbálom én is ugy kezelni ezt a cigány-magyar dolgot,hogy mindenkinek jó legyen.és elnézést kérek mindekitől,akit megbántottam a neheztelő,sértő gondolataimmal,érzéseimmel.

Tényleg igazatok van,sajnálom!

21L

2010. júl. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/103 anonim ***** válasza:
61%
Elmész egy discoba és attól félsz ki ver meg? Bocsika én elmegyek discoba ATTÓL FÉLEK MELYIK CIGÁNY VERI MEG A PASIMAT és melyik cigány tép meg engem...Bocsi ezt most csunyán fogalmaztam mert történt ilyen eset velem, és most rosszul érintett. Nem neked kell félned, hanem nekünk(magyarnak) Te rendesnek tünsz, tényleg ne vedd magadra ezeket!!!!
2010. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/103 anonim ***** válasza:
Cikk mostani [link]
2010. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/103 anonim ***** válasza:
77%

Tudod,annyit tudok neked mondani vigaszképp,hogy magyar létemre én sem vagyok oda a magyarokért,mégpedig azért,mert nagy részük érdekleső,kárörvendő és nem jó ember-tegyük fel kimegyek külföldre egy olyan helyre,ahol ilyen magyarok élnek és a külföldieknek megvan a véleményük,tuti engem is beskatulyáznának,de engem nem érdekelne,mert nem kell hozzá sok,hogy kiderüljön az ellenkezője.

Gyűlölöm azokat a cigányokat,akik pofát nyitnak,beszólnak,övék a busz,stb de azokkal sose volt bajom akik tisztességesen viselkedtek,még "jól is esett" hogy van ilyen is,ha nagy ritkán látok egy ilyet.

21/L

2010. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/103 anonim ***** válasza:
2010. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/103 Pacaaa ***** válasza:
60%
semmi xD
2010. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/103 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy léteznek.
2010. júl. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!