Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a bajod a cigányokkal?

Mi a bajod a cigányokkal?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 00:28
 51/103 anonim ***** válasza:
100%
Minden
2010. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/103 anonim válasza:
100%

Az, hogy képtelenek beilleszkedni egy olyan társadalomba, amely BEFOGADTA őket anno.

Képtelenek a kultúrált viselkedésre, beszédre, megjelenésre és munkára.

Kihasználják az embereket, lopnak, csalnak, hazudnak, nagyképűek.

Én már rég kitoloncoltam volna az ÖSSZESET egy szigetre amit az adófizetők pénzéből vásároltam volna -és az adófizetők ÖRÖMMEL adnák erre a pénzt-, hogy ott kialakithassák a SAJÁT gazdaságukat, éljenek úgy ahogy akarnak és TARTSÁK EL SAJÁT MAGUKAT.

2010. jún. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/103 anonim válasza:
86%

Mi a bajod a cigányokkal??

Hm érdekes kérdés.

1. az,hogy élnek,az,hogy hogy szemetek,hogy lopnak csalnak hazudnak,hogy szülik a gyerekeket dolgozni nem mennek segélyt azért el kérik,hogy kötöszködnek,hogy terrorizálnak,jah meg az is,hogy élve születtek


az összeset el kéne gázositani vagy fejbelöni vagy valami hasonló :D 14/88!!! :)

2010. jún. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/103 anonim válasza:
83%

[link]


semmi,csak ez

2010. jún. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/103 anonim ***** válasza:
73%
az a bajom h léteznek. smemi más
2010. jún. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/103 anonim válasza:
90%
azon kívül hogy nem a holdon laknak semmi
2010. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/103 anonim ***** válasza:
92%

Ez épp olyan mintha most valaki a magyarokat ítélné el,csak mert "parasztok".Utálom az ilyet.

Roma vagyok és szerintem nem kell egy fajt általánosítani.

Igen is hogy vannak közülünk is jó emberek. Sajnos kevesen :S, DE vannak!

Engem a szüleim arra tanítottak,hogy van a Jó és a Rossz ember.

Nem a bőrszínt kell nézni,hogy porcelánfehér,fekete,esetleg sárga,hanem azt,hogy milyen az az ember.

De mint látom,sajna sok az olyan ember aki ebbe nem tud belegondolni,és csak a saját igazát hajtja. :(

Nem hinném,hogy itt Hitlerrel kéne bántani egymást... még belegondolni is rossz,hogy mit csinált az emberekkel.

Ugyan ezt mondanám,ha nem romákkal és zsidókkal tette volna.

Roma vagyok, és szerintem vagyok olyan értelmes,hogy ezeket a dolgokat felfogjam.

Csak úgy mondom azoknak akik nem tudják,hogy a cigány fajon is vannak különböző csoportok...


Van az Oláh,Szintó,Muzsikus,Beás... stb.


Nem vagyunk egyformák...

Én Romungró/muzsikus vagyok,és büszke rá,mert rendes családból származom,tiszták vagyunk,okosak,és nem nézünk le senkit,pedig nagyon jól élünk,mert a nagyszüleim és a szüleim dolgoztak,hogy mindezt elérhessük.

A nem cigány barátaimat bátran átmerem magamhoz hívni,és ők is engem,mert tudok viselkedni.

Higgyétek el én sem szeretem,mikor a semmire kellő romák teszik az agyukat,hogy ők a rajok. Meg Gigolók...az ilyentől hányingerem van,még ha lenne mire..de sajnos nincs.

Jah és csak úgy mondom h hozzánk is betört egy cigány...

pedig nem kellett vna,mert soha egy szóval nem bántottuk meg őőt. :S

Ráadásul törzsvendég volt a panzióban...


Ne általánosítsatok a cigány fajon belül,és igen sajnos a füves,agyon tetovált,k*rválkodó,15 évesen terhes,szétfestett,putris,ápolatlan romák miatt vagyunk mi is elítélve.

Lehet lepontozni a származásom miatt.

Kár,hogy ez így van...


15/L

2010. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/103 anonim ***** válasza:
100%
szerintem itt senki nem rólad beszélt,nem is hinném,hogy a környezetedben bárkinek is baja van veled,de gondolj csak bele,hogy kb 10 000cigányból egy olyan van,mint te...ezért általánosítanak.Szerintem is hülyeség az általánosítás,de ebben a kérdésben jogos,mert tényleg,a cigányok 90%-a ugyanolyan,és akkor lehet,hogy keveset mondtam...
2010. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/103 anonim ***** válasza:
83%

Én is roma vagyok! És megértem a magyarokat is nagyon sok szempontból .. sajna én szégyenlem magad az ilyen művelettlen tahó gyilkos cigók miatt! De engem is úgy neveltek hogy legyek becsületes,és arra késztetnek hogy tanuljak! Mi is tiszták vagyunk meg minden .. ugyanúgy élek a családommal mint egy átlag magyar család. Nem is annyira látszik hogy roma vagyok meg ilyenek! de a lényeg ebben hogy vannak rendes romák meg sintereK! De itt ezekben a kérdésekben és válaszokban csak ezeket látom: Büdös Cigók, Halál rátok4 és társai .. sajna nem így kellene viszonyulni... Nem választhattuk meg a fajtánkat! Ilyennek születtünk .. hát az életmódon kell változtatni! soknak nem sikerül .. de akiknek igen azokat is elnyomják! Rokonaim közt vannak akik halálra tanulták magukat .. az eggyik orvos a másik rendőr .. óvonő .. és nem kapnak állást mert " barna " a bőrük ... egyből azt kapják h " betelt a létszám " :S

És ők például lehet ezért nem tudnak dolgozni .. de vannak a "selejtek" akik azért nem dolgoznak mert nem tanultak .. gyerekeket gyártanak 14 15 évesen és valójában nem is akarnak dolgozni .. várják a segélyt meg a többi ingyenélőséget! Nagyon sajnálom ezt a dolgot , de erről mi normális roma emberek nem tehetünk! És utálom amikor ezek az emberek " rasszisták (tiszt,akivételnek .. báár nemsok van! ) egy kalap alá vesznek minket ezekkel az undorító férgekkel! .. mert azok!

2010. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/103 anonim ***** válasza:
80%

megvertek

megloptak

megaláztak

2010. júl. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!