Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a bajod a cigányokkal?

Mi a bajod a cigányokkal?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 00:28
 61/103 anonim ***** válasza:
100%
18:39-es egyetértek veled!!! 20:52-es vtam
2010. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/103 anonim ***** válasza:
87%

AKI AZT MONDJA HOGY SEMMI AZ KÖLTÖZZÖN FEL MISKOLCRA MIN. 3 HÉTRE.

SÍRVA FOG MENEKÜLNI

szép napot!

2010. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/103 anonim ***** válasza:
mert a féláras strand teli van velük,és BÜDÖSEK NAGYON ÉS RONDÁK!
2010. júl. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/103 anonim ***** válasza:
100%

Előző, miért mondom ezt? A strandon direkt lefröcsköltek mindenkit, dobálták az embereket a medencébe, nem fogadtak szót az úszómesternek, fellöktek, szétszotyizták a füvet, és a csuszdát majdnem kiközösítették, és nem várták ki a sorukat, ha egy felnőtt rájuk szólt, olyan csunyán visszaszóltak.....


Sajnálom a normális"cigányokat"azaz aki kommenteltek ide nemrég:S

2010. júl. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/103 anonim válasza:
60%
én muzsikus cigány vagyok! akikről ti beszéltek azok az oláh cigányok. én is utálom őket ez van nincs mit tenni ellenük. :(
2010. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/103 anonim ***** válasza:
100%

Írok még én is pár példát:

Nekem legjobban az b*ssza a csőrömet,hogy mi tartjuk el őket,és még ők néznek le minket,elvárnák,hogy nekik ezen felül minden ingyen legyen,ami a magyarnak pénzbe kerül,mert ugye ők itt a kiskirályok(sajnos erről meg az ország vezetése tehet).Fel vannak háborodva(de szó szerint),hogy:nekik nincs ingyen a villamos,busz,rájuk is vonatkoznak a szabályok,fizetni kell a boltban,stb.

Egyébként én is miskolci vagyok,és sajnos azt kell mondanom,hogy nő létemre este már nem merek elindulni egyedül,vagy ha mégis,akkor a várnyomásom kb 200 amíg eljutok az egyik ajtótól a másikig,pedig az útvonal általában csak a közeli buszmegálló-->busz-->lakás.

21/L

2010. júl. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/103 anonim ***** válasza:
100%
Ja és tudjátok mit csinálnak?A hasukban ütik a gyereket,hogy fogyatékos legyen és több pénzt kapjanak utána.Mégis milyen élőlény az ilyen?Mert még az állat is védi a saját kölykét,nemhogy ő bántaná.Tévében valószínűleg hallottátok,és tényleg nem kamu,mert én egy kórházi dolgozótól is hallottam a sztorit,és ott nem hülyék,hogy tudják azt,ok nélkül nincs a kölyöknek k*rva nagy vízfeje meg 2mm agya.És tudjátok mennyibe kerül ezeknek a megmentése naponta(!) a kórházaknak?3 millió forintba!sokszor 3 millió forintunkba naponta azért,mert a t*tves 15 éves cigány"anyák" agyonverik a saját kölyküket a hasukban.Arról nem is beszélve,hogy éjszakai ügyeletben rendszeresen terrorizálják,bántalmazzák az ott dolgozókat.
2010. júl. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/103 anonim válasza:

tegnap 14:07-nek!

Éppenséggel lehetne mit tenni ellenük,csak azt nem lehet..:S

2010. júl. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/103 anonim ***** válasza:
32%

na én egy roma vagyok.most mi lesz?


aki rétinégernek nevezi a romákat(itt olvastam)az egy kis undorító panelpatkány lehet.

én is cigány vagyok,és én is haragszok az olyan cigányokra akik lopnak csalnak stb.nem is barátkozom egyikkel sem.

de mi vona ha úgy beszélnétek a cigányokról,hogy pl: vannak olyan cigányok akik...

vagy: a cigányok közül sokan vannak akik...

értitek?

azért mert egyszer konfliktusba keveredtetek egy cigánnyal,nem kell mindet utálni.


nekem vannak olyan magyar ismerőseim,akik egy héten 1x fürdenek.én minden nap.

vannak olyanok,akik nagyszájú ribancok.én nem.

vannak olyanok akok isznak,kihasználják,meglopják a másikat.én nem.

vannak olyanok,akik azt se tudják mit kezdjenek magukkal,olyan nagyképűek,és annyi pénzük van hogy le se lehet írni,mégis koszosak és állandóan az én kajámra fáj a foguk.

stb.és ezek mind magyarok.

viszont rengeteg magyar barátom,barátnőm van,és mindegyikük szeret engem és a családomat is.

én is sok magyar ismerősőmet nagyon szeretem.és nem úgy mint ti,én nem veszek egy kalap alá minden magyart,csak azért,mert van köztük olyan,akit nem bírok.

pl: egyszer a 40kg-os öcsém,pár barátnőjével ültek a buszpályaudvaron és várták a buszt.beszélgettek,mire odament hozzájuk egy pár (4-5) kis fa.sza magyar gyerek.és agyba főbe verték a tesóm,rohammentő vitte el.azért mert cigány??(ja és mikor rendőrségi ügy lett belőle,azzal védték magukat h összekeverték valakivel)

és dorgáláson kívül semmit nem kaptak,mert kiskorúak.

Na ez magyarország.

ahogy nektek rosszul esik,hogy megverik,kirabolják az ismerőseiteket,ugyanugy nekünk is rossz ha a magyarok csinálják ezt.

miért nem lehet végre BÉKE? KÖNYÖRGÖM!

21L

2010. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/103 anonim ***** válasza:
100%
Na ha magyar megver egy cigányt akkor NAGYON NAGY HÍR LESZ BELŐLE...de ha cigány ver meg egy magyart, akkor semmi se történik...Miért nem lehet béke? Felőlem lehetne, de nem érted, felszáll a buszra egy csapat cigány, félek egyszerűen mikor köpnek le... de ha felszáll egy csapat magyar akkor miért van az, hogy nem szólnak be? És miért van az,hogy a strandon fellöknek,lefröcskölnk,nem viselkednek amikor a magyar igen? EZT NEM ÉRTEM. Ha bemegy a boltba egy cigány, akkor biztos belédköt vagy ilyesmi(TAPASZTALTAM) és ha magyar férfi megy be, biztos nem kell tarnatod tőle...ez miért van könyörgöm? voltam sokat a boltban ahol ezt szűrtem le... és még mennyi sorolni valóm lenne, de nincs kedvem leírni...
2010. júl. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!