Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már konfliktusod cigányok...

Volt már konfliktusod cigányokkal? Mit gondolsz most róluk?

Figyelt kérdés

Liberálisok, kisebbségvédők kommentje nem érdekel, ne is írjanak ide.

Köszönöm.


2011. máj. 22. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Többször is belém kötöttek az utcán, beszóltak vagy épp megtámadtak. Lehet, hogy van köztük normális, de valljuk be, hogy legtöbbjük nem az. Személy szerint tapasztalatból ki nem állhatom őket. A viselkedésük is felháborító!
2011. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, hozzáteszem, nem vagyok rasszista.
2011. máj. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem tudok más íni mint az első,engem is megtámadtak stb stb de kit nem? szinte mindenkit sajnos,bennem is csak kérdések vannak meddig kell tűrnünk a viselkedésüket? hogy ellopják elrabolják erőszakkal értékeinket? most volt a szombathelyi eset tesi órán ájulásra vertek pár diákot az utcán iskolakört futó diákokat,már ott sincs biztonságba családtagjaink,kiváncsi vagyok mikor lesz ennek vége de attól tartok mire felkelünk ellenük már túl késő lesz
2011. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!